Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

BeeKid apģērbi bērniem

Bērzlapīte

Nesen atklāju kaut ko jaunu un jauku - www.beekid.lv - Latvijā ražotus svītrainus bērnu apģērbus! Noskatīju novembrī Stockmanā Latvijas Dizaina dienu laikā un pēc tam kārtīgi izpētīju mājas lapu. Atradu viskaut ko foršu, stilīgu un ērtu visiem trim saviem puikām - bodīšus, krekliņus, trikotāžas bikses un kapuču džemperus. Es vienmēr kaut ko tamlīdzīgu ārzemēs esmu saviem bērniem meklējusi, bet parasti bija jāapskrien n-tie veikali, lai dabūtu kaut ko sakombinējamu. Esmu ļoti patīkami pārsteigta, ka Latvijā kaut kas tik foršs ir radīts! Piegādāja man Rīgā par brīvu un tagad abi vecakie puikas sajūsmā par saviem spico kapuču džemperiem negrib vispār vilkt nost, bet ar svītrainajām biksēm abi šad tad samainās Vispār secināju, ka Latvijā daudz visu ko foršu ražo, vienīgi žēl, ka to visu nevar dabūt apskatīt vienuviet. Varēja taču vismaz, piemēram, bērnu mantu ražotāji apvienoties un kaut kur iekārtot feinu veikaliņu ar apģērbiem, gultasveļu, mēbelītēm, biezenīšiem un visu pārējo LV ražoto... Gribas taču savējos atblastīt.

Bērzlapīte
Varēja taču vismaz, piemēram, bērnu mantu ražotāji apvienoties un kaut kur iekārtot feinu veikaliņu ar apģērbiem, gultasveļu, mēbelītēm, biezenīšiem un visu pārējo LV ražoto... Gribas taču savējos atblastīt.
Aha, es ar par to domāju, bet tāda jau laikam mums daba - katram savā kaktiņā ņemties.

Mēs mēģinām apvienot visu Latvijā ražoto bērniem, bet diemžēl aktivitāte no vecāku puses ir ļoti,

ļoti zema

Arī paskatoties Cālī, ko vecāki pirks saviem bērniem Z-svētkos, tās lielākoties ir Ķīnas preces. Līdz ar to mēs atbalstām Ķīnu, nevis paši savus ražojumus. Bēdīgi

Arī mūsu veikaliņā ir Beekid apģērbi, tāpēc gaidām jūs ciemos.Būsim priecīgi arī par vecāku idejām, ko veikaliņā vēl izvietot

http://mykiddylv.blogspot.com/

Daggy

Arī paskatoties Cālī, ko vecāki pirks saviem bērniem Z-svētkos, tās lielākoties ir Ķīnas preces. Līdz ar to mēs atbalstām Ķīnu, nevis paši savus ražojumus. Bēdīgi

varu tiekt vienu-kamēr mūsu ražotājiem bus nesamērigi augstas cenas ar mūsu ieņemumiem,es izvelešos savam 1,5 mēn vecam bernam pidzamaniju uz 76-80 cm par 1,50 ls.neka par 4,50 ls..diemžel..jo pec 2-3-5 ned .velkāšanas vina jau bus par mazu.

diemžel,ja par es gribetu ko citu iepirkt manas finanses atļauj to ko atļauj..un varat mani nomētāt ar akmeņiem,bet šada arealitāte ir vispakārt .tā ir mūsu ikdiena...es skatos ko varu atļaauties,ko ne..gribas daudz ko,bet nevar .. es rēķinos ar to

My Kiddy

es arī piederu pie tām mammām, kas nevar atļauties saviem dvīņiem-divgadniekiem nopirkt krēkliņus 2x12€, džemperus 2x20€, apenes 2x7 utt., kaut arī LV ražotus. es noteikti izvēlos kādu vācu vai franču, vai angļu i-veikalu atlaižu laikā un iepērkos krietni izdevīgāk

Sapnis

"Это невозможно" - сказала причина,

"Это безрассудно - заметил опыт,

"Это бесполезно" - ответила гордость,

"Попробуй" - шепнула мечта...

izvēlos kādu vācu vai franču, vai angļu i-veikalu atlaižu laikā un iepērkos krietni izdevīgāk

+1000

uzrādītajā veikaliņā cenas ar ir hmmm. ...uz Zsvētkiem uzvalciņu un bikses 25+13 nu ir par dārgu, jo divgadniekam nākamajos svētkos tas vairs nederēs

http://mykiddylv.blogspot.com/2011/12/huzaru-uzvalks-zeniem.html

diemžel,ja par es gribetu ko citu iepirkt manas finanses atļauj to ko atļauj.

Prieks par diskusiju

Tā jau domāju, ka paņemsit vienu no dārgākajām precēm, ko piedāvājam

Huzāru uzvalks ir padārgs, jo

1) ir izmantoti dabīgi materiāli (ja vēlaties sintētiku, varam piedāvāt par tādu pašu cenu kā veikalos pieejamā „masu” prece)

2) ir kvalitatīvs darbs (nevis kā puikam nopirku augstvērtīgas firmas bikses, kurām uzreiz jau redzami diegu gali, bet pēc dažām lietošanas reizēm dažas vīles atirušas; latviešu dizaineri nevar sliktu kvalitāti atļauties, jo viņiem nepieciešamas labas atsauksmes);

3) piedāvājam papildus servisu (izvēlēties krāsu, garantijas, ja nepieciešams,iešūt utt).

Nesaku, ka visai Latvijā ražotai produkcijai ir atbilstošas cenas, bet dažas apģērbu „pērles” pa saprātīgām cenām tomēr ir:

Deneze (cenas 7 -14 Ls) – 100% kokvilnas trikotāža; iesaku divpusējos sarafānus (ja viena puse nošmulējas, ātri var nomainīt uz otru), ērtie trikotāžas džemperi un šari-vari bikses http://mykiddylv.blogspot.com/2011/04/deneze-pavasara-un-vasaras-kolekcija.html

http://www.deneze.lv/

Beekid (cenas 7 – 15 Ls) - 100% kokvilnas trikotāža, ikdienā velkamas un ērtas drēbes; http://mykiddylv.blogspot.com/2011/11/beekid-kokvilnas-trikotazas-apgerbs.html

Petra (cenas 17 – 25 Ls) – 100% kokvilnas trikotāža, skaistas kleitas; http://mykiddylv.blogspot.com/2011/12/petra-rudensziemas-kolekcija-my-kiddy.html

My Kiddy adījumi (cenas 12 – 30 Ls) – lielākoties pusvilna, bet pēc pasūtījuma varam piedāvāt arī 100% vilnas/kokvilnas adījumus; manuprāt, Latvijā nekur netiek piedāvāti tik skaisti un kvalitatīvi adījumi. http://mykiddylv.blogspot.com/2011/12/adijumi-berniem-ziemai-zeniem-meitenem.html

Par rotaļlietām runājot, ķīniešu rotaļlietas mums kļuvušas par „laužamām mantām”, jo dažas reizes un instrumenti vairs neskan vai arī lidmašīnām nokrīt spārni. Savukārt Latvijā ražotie mūzikas instrumenti vai Domiņas/Eco toys spēles tiek noliktas un izmantotas tikai pēc pieprasījuma to augstās vērtības dēļ, ko rada šo rotaļlietu kvalitāte un ietekme uz bērnu attīstību. Bet varbūt vienkārši nemāku iepirkties, tādēļ neesmu liela ķīniešu preces piekritēja

Mēs mēģinām apvienot visu Latvijā ražoto bērniem, bet diemžēl aktivitāte no vecāku puses ir ļoti, ļoti zema

ja jums zema aktivitāte, nevainojiet vecākus, bet piedomājiet par marketingu un noietu. Jums ir jaukas lietas, cenu dēļ arī gan jau atrastu īstos pircējus. Lai izdodas!

Nav jēgas neko gudru teikt, jo cilvēce tāpat tuvojās galējās muļķības robežai.
unknown

My Kiddy
Arī es gribētu piekrist apgalvojumam, ka vecāku zemā aktivitāte ir akmens Jūsu lauciņā, ne vecāku

Pašķirstīju te izreklamēto Beekids... Nezinu, oficiālajā lapā nemanīju ne kripatas patriotisma un LV piederības dvesmas, tikpat tas varēja būt Alžīrijas produkts Nebūtu pateikuši, ka mūsu produkts, pat nenojaustu... Strīpas apģērbos līdz šim ļoti veiksmīgi varēja nokomplektēt Popsī, ja bija slinkums apskriet vairākus populāros veikalus.

Par pārējo... cik var malt par kvalitāti un dabiskajiem materiāliem. Sen dienas veikalos var atrast labu labas 100%kokvilnas drēbītes par daudz adekvātākām cenām, nemaz nerunājot par lielo atlaižu piedāvājumiem. Nu nekad nepirks masveidā visi vienkāršu kokvilnas krekliņu par 10Ls, kaut strīpotu, kaut tepat LV šūtu. Tā pati Petra... Ir smukas kleitiņas, piekrītu, bet ļoti labi redzu spēcīgo MeToo ietekmi. Un izvēlēšos MeToo, tikai tāpēc, ka līdz šim ar viņu produkciju nav bijušas problēmas, toties, Petras kleitiņas pačamdot, te šis neiepatīkas, te kas cits nav pa prātam. Un atkal cena-> 20-25Ls par kleitiņu ir dārgi. Tad nu viņai ir jābūt superperfektai. Kopumā izvēle arī ir diezgan ierobežota. Tas pats Denēzei. Varbūt mazulīgākiem bērniem ir ok, bet 5gadīgām jaunkundzēm, kuras dārziņa ietekmē pieprasa kuplos svārciņus un kleitiņas, pat nav ko izvēlēties, lai nebūtu ne prasti, ne pārāk cēli.

Rotaļlietas arīdzan- ko Jūs ieteiktu likt zem eglītes jaunkundzei pirmsskolas vecumā? Koka klučus? Tamborētu zaķīti? Ņemot vērā ekonomisko situāciju valstī, domāju, ka daudzi vecāki apzināti neizvēlas rotaļlietas, kuras kaut teorētiski varētu izgatavot paši, ar domu, ka vajadzības gadījumā uznaglos vai uzcakos paši. Tāpat neaizmirsīsim par reklāmas ietekmi, jau mēnešiem TV tika aktīvi drillētas Bārbijas, Petšopi utt. Tāpat ne viss Ķīnā ražotais ir tik neizturīgs... tie paši FisherPrice, Chicco... Attīstošas un pārdomātas mantiņas, iztur gadiem un n-tos saimniekus.

Papildināts 27.12.2011 12:58:

Arī novēlu izdošanos! Laikam gan vairāk ārpus LV, jo tirgus mums ir tik liels, cik ir (tāpat jau lūzt)

kkā viss tiek tēmēts uz meiteņu auditoriju zēni atkal tiek apdalīti.... tik ļoti grūti atrast kko interesantu....

Hmm..par huzāra kostīmiņu...es ievēroju , ka ir kkas savādāks..un uzreiz ir CENA...

Jā,man ir 2gadnieks puika...uz Zsvētkiem izvēlējos kokvilnas auduma bikses ar fifīgām štrumbantēm(iestrādātas klāt) un kokvilnas krekliņš...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18158542
Lasīt vairāk