Cāļa forumi » Mazulis

sima24: zivju eļļa. cik daudz?!!

sima24

Apmeklētājs

CT = +36.6°

07.05.2008 18:01:26 0 0

Mani visu laiku nomoka jautājums par zivju eļļu. Cik galu galā 1gadīgam bērnam tās zivju eļļas var dot?!

Esmu jautājusi 4 dakteriem,

• viens teica, ka vispār labāk D vit. dot,
  • cits teica, 7 dienas dot, 7 dienas nedot,
  • trešais teica, katru dienu pa tējkarotei
  • ceturtais, nedēļā reizi. Un katrs dakteris pilnīgi pārliecināts par savu taisnība.

Pasakiet, lūdzu, māmiņas kā jūs darāt ( tās, kas saviem mazuļiem dod zivju eļļu )???

Par daudz dosi var būt vitaminoze ( kad par daudz vitamīnu ), par maz ar nav labi. Kāds tad ir vidusceļš?!!

Alija

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.6°

07.05.2008 18:04:23 0 0

Dodu katru dienu pa teejkarotei. Pec noradijumiem uz pudeles - berniem un pieaugusajiem devas ir vienadas.

Alija

kraukliite

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.4°

07.05.2008 18:21:06 0 0

Pirms vispār dot zivju elļu - es ieteiktu painteresēties, vai tās ražotājs ir veicis kontroli uz piesārņojumiem un smagiem metāliem!!! No kādiem ūdeņiem šīs zivis ir nākušas?!

Nav noslēpums, ka zivis uzsūc sevī visus ūdeņu draņķus, un vismaz agrāk lietojot Mollers zivju eļļu, biju pamanījusi, ka bērns labāk jūtas to nelietojis! Patiešām kvalitatīva zivju eļļa maksā dārgi un pie tās jābūt norādītām atsaucēm uz kvalitātes testiem! Vēl labāk - ja viņi norāda, ka kaitīgos metālus nesatur, bet laikam LV tādu neatrast.

kraukliite

sima24

Apmeklētājs

CT = +36.6°

07.05.2008 18:59:05 0 0

Es ar dodu Mollers zivju eļļu.

kraukliite

ko tad tu mazulim dodo D vit.?

Burbuļmeistars

Pastāvīgs apmeklētājs

Burbuļmeistars

CT = +36.6°

07.05.2008 19:34:41 0 0

sima24
Mums vel nav gadiņš, bet mūsu dr. teica, ka zivju eļļa ir laba un jādod pa tējkarotei katru dienu. Un vēl arī 1 pilienu D vitamīna, ja neuzturas saulītē.

Burbuļmeistars

kraukliite

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.4°

07.05.2008 20:06:56 0 0

Tagad vasarā D vit problēma varētu atkrist, un zivju eļļu galvenokārt jau dod neaizvietojamo Omega-3 taukskābju dēļ. Pašlaik zivju eļļu pasūtu no ārzemēm, kur tiek garantēta to tīrība (un, starp citu, uzreiz jūtams pozitīvs rezultāts - labāks miegs, mundrāks noskaņojums). Bet nesen aptiekā uzdūros uz norvēģu zivju eļļu (200 ml - 10Ls), kas pēc apraksta šķita atbilstam augstiem kvalitātes kritērijiem.

Jebkurā gadījumā neiesaku parastās, lētās zivju eļļas! Aknas jau vispār ir vispiesārņotākais orgāns un ir dikti jāuzmanās, lai nenodarītu sev vēl lielāku postu.

kraukliite

kraukliite

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.4°

07.05.2008 20:18:44 0 0

Ā, un vēl - zivju eļļu dodu no plastmasas karotītes, jo saskarē ar metālu tā oksidējas un zaudē daļu vērtīgo vielu! {#}

kraukliite

A.A. mamma

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

07.05.2008 21:39:54 0 0

Meitai, 1 g. 2 mēn., nesen sāku dot Mollers zivju eļļu 1 tējkaroti dienā. Ārste teica, ka tādā gadījumā nevajagot dot D vitamīnu. Bērns beidzot sācis vairāk gulēt (tāpat nesasniedz vecuma normu, tomēr jau tuvāk tai).

A.A. mamma

sima24

Apmeklētājs

CT = +36.6°

08.05.2008 12:13:10 0 0

Burbuļmeistars dr. teica, ka zivju eļļa ir laba un jādod pa tējkarotei katru dienu. Un vēl arī 1 pilienu D vitamīna, ja neuzturas saulītē.

zivju eļļa un plus D vit.? es jau, protams, neesmu daktere, bet nebūs par daudz ?{#} Zivju eļļā taču arī ir D vit.

kraukliite

Pašlaik zivju eļļu pasūtu no ārzemēm,

Tu varētu, lūdzu, sīkāk pastāstī. Kā var klvalitatīvāku zivjuēļu no ārzemēm pasūtīt? Kas to piegādā?

sima24

Apmeklētājs

CT = +36.6°

08.05.2008 12:37:04 0 0

kraukliite

Man Tev jautājumi:

• cik biežu Tu savam mazulim dod zivju eļļu? un cik daudz?
  • tā ir taisnīb, ka apm. pēc mēneša tā zivju eļļa no pudelītes viars nav derīga? es tādu dzirdēju, ka ja zivju eļļu dod no pudelītes , tad tā mēneša laikā jāizlieto, jo tad tā vairs nav derīga, jo vērtīgais iztvaiko vai kaut kur pazūd.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
10248245
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Septembris