Līdz 3. aprīļa 11:00 – bezmaksas tirgus laukums! Pārskatiet savu bērnu drēbju skapjus un atvilktnes, gatavojiet savus piedāvājumus un izmantojiet iespēju par simbolisku naudu sarūpēt saviem bērniem apģērbu un apavus pavasarim!
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērnu kurpītes ar mirgojošām lampiņām

Dzervene

Sveikas mammas

Vai kāda gadījumā nav kaut kur veikalos redzējusi pārdodamies bērnu kurpes ar diodēm??? Mazajai dikti patīk, bet nekur tādas neatrodu...

Pulksteni nevar pagriezt atpakaļ. Taču to vienmēr var uzvilkt no jauna.

Pirms kāda 1,5 mēn. redzējām Origo vienā no apavu veikaliem (ne Eiropas apavos, bet otrā, kas tajā pašā stāvā, neatceros, kā sauca). Tādi kroseņu tipa apaviņi. Smuki jau ir, bet, saktoties pēc kvalitātes, pilnīgi mēsli, es savam bērnam tādus apavus kājās nevilktu. Cena bija ap 15-12Ls.

Es piedzimu inteliģents. Izglītības sistēma mani samaitāja.

Mums bija Pippi zandalītes tādas(pirktas Euroskor veikalā). Smuki jau bija, bet samērā ātri arī izbeidzās.

Krizdole

paldies, meitenes :)

Pulksteni nevar pagriezt atpakaļ. Taču to vienmēr var uzvilkt no jauna.

Mums bija tādas krosenītes. Kvalitāte vidēja. Bet diemžēl tās lampiņas dega pavisam neilgu laiciņu. Tagad ir vienkārši parastas krosenes. Bērns jau pārdzīvo, ka lampiņas nedeg, bet neko nepadarīsi.

Dzervene
Ja nebaidies no lietotām, Anglijas Ebay ir Clarks botiņas. Man palaimējās tādas tepat Cālī iepirkt. Kvalitāte ir neapstrīdama :)

Ir Dominas Prismā, cenas ļoti demokrātiskas 7-8 Ls, tikai nezinu, no kura izmēriņa sākas. Es nopirku 27. izmēru, izskatās smuki. Par kvalitāti nezinu, jo nav sāktas valkāt.

Pa lēto cenu paradīzē, iepirku zandales dzīvošanai pa smilšu kasti, bet miirdz....

Dzervene
Manam pagājušo gadu bija GEOX zandales un botas ar gaismiņām. Ļoti labas un kvalitatīvas, jo pat pēc pēc lietus un peļķēm viss bija kārtībā ar mirgošanu.

redzēju pie kinderland fotki.lv

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10319320
Lasīt vairāk