Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meklējam uzticības personas bērnu namu bērniem

Vellata

12345

Sava taisnība jau tur arī ir!! Atceros savu bērnību, kad mani uz nedēļu atstāja bērnu dārzā...........!!! Te jau sanāk tas pats - nedēļu bērnu namā, brīvdienas mājās....!!!

Mainīja Samba***, 24.07.2008 08:40:43

Varbūt kāds zin kādi noteikumi ir uzticības personām? Nu piemēra- no cik gadiem var par tādu kļūt? Vai obligāti jābūt gultasvietai vai pietiks ar piepūšamo matraci? Vai nāks no bāriņtiesas apsekot mūsu dzīvesvietu? Mani ļoti ieinteresēja šis variants, bet bail, ka mūs ātri atšūs.

Saulceriite
Citāts no LR Bērnu un ģimenes lietu ministrijas mājas lapas:

KAS JĀDARA, LAI KĻŪTU PAR UZTICĪBAS PERSONU?

  • Jums jāvēršas bērnu namā, rakstot iesniegumu, ka vēlaties kļūt par uzticības personu (bērnu nama administrācijai ir tiesības noteikt, kādi dokumenti papildus iesniedzami);
  • Bērnu nama administrācija veic pārrunas, noskaidrojot motivāciju, spējas aprūpēt bērnu un izvērtē, vai iestādē ir bērns, kuram tieši Jūsu ģimenes atbalsts būtu vispiemērotākais;
  • Bērnu nama administrācija var atļaut bērnam ciemoties Jūsu ģimenē iknedēļas brīvdienās un svētku dienās, iepriekš pārliecinoties par Jūsu ģimenes apstākļiem;
  • Ja vēlaties bērnu uzņemt ģimenē uz ilgāku laiku, nepieciešams bāriņtiesas atzinums, ka Jūsu ģimene ir piemērota bērna uzņemšanai.

Kur man griezties, ja es vēlos kļūt par uzticības personu 3-4 gadus vecai meitenītei, kuru nākotnē varētu adoptēt? BM mājaslapā ir informācija, ka jādodas uz b/n un jāraksta iesniegums. Bet tad taču es varu kļūt par uzticības personu tikai tā b/n bērnam? Ir arī citas iespējas, kur vērsties?

Atceros savu bērnību, kad mani uz nedēļu atstāja bērnu dārzā...........!!! Te jau sanāk tas pats - nedēļu bērnu namā, brīvdienas mājās....!!!

Nav tas pats. Jo tev mājas bija "mājās" un tu tiki no tām izrauta uz "sliktāku" vietu. Šeit ir otrādi.

Labdien!

Jau sen lasu par iespēju kļūt par uzticības personu, es labprāt to īstenotu, taču zinu, ka adoptēt laikam nekad īsti nevarēšu, jo vīrs to nevēlas. Iespējams, es viņu pierunātu uz uzticības personas statusu, taču negribētu sāpināt nevienu bērnu, dodot viņam liekas cerības. Šeit arī lasu, ka vispirms uzticības persona, tad adopcija. Vai ir kāds, kurš vienkārši ir uzticības persona un tāda arī paliek? Kā bērns uz to reaģē? Esam ļoti aktīva ģimene, apmeklējam daudz pasākumu, regulāri ejam uz kino ar bērniem, braucam ceļojumos, rīkojam bērnu ballītes dārzā, domāju, ka kādam palielākam bērniņam varētu būt jauka izklaide, kā arī varētu atbalstīt ar ikdienai nepieciešamajām lietām..

puuce14

Jevgenija
vienkārši ir uzticības persona un tāda arī paliek?
nu protams , ka tā arī var..un bērns reagē- atkarībā no sava vecuma, un galu galā, katrs bērns taču savādāks..bet bērni ir traki priecīgi, ja kāds vispār par viņiem interesējas un rūpējas, ārpus bērnunama robežām..

palasijos majas lapa par ūzticibas personas"" meklejosiem berniniem.

Mani ipasi interesja 2002 gads +.

Patiesiba 2 no tiem pec apraksta pilnigi vai gribetos...bet tikko nokartota adopcija, smagi japardoma un jaaprunajas ar musu majas princesi...kaut vina visu laiku iesaka gudrus padomus ka mammai iegut milberninju(piedzemdet puisiti), jo vina ir TETA milmeitina.

No otras puses radas ari skarbas pardomas- vai nu par berna attistibas iespejam gimene vai varbut par bernu nama darba kvalitati..

Berns raksturots ar 1-u vardu- IZPALIDZIGS..un viss. Vai tiesam???

2002 gada mazulis - MACAS runat?? Tacu saja vecuma jau uz skolu jagatavojas, lasit jamacas.

2002 gadniece musmajas saprot/runa mazliet ari krieviski, dazus vardus/frazes angliski, iet muzikas skolas sagatavosana un popgrupa, runa tik izsmalcinatiem teikumiem briziem ka bail:)

Pilniga radas sajuta, ka mums majas ir dzivs BRINUMBERNS- spriezot pec aprakstiem..kaut 1 menesi veicai arsti prognozeja visvisadas iespejamas attistibas problemas.

Papildināts 18.08.2008 19:53:32:

Jevgenija
Jau sen lasu par iespēju kļūt par uzticības personu, es labprāt to īstenotu, taču zinu, ka adoptēt laikam nekad īsti nevarēšu, jo vīrs to nevēlas.
...
neatmet domu par adopciju. Mes vairakkart braucam mazuli lukoties, kaut virs to darija tadel, ka es ta gribeju. Bija noruna- nu tikai paskatisimies. Pirmas 2 reizes - pilnigs ) variants- man drusku gribejas vien tapec, ka gribejas berninju, bet bija 101"" -""arguments galva.

..3-a reize virs jau stipri mazak pretojas, jo laikam zinaja, ka nav bistami. Aizbraucam- un vins bija tas, kurs 1-ais teica - JA! Ta laikam saucas milestiba no 1-a acu skatiena:) gan ari Jums ta atnaks.

Alises mamma
Tavs bērns ir normāli attīstījies uzmanību saņēmis bērns. tieši tas, kā pietrūkst bn bērniem ;)

Beerns slikti aug, slikti attiistaas, skolaa slikti maacaas, ja vinjam nav neviena, kuram vajag vinja augshanu, attiistiibu un maaciishanos. Beernam vajag kaadu, kuram (prieksh kura) augt.


.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10677998