Cāļa forumi » Gatavojamies grūtniecībai
    1. 1
    2. 2

ziko: dr. Jana Brikune

ziko

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

15.07.2008 23:20:33 0 0

Vai ir kādas atsauksmes par šo dakteri ? Izlasīju lapas par AVA clinic, bet nekādas atsauksmes neatradu , tikai pieminēta. Pie viņas mazākas rindas...

ziko

JJ

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

16.07.2008 17:46:23 0 0

Fantastiska dr. Esmu viņas paciente kopš 2006.gada janvāra. Kopā ir pavadīti 2 x 9 mēneši.

Sākumā varbūt šķiet tāda atturīga, bet vēlāk sapratu, ka viņa par manu grūtniecību vairāk satraucās nekā es pati. Un vēl liktenis bij lēmis, ka viņa piedalījās kā asistente mana pirmā bērniņa nākšanā pasaulē (vienkārši viņai iekrita dežūra). Tagad jau kuru katru dienu pasaulē nāks mana meitiņa un es esmu laimīga, ka esmu satikusi šo dr.

Katrā ziņā ir ar ko salīdzināt.

zisu

Apmeklētājs

CT = +36.6°

16.07.2008 18:55:31 0 0

Par šo dakteri varu teikt tikai to labāko.

Mēs ar vīru jau bijām aizgājuši pirmajā vizītē uz kādu citu klīniku, bet pēc atvadīšanās no ārsta, kas mūs pieņēma, es sapratu, ka tur nekas nesanāks - emocionālā attieksme bija viekārši briesmīga, it kā mēs būtu vainīgi, ka dabiskā ceļā netiekam pie bērniņa.

Maijā bijām uz pirmo vizīti AVĀ pie dr.Brikunes, un man ne mirkli nav nācies nožēlot savu izvēli. Daktere ļoti korekta, atsaucīga, iejūtīga un, esmu pārliecināta, izcila profesionāle.

Šonedēļ uzzināju, ka iestājusies grūtniecība, par ko vismilzīgākais paldies dakterei!

zisu

estebana

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

17.07.2008 09:52:00 0 0

zisu
Apsveicu ar superīgo ziņu!

estebana

Austina

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

17.07.2008 12:17:40 0 0

Mēs ar vīru bijam pagaidam tikai 1 vizītē pie dakteres, ļoti iepatikas viņas attieksme pret mums. Arī esam atnakuši no citas klīnikas no citas dakteres.

Nākamreiz iesim tagad jūlijā beigās.

madmazele

Apmeklētājs

CT = +36.6°

17.07.2008 17:18:17 0 0

Es arī esmu dr.Brikunes paciente. Tā kā neesmu bijusi pie cita šāda veida ārsta, man nav ar ko salīdzināt. Vienīgi zinu, ka viņas attieksme man patīk. Jūtu, ka viņa rūpējas par mani un uztraucas, ja man kaut kas ne tā. Pati esmu tāda diezgan bailīga, bet tad viņa mani iedrošina. Svarīgi jau, kāds kontakts ar doku izveidojas, jo ne ar visiem tas veidojas.

Es tik nesaprotu, kāpēc pie viņas rindas ir īsākas? Varbūt kāda to zin?

madmazele

ziko

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

17.07.2008 17:38:56 0 0

Paldies par labām atsauksmēm !
Rindas īsākas laikam tāpēc, ka AVA klīnikā visi grib tikai pie Fodinas, kas esot ļoti laba dr.
Varbūt dr. Brikune pieņem vēl arī kur citur?

ziko

Avene77

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

18.07.2008 16:45:41 0 0

Iespējams, ka pie Brikunes mazākas rindas, jo viņai daudz vairāk pieņemšanas laiki - katru dienu AVĀ no 9-17, pirmdien tikai 9-13. Toties Fodinai pieņemšanas laiki tikai 3x nedēļā

Atrodiet laiku sapņiem un jūs sasniegsiet savu zvaigzni.... jo nekas nav neiespējams, neiespējamais tikai prasa mazliet vairāk laika ...
Avene77

lilete

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

24.07.2008 13:53:25 0 0

laba dr.

lilete

modesdama

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

24.07.2008 20:13:01 0 0

jau ieprieksh rakstiiju ........... ka manai draudzenei beebis nesanaaca ( no 3 reizeem ) .......... un nedod dievs jums zinaat .....kaa tas ir ....... ka klausulee tev pasaka sauso ,nee nav iestaajusies gruutnieciibaa............. zeme zem kaajaam paveras ........... a vinja ( dr. Brikune ) taa vienkaarshi noliek klausuli ........... ! Sajuuta taada viss no tevis vairs nekaadas jeegas ( naudiskaa izteiksmee ) tad kaapeec teelot laipniibu ...... jo vairaak vinji nevareeja atljauties ........ vinjas kliinikas pakalpojumus !Man veel tagad par vinju saap sirds !!! Man pashai 3 visi dabiigaa celjaa ienjemti 2 lieli viens beebis !

Mainīja modesdama, 24.07.2008 20:15:34

1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
10697987
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty