Cāļa forumi » Grūtniecība

Pekaa: Nespēks un sirsniņa skrien...

Pekaa

Apmeklētājs

Pekaa

CT = +36.6°

21.07.2008 19:21:55 0 0

Sveikas,meitenes!

Gribēju jautāt,kā jūs pēdējās dienās(kad šis mainīgais laiks) jūtaties?Mums tagad 33.nedēļina,visu laiku bija ok bet tagad pēdējās dienās,it sevišķi šodien nespēks nenormāls,sirds skrien un met kūleņus kājās vispār grūti nostāvēt,nāk tāds kā ģībiens pat virsū,un uzkāpjot otrā stāvā aizdusa klāt...Sajūta,ka spēka nav vispār

Pekaa

alise34

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.07.2008 22:07:13 0 0

Diez vai tas no laika. Grūtniecēm pašsajūta mainās neatkarīgi no tādiem "sīkumiem" kā laika apstākļi.

Pekaa

Apmeklētājs

Pekaa

CT = +36.6°

22.07.2008 09:21:48 0 0

Saprotu,ka vispirms tas ir no grūtniecības,bet domāju,ka vēl tas spiedīgais gaiss dara savu....

Bet lai vai kā,priecājos,ka visas jūtas labi,un nav tādi vājuma brīži

Pekaa

zeta33

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

22.07.2008 09:25:35 0 0

Pekaa

Kads tev spiediens? ja sirds skrien (tahikardija), nav isti labi, man tada paradijas pedeja nedela. Uii, bija arprats, taisni ka tu saki. pakontrole savu un bebja stavokli (sirdsdarbibu), paskaties vai uz kajam tuska neparadas! Ta varetu but olbaltumvielu truksme. Kadas tev urina analizes?

zemenes

Apmeklētājs

zemenes

CT = +37.2°

22.07.2008 09:38:47 0 0

Pekaa

man 36 nedēļa un vakar bija tieši tāda pašsajūta kā tev, tūska ir ( mans ārsts saka, ka no laika apstākļiem), asins spiediens nedaudz paaugstināts, bet urīna analīzes nodotas 2 dienas iepriekš ideālas, olbaltumvielas normas robežās, bet tas tiešām būtu jāpakontrolē

kad esmu mājās ir daudz labāk, ārā labāk neiet :), jo atpakaļ uz piekto stāvu jākāpj un tad ir pavisam grūti :)

zemenes

kikaevita

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

22.07.2008 10:00:25 0 0

Man ir tikai 29 nedēļa,bet ar sirds nelabumiem un nespēku mokos jau otro nedēļuknapi kue var pakustēt,tad liekas ,ka sirds apstāsies,tad aizskries...

kikaevita

Adna

Apmeklētājs

CT = +36.6°

22.07.2008 10:23:25 0 0

kikaevita

Varbūt tomēr pie ārsta aiziet, nejoko ar savu veselību, jo no tās var būt atkarīga gan tava veselība gan mazuļa veselība un pat var būt jūsu dzīvībai draud briesmas. Negribu jau biedēt, bet pati pirms mēneša pazaudēju savu mazuli, un tikai tapēc ka negāju laicīgi pie ārsta(bija tūskas un paaugsatināts sainsspiediens, par kuru neko nenojautu). Nesaku, ka jums tas pats, bet labāk pajautāt ārstam, lai pārbauda, nekā zīlēt kafijas biezumos, un pēc tam visu mūžu grauzt nagus vai mocīties ar sekām.

Pasmaidi, lai arī dibens velkas pa zemi.

Adna

Pekaa

Apmeklētājs

Pekaa

CT = +36.6°

22.07.2008 10:24:49 0 0

Zeta33

Itkā ar spiedienu parsti viss ok,bet vakar nepamēriju,nebija spēka aiziet līdz aptiekai...tūskas arī nav,bet urīna analīzes nodošu piektdien,tad jau manīs....

Piekrītu zemenes viedoklim,ka mājās jūtos daudz labāk,lieka piepūle šajās dienās par labu nenāk...vajag vairāk atpūsties,šodien neiešu uz tirgu pēc kārotajām mellenēm...

Papildināts 22.07.2008 10:31:48:

Adna

Man ir neizsakāmi žēl,un jūtu jums līdzi,tāda nelaime,te nevieni mierinājuma vārdi nepalīdzēs...

Bet paldies par padomu,šodien jau sarunāju pie dakterītes,lai pamēra spiedienu un paskatās,kā bebītis jūtas!

Pekaa

Adna

Apmeklētājs

CT = +36.6°

22.07.2008 10:52:26 0 0

Tiko izlasīju bukletā veselības rokasgrāmata, ka arī no dzelzs trūkuma varētu būt nespēks, nogurums, sirds klauves un ģīboņi. Tad uzturā vajag lietot sarkano gaļu, spinātus, kāpostus un tomātus, dzērvenes. Bet tomēr vajag aiziet pie ārsta, jo paši diemžēl nevaram uzstādīt diagnozi, pēc citu pieredzes.

No sirds novēlu, lai jums un jūsu mazuļiem viss būtu kārtībā.

Pasmaidi, lai arī dibens velkas pa zemi.

Adna

troja

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

22.07.2008 10:56:41 0 0

Man vakar tas pats,sirds skrien,.galva reibst,sāp un spēka nav!Man 22 nedēļa.Ja jau vairākām tā,tad iespējams,ka laikapstākļi ietekmēja,jo vakar tiešām bija spiedīgs...šodien teikšu nav ne vainas,bet pārbaudīties vajag gan,lai sirds pašām mierīga

troja
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
10730269
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Rudens