Cāļa forumi » Bērnu veselība

boije: zīdainim piena sēne uz mēles

boije

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.08.2008 17:39:50 0 0

sveikas! manan zīdainim 3 nedēļas un jau pārs dienas cīnos ar piena sēnīti mutītē, īpaši uz mēles -tā visa ir balta. bet nu netieku galā ar kursos ieteikto sodas ūdeni.

ko vēl var iesākt un cik tas ir bīstami, ja ielaiž?

Mainīja boije, 08.08.2008 17:40:08

boije;-D
boije

lindzeniete

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.08.2008 18:06:29 0 0

boije
nu man tad rodas jautājums -kā tīriji to mēli?Viņa ar riktīgu marlīti uzmaucot uz pirksta tā stipri jātīra-diezgan brutāli un pārs reizes dienā. Bet ja jau uztraucies par to kas notiek ja ielaiž,tad zvani dr.viņa var izrakstīt zāles.

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_749.gif[/img] vien maz bučiņ [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_738.gif[/img]
lindzeniete

Joliite25

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.08.2008 11:31:20 0 0

jaatiira peec katras! eedienreizes ar sodasuudeni ( uz glaazi uud, 1 teejk. sodas), ja baro ar kruuti jaatiira arii kruushugali, regulaari jaamaina, jaamazgaa un jaagludina kruushturi,kruushtura ieliknji jaamaina max biezhi,vai pat no tiem jaatsakaas, ja ar pudeli- knupiishi jaanovaara un/vai jaamaina pret jauniem, vecos izmetot... var arii ar kumeliishu teeju paarmainjus tiiriit, be nr tikai meeli, bet visu mutes dobumu- arii vaigus, luupas.

Papildināts 09.08.2008 11:32:35:

mees arii ar shito nomociijaamies, no beerna mutes dabuuju arii uz kruushgaliem to seeniiti...uhh ilgi jau un ciitiigi jaaciinaas liidz paariet... mees laikam kaadu meenesi nomocijaamies.

Helēna

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.08.2008 11:42:20 0 0

boije
padomju laikos, kā arī vēlāk tika izmantots pioktīns ( ja pareizi uzraxtīju)... bet tagad, itkā netiek tas produkts atzīts... ir līdzīgs kkāds metilzilais (nosaukums 100% nev pareizs, bet aptiekās sapratīs) sasmērē mutīti, pats atlec... nu smuki nav, bet tas tik uz laiku... man skuķim bij šitā - tikām ātri vaļā....

cik tas ir bīstami, ja ielaiž?

redz tā piena sēne nonāk gremošanas traktā un to bojā... pēcāk viss ir slims, kā arī vēdera izeja paliek riebīga... to pinoktīnu, arī norija, un līdz ar to arī zarnas no tā sušķa iztīrījās...

bet vislabāk parunājies ar savu doku - ieteiks tev labāko... ;)

Citu nelaimes mums ir vienaldzīgas, izņemot gadījumu, kad tās sagādā mums prieku

Helēna

rigonda

Apmeklētājs

CT = +36.6°

09.08.2008 11:56:20 0 0

man piemēram riebjas sodas ūdens, tāpēc bērnu nespīdzināju. dabūju no brāļa sievas pioktanīnu, uzreiz labāk palika. metilzilais ir tik jiftīgs kā zeļonka, bērna izskats būs "uzlabots" uz kādu nedēļu vai ilgāk. homeopātiskā aptiekā man iedevu, kad paprasīju priekš piena sēnes, tādu saldu šķīdumu, meitai "garšoja" t.i. ļāvās smērēt. smērēju pēc katras ēdienreizes un pēc kādas nedēļas pārgāja. man gan bērns lielāks - septiņi mēneši.

rigonda

Cherry

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.08.2008 18:22:05 0 0

Es laikam laicīgi sāku cīnīties. Mums pietika ar reizi dienā un kumelīšu tēju... Tagad trīs mēneši un nav problēmu.

Pasmaidi! Varbūt kādam tas ir vienīgais smaids šodien!

emo

Pastāvīgs apmeklētājs

emo

CT = +36.6°

09.08.2008 18:48:02 0 0

manām meitām tikai pioktanīns palīdzēja,arī sasutumiem uz dupša noder.

pikselis
emo

delaila

Apmeklētājs

CT = +36.6°

10.08.2008 14:08:41 0 0

Mēs izārstējāmies ar to pašu sodas ūdeni, lai arī bija jau ielaiduši (nokaunējos nedēļas nogalē zvanīt ārstam). Protams, ka mazajam tā tīrīšan pie sirds negāja, bet tā kā daktere citus medikamentus ieteica tikai gadījumā, ja tiešām vairāku dienu darbam nebūšot rezultātu, tad cīnījāmies.

delaila
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
10840601
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Izvēlies tapeti: Rudens