Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

sludinājumi

maskava

jāatzīst, ka reizēm galvas izvēdināšanas nolūkā darba pauzēs palasu sludinājumus, īpaši iepazīšanās. Ne lai iepazītos, bet lai izklaidētos, jo daudzi no tiem tiešām ir vienkārši baudāmi (gan ar, gan bez pēdiņām), gandrīz kā dzeja

no rubrikas: vīrietis meklē sievieti

Vēlētos Satikt Sievieti Nopietnām Attiecībām. Patīk Slaidas, Sievišķīgas. Vēlams NO Divdesmit Pieci Līdz Trīsdesmit Septiņi Gadi. Dzīvoju Vecrīgā , Materiāli Nodrošināts. Interesē Tikai Patiesas Jūtas. JA IR Iespējams Pievienojiet Foto.

Veelos pamatiigi iemiileties

Mekleeju sameeraa klusu lauku peliiti liidz triisdesmitnaw obligaati lauku protams

Virietis no laukiem iepazisies ar slaidu sievieti bez berniem nopietnam attiecibam

Meklēju mīļāko (ne tika plikam sexam). Vecuma ierobežojumi saprāta robežās . Doz ziņu, es zinu, ka tu kautkur esi un ilgojies pēc tā paša, kā es

Vēlos jaukas, retas, bet interesantas attiecības ar vecāku sievieti kurai patīk jaunāki puši. Vēlams sūtīt vēstules uz e-mail. Nēsmu bijis uz žurnāla vāka tākā atvainojiet, piedodiet esmu normāls latviešu zeņķis, tikai nepārprotiet nēsmu arī zem galda liekams. Ir auto ja intresē.

No rubrikas sieviete meklē vīrieti:

Attractive Russian girl is looking for interesting, Russian or Latvian man. Reply only to letters with fotoes.

utt

Mainīja maskava, 28.08.2008 16:27:22

Vēlos jaukas, retas, bet interesantas attiecības ar vecāku sievieti kurai patīk jaunāki puši. Vēlams sūtīt vēstules uz e-mail. Nēsmu bijis uz žurnāla vāka tākā atvainojiet, piedodiet esmu normāls latviešu zeņķis, tikai nepārprotiet nēsmu arī zem galda liekams. Ir auto ja intresē.

Don't worry, be happy,
Drink Pepsi, be sexy!!!
Diamante

Ne lai iepazītos, bet lai izklaidētos

Man reizēm šitāda pati izklaide. Un vēl smieklīgāk ir apskatīt tās fotogrāfijas, kas sludinājumiem pievienotas- kontekstā ar sludinājuma tekstu un visām kļūdām tajā.

Man labaak patiik sludinaajumi "peerk / paardod citas lietas". Var azh pabriiniities, kas nu kuram ir palicis paari vai ievajadzeejies, un kaados briinishkjiigos komplektos.

Diamante
Un vēl smieklīgāk ir apskatīt tās fotogrāfijas, kas sludinājumiem pievienotas

jā, tas arī ir dikti uzjautrinoši :D

un sieviešu sludinājumi kaut kā neliekas tik aizkustinoši kā vīriešu :)

vēl daži:

• -- Velos satikt jauku un patstavigu milako, patstavigam un kaisligam attiecibam.
  • Mekleeju jaunu tiiriigu meiteni nenopietnaam, iespeejams ilgterminja attieciibaam ar finansiaalu atbalstu(var buut studentes, vientuljaas maaminjas, nelaimiigas sievas).
  • Dvoe simpoti4nyh parnej prigla6ajut na 6a6lyki dvuh horo6ih simpoti4nyh devu6ek ot 18 do 26
  • Normāls un visnotalj nodroshinaats vīrietis, tiiri izskatiigs (pats sev patiiku) veeleetos iepaziities ar slaidu daamu no rīgas. Dziivoklis pietiekami liels, vietas pietiks abiem un arii tavam mazajam, ja ir.. muusu vecumaa jau parasti ir. Buutu jauki, ja tev patiktu izskatiities efektiigi, nevis kaa peleekai pelei, citu viirieshu tracinaashana viesh zinamu jautriibu. :)) Ja esam ieinteresejushamies , samainamies meiliem, bildeem un tiekamies.. . uz tukshu velna dziishanu negribeetos teeeet muusu laikus, bet ja nu sieviete veelas.. . vinjai vienmeer priekshroka. :))
  • esi apaljiga? liekas neviens Tevi nekad negribees? Ir OK, taa gadaas....
  • Precēts,seksuāls,izskatīgs vīrietis 33 iepazīsies ar gados vecāku sievieti intīmām tikšanās reizēm!!! Gaidīšu Tavu vēstuli uz mailiņa !!!
  • Siguldiete, atraitne, 170, Lauva, vēlos iepazīties ar vīrieti Aunu vai Strēlnieku, 60-65 g., vēlams ar auto. Uz piepras., galv. pastā, Sigulda,

:)

Papildināts 03.09.2008 10:17:53:

Tiigjeriene
"peerk / paardod citas lietas"

es kaut kā pēdējā laikā vairs nevaru atrast, kur visas tās inčīgās lietas publicētas. Kādreiz atceros, ka bija visādi pigori, ko tik ļautiņi neizdomā :D

Tiigjeriene

peerk / paardod citas lietas"
jaaa, muzham atcereshos viena maza rajona avize nodrukatu sludinajumu: pardodu kazu, azi un mopedu

My knight in shining armor turned out to be a loser in aluminum foil

Visām "brendu" mīļotājām

sludinājums no ss

Куплю материал для изготовления бирок одежды.

Te vēl viens, noderēs Cāļa skaistuma sadaļas taupīgajām.

Second Hand Ekstra Krems orginals 1 kategorija.Cena: 1.00 Ls

Mainīja Mīļums1, 05.09.2008 09:21:01

Strīdēties neiešu, bet tu domā nepareizi!

Man iepatikās sludinājums vietējā avīzē, sadaļā Pārdod.

Divrindu poļu kartupeļu kratītāju teicamā kārtībā.

Divrindu poļu kartupeļu kratītāju teicamā kārtībā.

ha ha ha

Draudzības vārdā var sadalīt visu,tikai ne mīlestību.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10976952