Cāļa forumi » Mazulis
    1. 1
    2. 2

Sidra: dārzeņu, augļu vai citu dabas velšu kompozīcijas

Sidra

Pastāvīgs apmeklētājs

Sidra

CT = +36.6°

16.09.2008 14:36:23 0 0

Dārziņā gib, lai ar savu divgadnieku izveidojam kādu kompozīciju no augļiem vai dārzeņiem. Īsti nezinu, kā to dara :( Un vēl, kā to darīt kopā ar bērnu. Jo šajā vecumā vēl neko īsti prātīgu sataisīt nevar.. Nāksies taisīt man un sīcis dabūs tikai noskatīties :) Ko lai taisa?

Kādi būtu priekšlikumi vai idejas?

Sidra

pincete

Apmeklētājs

CT = +36.6°

16.09.2008 15:42:29 0 0

Man ar tā pate problēma!Varbūt ir kādas jaukas idejas,?

pincete

Sidra

Pastāvīgs apmeklētājs

Sidra

CT = +36.6°

16.09.2008 16:02:13 0 0

Var jau kaut ko taisīt no čiekuriem, zīlītēm un kastaņiem, bet ko lai dara bērns?

Sidra

any

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

16.09.2008 16:04:35 0 0

mjā, interesanti, ka b/d 2gadniekam kaut ko tādu prasa taisīt. man jau šķiet, ka jēga tam ir tad, ja bērns taisa, bet vecāki tik palīdz. vienīgais, ko ātrumā varu izdomāt, ka mana meitiņa varētu palīdzēt - sabakstīt ābolā sērkociņus, būtu ezis

any

Kaapurs

Pastāvīgs apmeklētājs

Kaapurs

CT = +37.2°

16.09.2008 16:21:55 0 0

ieliku vienu pavisam vienkāršu kompozīciju. to gan taisījām kopā ar gandrīz 4-gadnieci, bet nav nekas sarežģīts. http://foto.inbox.lv/evijac

Kaapurs

Ter

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

16.09.2008 17:40:40 0 0

Sidra

bērns taču vienmēr var piedalīties padodot, izvēloties, kuru kastani liksi pirmo, kuru otro, pieturot kaut ko, atnesot, kaut vai skatoties. galvenais, lai viņam liktos, ka MĒS to kopā taisījām, nevis mamma. divgadnieks jau nav vairs nekāds muļķis, diezgan daudz ko var.

Ter

mamma Ieva

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

16.09.2008 23:18:30 0 0

es šodien paskatījos sava bērna grupiņā, ko grupiņas biedri sanesuši. Bija arī rudens veltes, kur varēja redzēt, ka florists pallīgā aicināts :laugh:

Ieteikums - taisi tā, lai bērnam prieks, nevis tā, lai vari palielīties ar dižo darbu citu mammu priekšā. Idejai - mēs ņēmām kartupeli, 2 cidonijas bija kāju vietā, divi zariņi roku vietā, ozolzīļu cepurītes acu vietā, maza ozolzīle deguna vietā. Matiem saspraudām sarkanas, zaļas, dzeltenas lapiņas visādos virzienos. sanāca kartupeļu vīriņš :ok: un bērns spēlējās mājās, nebija jautājumi kas tas tāds. Laba ideja bija vēl kabacis ar 4 ābolīšiem riteņu vietā vai arī puskabacis par kuģīti uztaisīts. Bet sēņu kompozīcija 70x70cm man likās mazliet par traku :D

inx

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.4°

16.09.2008 23:41:26 0 0

Sidra

mēs kopā ar 2gadīgu bērnu taisījām dinozauru, sagrieztas burkānu šķēlītes līmēja uz ķirbja, ka prieks!

inx

Ter

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

17.09.2008 22:35:55 0 0

Nu tā, pripliļi, kā saka :) Šodien uzzināju, ka nākampirmdien arī manai gadrīz-trīsgadniecei jāaiznes uz bērnudārzu kompozīcija :) Tad nu svētdien meistarosim! Paldies mamma Ieva un Kaapurs par labām idejām!

Ter

Resnā Žurka

Pastāvīgs apmeklētājs

Resnā Žurka

CT = +38.0°

18.09.2008 10:49:25 0 0

Pērn nācās taisīt divreiz, jo bērnam likās, ka jātaisa kā visiem - no kastaņiem, zīlēm un lapām. Tad nu aplīmējām plastmasas vienreizējo bļodiņu ar lapām, pielīmējām kājas, galvu, izrotājām ar zīļu cepurītēm un sanāca mums superbruņurupucis. Līdz Ziemassvētkiem pa grupu dzīvojās.

Šogad nopirku zaļo oāzi. Nosegsim ar lapām un spraudīsim uz kociņiem ābolus, kādus citus augļus, puķes, ku nu vēl pļavā, dārzā atradīsim pa brīvdienām.

Resnā Žurka
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
11118174
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty