Cāļa forumi » Bērnudārzi un skolas

bbuubbuu: Kā pieteikt bērnu valsts ārziņā???

bbuubbuu

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.09.2008 20:46:15 0 0

Man ameitiņa ir dzimusi martā un es tik tagad esmu "atmodusies", ka jāpiesaka mazā dārziņā..

Man ir daži jautājumi:

1) kur man jādodas un kas jāņem līdz (vai uz pašu dārziņu, vai pašvaldību)??

2) vai es vispār tagad varu to izdarīt?? (esmu dzirdējusi arī baumas, ka pieteikties bērnudārzā var tikai kādās noteiktās nedēļas dienās.. vai šīs baumas ir pamatotas??)

jau iepriekš paldies par atbildēm..

bbuubbuu

aija

Pastāvīgs apmeklētājs

aija

CT = +36.6°

29.09.2008 20:53:45 0 0

ņem bērna dzimšanas apliecību, dzīvesvietas deklarācijas izziņu un dodies uz b/d. tikai noskaidro attiecīgajā b/d pieņemšanas laikus. Piereģistrēties var visu laiku, bet pārreģistrācija notiek aprīli.

aija

Rilla

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.09.2008 20:55:02 0 0

Ja ruuna par Rīgu, tad:
1) jāiet uz konkrēto bērnudārzu (-iem), kur gribi bērnu pieteikt,

2) pieteikt bērnu b/d var vadītājas pieņemamajā laikā, pirmdienās un ceturtdienās. Gan jau kāds uzrakstīs precīzāk, bet, šķiet, pirmdienās laiki bija pēcpusdienā, ceturtdienās rīta pusē.

Kļukva

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.09.2008 22:52:34 0 0

nu sac ar to, ka nokaidro KURAA b/d tu veelies pieteikt savu beernu, tad noskaidri konkreetaa b/d telefona nr. un pazvani, noskaidro sevi intereseejoshaas atbildes.

P.S. jau laiciigi izsaku liidzjuutiibu - martaa tev varbuut veel bij ceriibas tikt b/d ap 3g, tagad, nez vai...

Visu veidu pakalpojumi: pampersings, dibendraijings, pasacings pirms slīpiniga...

Kļukva

Neatlaidīgā

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.09.2008 23:27:35 0 0

jau laiciigi izsaku liidzjuutiibu - martaa tev varbuut veel bij ceriibas tikt b/d ap 3g, tagad, nez vai...
Kļukva
Zinu, neticēsi, bet ja par mērķi nestāda konkrētu PII, bet ir gatavs pabraukāt, izredzes ir.Jāteic gan,ka nervus vajag tādus stiprākus, jo IJSD ne īpaši patīk, ka pierakstās arī RUS b/d.Ja taisa stratēģisko plānošanu, tad uz katriem 15PII pastāv iespējamība vienā iekļūt.

Jo ilgāk meklē, jo ātrāk atrod!
Neatlaidīgā

Resnā Žurka

Pastāvīgs apmeklētājs

Resnā Žurka

CT = +38.0°

30.09.2008 09:44:17 0 0

Resnā Žurka

teite

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +38.4°

01.10.2008 00:53:57 0 0

Kļukva
martaa tev varbuut veel bij ceriibas tikt b/d ap 3g, tagad, nez vai... nu, es ar tā vislaik domāju, jo manējā vispār novembrī tika pieteikta. bet nu jau mēnesi kā iet siles grupā ;) ļoti daudz priekšā esošie atbira, jo aizgāja uz citiem b/d, daļa vnk nemaz negribēja sākt iet, jo vajadzības nav, tā ka mana bērna vienbrīd pat pie 50tiem cipariem noslīdējušais kārtas numurs augusta otrā pusē bija jau pacēlies tikušo kārtā. vnk jāpuierakstās max daudz dārzus, kuros būtu vēlme iet. ja vēlāk sanāk tikt ne tik ļoti tīkamā dārzā un redz, ka ir cerība tikt arī kādā ērtākā, tad var jau vnk atteikties no tās rindas, vienīgi tad pabalstu vairs nedabūs.

teite
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
11225541
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža