Cāļa forumi » Mazulis

ivetttta: lūdzu iesakiet labu un labas cenas vietu BĒRNU BALLĪTEI

ivetttta

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

23.10.2008 15:51:04 0 0

Manam drīz divgadnieka vecums un ar steigu jānoorientējas uz vietu,kur sarīkot labu pasākumu, bet tā lai nav tikai sīči,jo ciemiņi no 0-15 g.vec.,un,protams,arī vecāki.Tas nozīmē,ka atkrīt mazas telpas, kur mazajiem ir mašīnas,bumbas utml.bet arī lai interesanti un ir kur piesēst arī lielajiem...Nu kaut kā tā...Jā,un cena arī tomēr butiska,jo par 2 h pasācienu negribētos ''izmest''100 Lasīšus,un paši tukšiem vēderiem.

Mainīja ivetttta, 23.10.2008 15:52:12

Bērni - vecāku spogulis
ivetttta

Kaapurs

Pastāvīgs apmeklētājs

Kaapurs

CT = +37.4°

23.10.2008 16:05:53 0 0

ivetttta
Vai tomēr nav iespējams ciemiņus sagrupēt pēc vecuma, nu, vismaz 0-6 un 7-15? Baidos, ka pat vislabākajam pasākuma vadītājam būs pagrūti vienlaikus ieinteresēt bēbjus un tīņus. Es, protams, nezinu, cik aktīvs un drošs ir tavs 2gadnieks, bet mana pieredze liecina, ka minimālais vecums, kad bērnus tiešām sāk interesēt speciāli viņiem veltīti pasākumi, ir 3, ja ne visi 4 gadi. Esmu bijusi ballītēs, kur mazais jubilārs (2-3 gadi) tik ļoti apmulst un pat izbīstas no viņam veltītās uzmanības, ka visu pasākuma laiku tā arī nosēž mammai klēpī. Tavā variantā, kad ir tik atšķirīgi viesu vecumi, es laikam meklētu telpu (ja pašu dzīvoklī/mājās vietas pietrūkst) un 2 vadītājus - vienu mazajiem, otru padsmitniekiem, bet pieļauju, ka šādā gadījumā cena tiešām būs laba (lasi: augsta).

Kaapurs

ivetttta

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

23.10.2008 16:12:43 0 0

Kaapurs
nē, nu mans nav īsti malā sēdētājs,jo viņš vairāk ar tēva gēniem,jo vairāk cilvēku,jo labāk.Nu īsti grupēt negribas tos ciemiņus, jo gribas tomēr lai visi daudz maz kopā ar kādreiz satiekas.Manam ir 2 lieli 11 un 14 gadigi brāļi un 7 un 12 gad.brālēni. Maz tomēr to mazo draudziņu un draudzenīšu.Cemiņi nebūs ļoti daudz,bet tie mīļākie un tuvākie noteikti. Vēl jau izskatu variantu tomēr arī šo pasācienu veikt dzīvoklīm,lai mazākie tusējas pa bērnistabu un paralēli rotējot turpu šurpu tiekas ar lielajiem viesistabā. Jo tā arī nebūs,ka visi būs vienā laika droši vien un picas,uzkodas augļi utt.jau var tikt papildināti visu laiku...Vnk,gribētos laikam tam savam kko interesantāku,nu pamainit vidi,ja tā var teikt.tāpēc te lūdzu aatsauksmes

Bērni - vecāku spogulis
ivetttta

Kaapurs

Pastāvīgs apmeklētājs

Kaapurs

CT = +37.4°

23.10.2008 16:22:16 0 0

ivetttta
bet varbūt tad tiešām ir vērts apdomāt par vakara vadītāja uzaicināšanu uz mājām? apskaties, tepat, Cāļa Atpūtas sadaļā, tur noteikti bija gan atsauksmes par vadītājiem, gan kontakti. tas noteikti sanāktu lētāk, nekā kādā no bērnu centriem. es pati meitai rīkoju Čībā, pagājušā gada decembrī 2 stundas 2 vadītāji maksāja Ls 75. Nekādu iebildumu nebija, man patika, bet viesu vecums gan bija no 2,5 līdz 6 gadiem. Esmu bijusi arī Jampadracī (gan Ķeizarmežā, gan Burtnieku ielā), arī nebija slikti, gan Mazulītī Rū - tur ne visai, bet cenas bija zemākas'.

Kaapurs

mammy22

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

23.10.2008 16:24:33 0 0

mammy22

Kaapurs

Pastāvīgs apmeklētājs

Kaapurs

CT = +37.4°

23.10.2008 16:24:50 0 0

Kaapurs

x7

Apmeklētājs

CT = +36.6°

23.10.2008 19:08:07 0 0

ivetttta
nē, nu mans nav īsti malā sēdētājs

es arī par savu puisi tādās domās biju, kad noorganizējām viņam ballīti izklaides centrā domājām ka viss būs baigi ok, ka mazajam jubilāram patiks līdzko visi ciemiņi sanāca un sākās pasākums mans 4gadnieks ...

citēju Kaapurs
minimālais vecums, kad bērnus tiešām sāk interesēt speciāli viņiem veltīti pasākumi, ir 3, ja ne visi 4 gadi. Esmu bijusi ballītēs, kur mazais jubilārs (2-3 gadi) tik ļoti apmulst un pat izbīstas no viņam veltītās uzmanības, ka visu pasākuma laiku tā arī nosēž mammai klēpī.

x7
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
11424392
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Septembris