Cāļa forumi » Naudas lietas

-Dūda-: SEB Ibanka - nelaiž iekšā!!!

-Dūda-

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.11.2008 19:34:51 0 0

Lieta sekojoša - Mana vecmāmiņa kurai ir 76 gadi, palūdza man lai pieslēdzu viņai ibanku (SEB), jo viņa kā jau vecs cilvēks grib sekot līdzi savai pensijai un algai (viņa vēl strādā). Protams, ka viņai nav nekādas sajēgas kas ir internets un kas ibanka. Bet maksāt katru reizi 2,70 Ls par kontu izrakstu viņa arī negrib. Un tā, es visu pieslēdzu, ievadīju jauno paroli utt. viss čikiniekā. Bet nākamajā reizē ibanka mani nelaiž iekšā, saka nepareiza parole vai lietotāja kods. Čikāju tik ilgi kamēr nobloķēja. Ejam ar vecmāmiņu atbloķēt. Atkal viss ok, tajā reizē. Nākamajā atkal mani nelaiž iekšā!!! Bet savā ibankā varu ieiet. Izdzēsu visus cookie no datora, izdarīju visu kas tur drošības noteikumos teikts. Bet nekā. Par to, ka nekļūdījos ievadot datus, esmu pārliecināta. Kas pa figņu? Ir kaut kas ko es nezinu? Nu piem. varbūt ibankā no viena datora var ieiet tikai viens lietotājs? Vai tamlīdzīgi...

Katrs pats sev salavecis...

-Dūda-

Diamante

Pastāvīgs apmeklētājs

Diamante

CT = +37.0°

29.11.2008 19:48:52 0 0

Mans ieteikums vēlreiz un vēlreiz pārbaudīt paroli, klienta numuru un visu citu, kas tur ir jāievada. kkas noteikti ir sajaukts vai aizmirsts. no viena datora varbūt 101 lietotājs. pārbaudi vēlreiz visas atstarpes, lielos un mazos burtus, drošības pēc neliec parolē garumzīmes, mīkstinājumzīmes un kkādus simbolus. un vēl- tev pašai arī ir SEB? ja ne, tad varbūt tu vnk automātiski kko dari līdzīgi kā ir tavai ibankai, bet SEB, varbūt, ir biku savādāk.

Diamante

-Dūda-

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.11.2008 19:53:58 0 0

Diamante
Nē. Viss tiek ievadīts pareizi. Nu nevaru es kļūdīties 30 reizes!!!!! Un mēģināja arī māsa. Mēs jau neskaitāmas reizes esam bijuši pakaļ jaunai parolei lai atbloķē! Un man pašai arī ir SEB ibanka. Ja es būtu tik tupa ka ievadītu kaut ko nepareizi, tad arī sev bieži jauktu. Nē, es nevaru piekrist ka ievadīts nepareizi, jo īpašu uzmanību tam pievērsu katru reizi. Paroles ir pierakstītas nevis galvā. Kas vēl var būt? Var būt ka tieši vecmāmiņas kontam ibankas sistēmā ir kaut kāda kļūda, a tā sistēma neatceras paroli vai kaut kas tāds? Jo es tok zinu ka nekļūdos. Var kļūdīties 5 reizes, bet ne 30 un īpaši tam pievēršot uzmanību!

-Dūda-

sussurs

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.11.2008 20:19:54 0 0

Pārbaudi datus. Un īpaši piefiksē vai nomainot sākotnējo bankas iedoto paroli neesi sajaukusi lielos / mazos burtus. SEBam paroles ir jūtigas uz lielajiem / mazajiem burtiem.

sussurs

freeze

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.11.2008 20:25:35 0 0

vai bija nomainīta bankā saņemta parole? jo ne teksta nevar saprast

to ko iedeva, vajadzētu nomainīt un tad iet ar lietotāja kodu, paroli (nomainīto) un dro''sības kodu

asandra

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.11.2008 20:40:12 0 0

līdzīgs gadījums man bija ar krājbanku. Ievadu visu pareizi, bet pēkšņi netieku iekšā. Kad aizgāju uz banku,viņi paši to nevarēja izskaidrot, bet tieši to skaitļu kombināciju, kuru es izvēlējos parolei, sistēma vienkārši neņēma pretī. Varbūt palūdz,lai ne tikai atbloķē ,bet arī nomaina tev paroli.

asandra

-Dūda-

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.11.2008 20:45:06 0 0

freeze
sussurs
Nu bet tak visu pārbaudīju un nomainīju! Pievērsu tam ĪPAŠU uzmanību. Un ne jau vienu reizi tas ir šitā. Tapēc jau te cepos. Un cepos tapēc, ka mana vecmāmiņa nav tik jauna, lai katru reizi čāpotu uz banku pēc jaunas paroles. Kas vēl var būt? Nu piem. ja man atvērts cits "tabs" Internet Explorerī? Es tiešām nesaprotu, jo ievadu visu pareizi, paroli nomainīju, un es tak pirmajā reizē pēc paroles saņemšanas bankā, tieku tur iekšā. Tikai pēc tam, kad izeju un nākamajā reizē gribu ieiet - nelaiž. Nemaz līdz koda prasīšanai netieku. Uzreiz saka ka nav pareiza parole vai lietotāja kods. Bet tā nevar būt nepareiza! Jūtos kā pēdējā idiote, jo skaidri zinu, ka visu ievadu pareizi. Un vecmāmiņa riktīgi met kreņķi, jo domā ka kāds "nozadzis" paroli utt. Viņa tak galīgi nesaprot kas ir internets un ibanka. Un sakarā ar visu šito mums te sirdsēsti. Man pilnīgi rauj dusma uz to sistēmu jo zinu ka visu ievadu pareizi.

Papildināts 29.11.2008 20:47:16:

asandra
Jau 3 reizes bijām dēļ šitā bankā. Nākamreiz palūgšu lai nomaina to klienta kodu arī... varbūt ir kā Tu saki.

-Dūda-

asandra

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.11.2008 20:52:57 0 0

Jau 3 reizes bijām dēļ šitā bankā
Nezinu kā ir tavai bankai,bet krājbankai nemaz nav obligāti jāiet uz filiāli. Uzzvanu uz bankas norādīto telefonu, pastāstu par problēmu, nosaucu konta īpašnieka vārdu uzvārdu,personas kodu,lietotāja numuru un paroli un viņi tad atbloķē un palīdz ar padomiem. Es tiesi tā darīju,jo zvanīju it kā no vīramātes vārda,viņa cilvēks gados ar internetu uz jūs. Nebūs vismaz vecmāmiņa jātramda uz banku.

asandra

-Dūda-

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.11.2008 21:01:00 0 0

asandra
SEB bankā tā nevar. Tikai uz vietas filiālē.

-Dūda-

Lelde

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.11.2008 21:29:19 0 0

-Dūda-
Man vienai jaunkundzei arī šitā cūkojās SEB internetbanka. Nevar saprast, kāpēc. Bankā saka, ka jaunkundze blonda, skuķis atkal dievojās, ka visu dara tā, kā teikts. Tad nu trešaja reizē ieteicu uzreiz filiālē palūgt bankas cilvēciņu, lai nāk ar manu jaunkundzi un kopā atdzīvina ibanku, nu, pie tā koplietošanas bankas datora lai ievada visus datus, iziet ārā un vēlreiz ievada. Kad tur uz vietas atkārtojās vecais joks ar paroles nestrādāšanu, tad gan klientu menedžere dikten atvainojās un aiztecēja konsultēties ar kādu no atbalsta speciālistiem. Tad nu kopš tās reizes ibanka strādā kā pulkstens. Kaut kāds sistēmas gļuks tur bija gan.

Mainīja Lelde, 29.11.2008 21:30:26

Lelde
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
11730026
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI