Cāļa forumi » Bērnu veselība

Jūras eze: zīdainim sāp kakls

Jūras eze

Apmeklētājs

CT = +36.6°

11.12.2008 13:21:53

Ko varat ieteikt, ja zīdainim (4 mēneši) sāp kakliņš? Cik noprotu, iekaisis no iesnām. Ģimenes ārstes padomi diemžēl ir galīgi garām - viņas ieteikums ir lietot Aflubin.

Jūras eze

ivea

Apmeklētājs

CT = +36.6°

11.12.2008 13:39:46

Man mazajam bija interesants vīruss.Klepus nebija,un nekādu pazīmju,ka sāp.Lors apskatījās un pateica,ka kaut kādas pumpas ir.Dr.ieteica lietot smiltsērkšķu aerosolu(smidzināms,bez gāzes).Tur rakstīts,ka no 2.gadu vecuma,bet farmaceite paskaidroja,ka to raksta tāpēc,ka pūšams.Man likās

ivea

Jūras eze

Apmeklētājs

CT = +36.6°

11.12.2008 13:49:26

Tad to pilināt mutītē? Un cik daudz?

Jūras eze

perle...

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

11.12.2008 15:16:14

Jūras eze

a tew doka neteica cik daudz vai aptiekaars?

es noptrasiitu labaak! jo ad man beernam bija klepus doka tik pateisa ka Stodal jaanopeerk a aptiekaare pateica cik daudz un cik biezhi driigst dot mazinjam:)

in love with 2men

perle...

Jūras eze

Apmeklētājs

CT = +36.6°

11.12.2008 16:33:08

Tur tā lieta, ka uz dakteri nevar paļauties. Piem., kad man bija mastīts, viņa ieteica dzert ibumetinu. Paskatījos zāļu aprakstā - tur teikts, ka ibumetins izdalās mātes pienā un nav ieteicams to lietot.

Jūras eze

perle...

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

11.12.2008 16:37:46

Jūras eze

tad uzjautaa aptiekaarei, ko vinja iesaka:) jo vairaak stresosi jo berns buus nemieriigaaks, taakaa visu mieriigi :)

in love with 2men

perle...

ciems

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

11.12.2008 16:44:07

Jūras eze
Hmm, a kāpēc lietot Afluīnu ir galīgi garām? Manējie arī to ir lietojuši zīdaiņa vecumā pēc dakteres ieteikuma. Un mūsu daktere ir ļoti laba:)

Un es arī esmu lietojusi kaut kādus ibumetīn un iboprofēnveidīgos, kad man, piemēram, ir ļoti sāpējusi galva, un bērni bijuši barojami. I nekas. Ja tu papētītu, tad praktiski uz visām zālēm ir rakstīts, ka neiesaka grūtniecēm un barotājām. Nodrošinās, tā teikt.

Un vēl man tāds retorisks jautājums - vai, Tavuprāt, svešu cilvēku padomi cālī ir daudz drošāki, nekā Tavas dakteres, kura pazīst un ir redzējusi Tavu bērnu???

ciems

Jūras eze

Apmeklētājs

CT = +36.6°

11.12.2008 16:58:28

Šie svešie cilvēki, kā man šķiet, ir mātes, kuras rūpējas par saviem bērniem un neliedz savu padomu arī citām māmiņām. Savukārt mūsu daktere diemžēl šai ziņā ir svešāks cilvēks, jo viņa to uztver tikai kā savu darbu, proti, nomēra, nosver, nosūta uz poti... Savukārt iedziļināties Tavā problēmā viņai īpaši nav vēlēšanās.

Jūras eze

ciems

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

11.12.2008 17:05:30

Jūras eze
Bet es vienalga nesaprotu, kāpēc nelieto to Aflubinu?

Ja jau tik slikta daktere, varbūt jāmeklē iespēja nomainīt vai šādām reizēm jāsameklē kāda maksas alternatīva? Vai tagad turpmāk savu bērnu caur cāli ārstēsi?

ciems

Jūras eze

Apmeklētājs

CT = +36.6°

11.12.2008 17:30:50

Nu nē, caur cāli vien jau neārstēšu. Bet, jau jau tas cāļa forums pastāv, tātad tam kaut kāda jēga un nozīme ir. Nav jau domāts tikai tukšai pļāpāšanai.

Jūras eze
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
11829946
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža