Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iekaisusi actina-salipusas skropstas

māmiņa dēliņam

Ka un ar ko arstet berninajm iekaisusu actinu.mums jau otro dienu mostoties skropstinas salipusas,ka nevaram actinu atvert.pa dienu mazak,bet mostoties pec nakts-pavisam salipusi.

cik dienu laiika var izarstet?un kadas zalites palidz?

Pagaidam mes tiram ar vates tamponinu un kumelisu novarijumu.(bet ka pareizi to darit-no kuras puses uz kuru jatira?) un ka sauc to iekaisumu-konjuktivits?vai tas ir pavisam kas cits?

Paldies,jau ieprieks.

grigze

māmiņa dēliņam
Jātīra katra actiņa ar savu vatīti, kas samērcēta kumelītēs no ārpuses uz iekšpusi. Un vēl var papilināt oculoheelu (vai kaut kā tā, nezinu kā īsti rakstās). Aptiekā uzprasi un tev izskaidros. Ja nepāriet pēc kādām dienām, jeb parādās t, tad gan pie ārsta jāiet.


māmiņa dēliņam
Skatoties, cik mazais vecs. Ja jaundzimušais, tad tas ir raksturīgi, jo esot aizsprostojušies asaru kanāliņi. Man abiem bērniem tā bija. Ar jaunāko diezgan ilgi mocījos. Tīriju ar kumelīšu vai melno tēju, mēģināju acu pilienus. Ar laiku pārgāja.

Gramafons

māmiņa dēliņam

Ja ir strutaini izdalījumi, tad tas visdrīzāk ir bakteriāls konjunktivīts. Pie tam tas mēdz būt ļoti lipīgs. Tāpēc ieteiktu doties vismaz pie ģimenes ārsta, jo bezrecepšu zāles diez vai līdzēs.

Bakteriālu konjunktivītu nedrīkst atstāt bez ievērības.

grigze

Gramafons
Nu mums gan pārgāja ar skalošanu un pilināšanu. Bet ja pēc 3 vai 4 dienām nepāriet, tad gan jāiet pie ārsta un jāprasa kas stiprāks. Lielajam bērnam nepalīdzēja nekas, tikai AB slimnīcā. Bet tas jau tāds ekstra gadījums laikam.


grigze

nu mes jau bijam slimi(klepus,iesnas temperatura) un piedevam mums piemetas vel shis iekaisums.Jaa,tas Oculoheel mums maajas ir (pazvaniju dakterei,vinja atljava sho pilinaat) nu ja lidz pirmdienai nepaaries tad dosimies pie aarsta.

Paldies!

grigze

māmiņa dēliņam
Visbiežāk tās acis līp ciet tieši no iesnām.


vēl ir tāda lieta kā blefarīts (tas ir plakstina iekaisums) - galvenais seit kā jau minēja ir higienakumlisu novārijums, vājs ziepju ūdens, visar jau labāk atradities dakterim, ja un vajagko stipraku par kompresēm.

Manai meitiņai (3 gadi) ir briesmīgas iesnas. Šovakar actiņas sapampušas sarkanas, sūdzās, ka sāp. Mājās ir pilieni OCUflash. Cik ilgi, atvērtā veidā, tie derīgi? Vai tos vispār var lietot?

māmiņa dēliņam
Fucithalmic ziedīte. uzspiež mazu 1mm knipucīti aiz apakšējā plakstiņa.

Papildināts 30.01.2009 01:11:08:

un jātīra - var vnk ar tīru, vārītu ūdentiņu vismaz 4-5x dienā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12189559