Cāļa forumi » Veselība

ieviņa: Ļoti asaro/pūžņo acis. Vīruss???

ieviņa

Ciemiņš

CT = +36.6°

01.04.2009 23:41:37 0 0

Jau 4 to dienu pūžņo acis,bet tāā, ka izskatos pēc veca,slima buldoga:))) Ik pa brīdim uznākdrudzis ar nelielu temp., brīžiem salstu. Pietūkuši limfu mezgli cirkšņos un pie kakla. Bet nu tās trakās, sūrstošās acis... Pa nakti neapzināti viņas tek strūkliņās un no rīta ir aizlipušas. Pilināju gan Oftan akvakol gan Oculoheel, bet uzlabojumi praktiski nav.

Kas tā atkal par jaunu ''zarazu'' un kā ar tādu cīnīties? Drudzim palīdzēja Ibumetīns, bet tad sākas dikta svīšana. (ā, baroju bebi ar krūti)

kristel

Pastāvīgs apmeklētājs

kristel

CT = +36.6°

01.04.2009 23:52:19 0 0

a, nav konjuktivīts - esmu pārs reizes uz tādu zarazu uzrāvusies. šķiet ka temperatūra arī bija, un sajūtas kā izd... krizdolei. un jā kādu nedēļu var tā čikināties pa māju.

kaut kādas tējas kompreses bij jāliek un jāmazgā ar kumelīšu tēju.

vienīgi limfu mezgli mulsina, bet liekas ka tas arī kaut kā saistīts.

(nu tā mana versija).

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kristel

ieviņa

Ciemiņš

CT = +36.6°

02.04.2009 00:15:51 0 0

kristel

Oi, bet tas jau bija dikti lipīgs, ne? Jāskatās,ka mazos ''neaplaižu''. Tok, kumelītes rīt uzvārīšu..

Kas vēl varētu līdzēt?

kristel

Pastāvīgs apmeklētājs

kristel

CT = +36.6°

02.04.2009 00:24:18 0 0

nu es jau nezinu vai tiešām tev ir manis minētā kaite (bet šamā lipīga gan). zinu ka tika pirkta tēja, nu paciņās kumelītes. aplej ar ūdeni un katrai acij savu maišeli.

aptiekā zinu ka kaut kādas pilināmās zāles tika pirktas, kas tieši tam domātas.

a ja tu uzzvanītu ģim. ārstam, pēc pazīmēm moš var ko ieteikt. nu tipa no zāļu nosaukumiem.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kristel

Gumijkoks

Ciemiņš

CT = +36.6°

02.04.2009 11:34:38 0 0

ieviņa
varbut blefarits - plakstinu iekaisums, es gan ieteiktu pie acu daktera aiziet, acis nav joka lieta

Princa

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

02.04.2009 11:51:15 0 0

ieviņa

Tas ir tads nejauks vīruss.Labi līdz melnas tejas kompreses uz acim,Akvakola pilieni.Man meitai pec šita virusa ka sekas ir palicis radzenes iekaisums,dēļ kura ir pasliktinājusies redze.

Dvēselē esmu musulmane,bet šinī dzīvē kristiete...
Princa

ieviņa

Ciemiņš

CT = +36.6°

02.04.2009 13:00:30 0 0

Interesanti, vai Rīgā kautkur var ātri tikt pie acu ārsta? Nu jau grūti turēt. Grauž, itkā smiltis būtu sapūstas acīs.

vakarasaule

Apmeklētājs

CT = +36.6°

02.04.2009 13:22:21 0 0

Nu, 1.slimnīcas poliklīnikā noteikti var, bet...bez nosītījuma laikam ls20

Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
12775966
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s