Cāļa forumi » Grūtniecība

Ma_joneze: Pret klepu, vai tiešām tikai Stodal sīrupu drīkst ?

Ma_joneze

Apmeklētājs

CT = +36.6°

02.04.2009 13:05:00 0 0

Viss, vairs nevaru :( nedēļu mokos ar sausu rejošu klepu :( sāp visas iekšas, vēders tonusā :(

Daktere teica tikai Stodal sīrupu dzert un visādas omīšu medodes.

Stodal man nepalīdz - klepus kā bija sauss, tā palika. Ar omīšu metodēm arī var iet ieskrieties - piens ar medu nelīdz, piens ar taukiem nelīdz, tēja ar medu nelīdz, kumelīšu tvaiku elpošana nelīdz, melnais rutks ar medu nelīdz, upeņu un aveņu zapte nelīdz.

Nu kas tas tāds ir - bacilis, laringīts ????????????

Temperatūras nav, ir tikai tas neciešamais klepus un tagad jau kakls arī ir sakairināts no nenormālās klepošanas.

Daktere teica, ja būs temperatūra, dos antibiotikas. Temperatūras nav.

Palīgā !!!!!!!!!!!!!! Īesakiet, ko vēl var dzert, kā tikt no tā klepus vaļā.

Nu jābūt tak kādai iedarbīgai metodei.

Katarina

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

02.04.2009 13:12:31 0 0

Gan man, gan bērniem (arī zīdainim) vienmēr palīdzējis Hedelex sīrups - tas ir no efejām, un līdz atklepošanai palīdzējis nonākt vienmēr 2 dienu laikā. Lietoju arī grūtniecības laikā...

starp citu, izskrāpētam kaklam arī palīdzēja:)

Zilace

Pastāvīgs apmeklētājs

Zilace

CT = +36.6°

02.04.2009 13:18:52 0 0

Ma_joneze

Skalo kaklu ar kumelītēm katru stundu. Uzliec taimeri, lai vieglāk sevi piespiest. Vieglāk būs jau otrā dienā. Tici vai netici. Man bija līdzīgi, skalošana bija vienīgā, ka mani izglāba.

Zilace

bo-peep

Apmeklētājs

CT = +36.6°

02.04.2009 13:20:34 0 0

Tik tikko es pati tesu kā traka un no klepus tiku vaļā tikai ar "omīšu" metodi - uz krūtīm smērēju medu sajauktu kopā ar šņabi 1:1 un sūkāju grauzdētu cukuru (karotē uz uguns izkausētu). No klepus tiku vaļā 5 dienu laikā.

Veseļojies!

Kristiaana22

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

02.04.2009 14:46:38 0 0

man ja godīgi dusma rauj par to pārspīlejumu ka drikst TIKAi to vai nedrīkst neko! Ticu ka ir vēl citi sīrupi kurus drikst.

Mana pieredze bija ka draaaaausmīgi dedzināja kuņģi grūtniecības laikā.Prasīju vai nav kādas sukajamaas tabletes uz ko doks teica nēe nēee nēe neko nedrīkst tā nu nomocījos visu grutniecibu ar dedzināšanu/Tikai pēc grutniecibas uzzinaju ka ir visadas sukajamās tabletes ko māmiņas lieto un DRIKST lietot

Kristiaana22

elefanten

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

02.04.2009 14:50:48 0 0

Ma_joneze

nu es braucu uz stradu uzņemšanu biju nenormāli nomocījusies, īpaši naktīs.....nekādi sīrupiņi tur nelīdzēja, es beigās tiku galā ar ACC un ambroksol, bija vēl antibiotiķis izrakstīts, bet to Dr ieteica pirkt, ja no šiem nepaliek labāk. Plus man tur veica analīzes un izklausīja plaušas. bet pirms tam man bija tāāāāāds metožu saraksts, ka slinkums rakstīt:D- tip homeopātisks, draudzīgs veselībai, bez zālēm.

Papildināts 02.04.2009 14:51:33:

Kristiaana22

nabadziņ, es rennii suukaaju, un pat bija tāa ka man almagelu ar pirmo bērnu izrakstīja, jo vienkārši miru nost....

Papildināts 02.04.2009 14:53:04:

Ma_joneze

zini a man T nebija vispār , ne reizi!!!!! aizbrauc uz stradiem, man tur tiešām foršs Dr trāpījās, staigāja ar sarakstu, ko avr grūtnieces, bija pa to laiku uz dzemdību nodaļu aiztipinājis, pakonsultēties ar dežūrārstu:)

Papildināts 02.04.2009 14:53:54:

Ma_joneze

hmm a no draudzīgā gala, kaklam es sūkāju islandes ķērpja tabletītes, bet katru stundu pa divām...retāk nelīdz.

elefanten

Cita Saule

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

02.04.2009 16:09:08 0 0

Stodal ir homeopātisks līdzeklis.

Man sīčiem pie šāda klepus palīdz tējas koka eļļas inhalācijas - uz katliņu karsta ūdens iepilina pāris pilienus tējas koka eļļas un palien zem palaga elpot.

Lielākā bauda ir satikt dvēseles radinieku.
[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1149.gif[/img]
Cita Saule

puupuu

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

02.04.2009 16:58:55 0 0

Vecie labie aizmirstie sinepju plāksteri. Samitrina karsti-siltā ūdenī un tur uz krūtīm, kamēr var paciest. palīdz, jau nakamā dienā rezultāts.

Ja sāp kakls, vai auss, neko labāku par siltu šņabja kompresi neesmu priekš sevis atradusi. Vakarā uzliek, no rīta kā ar roku noņemts. Domāju, ka palīdzētu arī klepus gadījumā, liekot šādu kompresi uz krūtīm. Uzkarsē šņabi, salej to visu pamperā (tad nav jāņemās ar vatēm un marlēm) un liek pie iekaisušās vietas (karstu, bet tādu, lai var izturēt). Un tur ilgi, vairākas stundas. Pēc noņemšanas tāpat jāsasedzas.

puupuu

Ma_joneze

Apmeklētājs

CT = +36.6°

02.04.2009 17:10:13 0 0

Paldies visām :)

Nu re, izrādās, ka ir arī citi sīrupi, kurus var lietot. Stodal tiešām nenieka nepalīdz :(

puupuu
Uzkarsē šņabi, salej to visu pamperā :)

šitas man riktīgi uzlaboja garīgo :) :) tik jāpaskatās vai mājās ir šnabis :) Paldies :)

elefanten, vai tas ambroksol ir sīrups ? ACC bija karstais dzēriens ??? Varbūt šie jāpamēģina.

puupuu

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

02.04.2009 17:16:48 0 0

Ma_joneze
vēlams nelietotā ;) šo metodi kā kompresi es atklāju jau, kad piedzima mana pirmā meita. Tagad visus mājiniekus ar pamperiem un šņabi dakterēju

puupuu
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
12779770
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža