Cāļa forumi » Virtuves noslēpumi

matrix: Ideālā siera kūka!

Slēdza matrix: "Nu jau gan par garu!".

Lecamaukla

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.6°

14.03.2010 23:39:16 0 0

Hellcat
Pilnībā piekrītu. Mascarpone der tikai tiramisu pēc manas garšas sajūtām. Ceptajām-Filadelfija tikai un vienīgi! Neceptās-vairs netaisīšu.

Lecamaukla

kamitis

Pastāvīgs apmeklētājs

kamitis

CT = +36.6°

15.03.2010 08:34:30 0 0

Brīvdienās cepu siera kūku pēc tepat cālī atrastās receptes "ceptā siera kūka". Sanāca ideāli!

Heal the world, make it a better place
kamitis

burumbucis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

15.03.2010 10:25:16 0 0

Esmu taisījusi šo necepto siera kūku un pievienojos tam, ka visiem, kas ēda ļoooti garšoja

Par cik te visi slavē arī CEPTĀS ... tad esmu nolēmusi šajās brīvdienās pamēģināt arī tādu ....

Bet nu tagad ... kura tad būtu jūsu ideālā no Ceptajām siera kūkām ??? Ar kuru vērts sākt ?

burumbucis

Vivitav

Pastāvīgs apmeklētājs

Vivitav

CT = +36.6°

15.03.2010 11:22:55 0 0

burumbucis
Ņem jebkuru, kas liekas vienkāršāka (vai lētāka, ja tas būtiski) - pamatne + siera masa. 1.reizei var arī tādu, kur pamatne tie paši drupinātie cepumi, kas neceptajām.

Vivitav

Lecamaukla

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.6°

15.03.2010 11:24:06 0 0

burumbucis
Essāku ar šo savu sierkūkuas cepājas karjeru.

Siera kūka

2 paciņas Selgas cepumus sablenderē un samaisa ar izkausētu vienu paciņu sviestu, visu samaisa un izklāj uz formā, liek ledusskapī nedaudz atdzēsēties, kamēr taisa pārējo! Virsai paņem 2 paciņas Filadelfijas vai mascarpone sieru, pieliek cukuru (glāzi) un vaniļas cukuru, pus litru skābu krējumu (25%), 1 olu un kādu trešdaļu persiku jogurta (no puslitra paciņas), 1 ē.k. kartupeļu cietes + izspiesta 1 citrona sula un visu kārtīgi sablenderē! Masa var izskatīties pašķidra sākumā, bet vēlāk viss savilksies. Ņem ārā pamatnīti, lej visu sablenderēto virsū. Tālāk visu liek cepties uz kādiem 160-180 grādiem apmēram 40 minūtes! Kad gatava, atver durtiņas plītij un atstāj iekšā, lai dziest. Vēlāk apsmērēju ar krējums+cukurs maisījumu un salieku pa virsu ogas (ķirši man vislabāk). Man labāk patīk ar Filadelfiju ceptās kūkas.

Lecamaukla

Lo

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

15.03.2010 11:38:35 0 0

Biju uzcepusi piekdien cepto siera kūku. Jāsaka, ka ceptā man garšoja labāk:)

Nekad nav par vēlu kļūt par to, kas Tu būtu varējis kļūt!

Lo

Babs

Pastāvīgs apmeklētājs

Babs

CT = +37.4°

15.03.2010 11:44:57 0 0

Es nezinu, kas te masveidā pret maskarponi panesies, man gan tā garša jau nu ļoti patīk, šī, piemēram, http://virtuve.calis.lv/receptes/miltu-izstradajumi/tortes-un-kukas/siera-drupacu-kuka/ ir man ļoti mīļa recepte, man ļoti garšo tieši maskarpones dēļ

Too bad the only people who know how to run the country are busy driving cabs and cutting hair

Babs

kamitis

Pastāvīgs apmeklētājs

kamitis

CT = +36.6°

15.03.2010 12:17:29 0 0

Heal the world, make it a better place
kamitis

Lecamaukla

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.6°

15.03.2010 13:06:29 0 0

Babs
Man pēdējās Mascarpones, ko pirku, bija ļoti stingra tā masa un cepot kūka sasprāga, kas nekad nav bijis ar Filadelfiju, tāpēc tagad izvēlos to. Garša man mascarponei liekas nu pilnīgi nekāda. Manas garšas kārpiņas neuztver.

Papildināts 15.03.2010 13:06:53:

Kamēr nebiju izmantojusi Filadelfiju, Mascarpone likās tā nekas.

Lecamaukla

burumbucis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

15.03.2010 13:23:44 0 0

Lecamaukla
Tevis rakstītajā kūkā ... ir persiku jogurts.. varbūt papildus var vēl piegriezt persiku gabaliņus ??? Kāda tā masa tur sanāk, varētu iederēties ?

Kad būs gatava neizbirs laukā visi persiki

burumbucis
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
12847623
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Izvēlies tapeti: Rudens