Cāļa forumi » Zaļumu un pūkainīšu stūrītis
    1. 1
    2. 2
    3. 3

Pūķīte: Sīpolu stādīšana, audzēšana, novākšana

smaidam!

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.04.2009 18:18:16 0 0

nu tad vismaz stringos bij jāstāda!

smaidam!

bizoņmamma

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.04.2009 18:34:24 0 0

oi,nevarulabā tēma sanākusi...sīpoli būšot kā pirtī ejošo puišu pauti...bet ja tur kastrētu baznīckora puišu bars?tad sīpolu nebūs?

par to mēnesi un pliko dipsi...uj,krampji metās!

Sievietes ir enģeļi,bet kad tām aplauž spārnus,tad nākas lidot uz slotas!
bizoņmamma

zjobra

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.04.2009 20:46:30 0 0

Nu, a ja mēness aiz mākoņiem paslēpies un šo neredz, kam tad to pliko pakaļu lai rāda? Mož ar lukturīti tad pakaļā jāspīdina? Es tak gribu baltus, cmukus sīpolus!

zjobra

aardillaa

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +39.9°

30.04.2009 09:44:50 0 0

zjobra
Mož ar lukturīti tad pakaļā jāspīdina?
jādabū fosfors, jāiemasē tais sfēriskajās puslodēs, viss tālākais pēc Trīnes scenārija!

...kaimiņi jau vadīsies pēc pilnmēness, kas būs nokritis tavā dārzā

Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного

aardillaa

zjobra

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

30.04.2009 11:16:41 0 0

aardillaa

Tad kaimiņi vispār paliks bez sīpoliem, jo šiem nebūs nemaz sastādīti, visi pa manu dārzu dauzīsies, pilnmēnesī lūrēdami.

zjobra

Imants L

Apmeklētājs

CT = +36.6°

03.05.2013 16:22:10 0 0

2013 gadā ļoti grūti orientēties pēc mēness kalendāra kad jāsēj un jāstāda. Interneta saitos daudz pretrunīgas informācijas. Piem. par sīpolu stādīšanu: šeit apgalvots ka jāstāda 9 maijā, bet tā informācija priekš 2013 gada neder, jo 9 maijā šogad vispār nav ieteicams neko sēt un stādīt - mēness atrodas ūdensvīrā un šī zīme ir pati neauglīgākā, un tas starp citu apgalvots arī daudzos interneta saitos, piem. 2013 gada maija mēneša pašas neauglīgākās dienas, kad dārzā vispār neko nesēj un nestāda ir: 1-3; 9,10,11,28,29,30. vispār pēc visa spriežot 26 un 27 maijs būtu vispiemērotākais sīpolu stādīšanai. Tomēr būtu lūgums - ja kāds patiešām zina kad jāstāda sīpoli 2013 gadā - uzrakstiet.

Imants L

aardillaa

Pastāvīgs apmeklētājs

aardillaa

CT = +39.9°

03.05.2013 17:49:04 0 0

Jētēs/Stanislavos! 7-8.maijs! kā reiz paspēsi līdz nelabvēlīgajam 9. tik neizmirti dibenu mēnesim nospīdināt! tas obligāts pasākums!

Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного

aardillaa

portiz

Pastāvīgs apmeklētājs

portiz

CT = +38.4°

04.05.2013 09:37:54 0 0

Ziniet ko - viss ir pupu mizas, es pat mēnes fāzes vairs lāga neievēroju - tāpat man viss izaug, o.k, kaut kas paslimo, kaut kam vairāk uzmanība jāpievērš, bet tāpat tas viss ir arī tad, ja to ievēro Mana mamma šausmīgi visam seko līdzi, tad panikā skrien, sēj, tad kad ESOT LAIKS, tas laiks par maz, lai pagūtu to daudzumu, ko vajag sasēt,. tad ir pārdzīvojumi, a es čillā, bez stresa, kad sanāk laiks un kad uzgribas. Un viņa brīnās, kāpēc ma, piemēram ir smukāki tomātu stādi vai papirkas vai selerijas u.c - tāpēc, ka es nestresoju, bet izdary, kad redzu, ka vajag pieķerties un man gribas, nevis steigā plēšos pārgurusi, kaut ko izlaižu, nepamanu...

Sīpoli man nav vēl iestādīti, stādīšu ticamāk pirmdien, jo vēl ridnas kārtībā svarīgāki, kurus gribu iestādīt, sīpoli - ja nebūs - nopirkšu

Esmu ģeniāls cilvēks. Varu visu. Bet vislabāk man sanāk vērot. Caur fotoaparātu jau desmito gadu ne tikai savam priekam.

VĒROT, IERAUDZĪT, NOĶERT...portizmasinas@gmail.com

portiz

eskimos

Pastāvīgs apmeklētājs

eskimos

CT = +37.2°

11.05.2013 20:06:41 0 0

Vienmēr stādam 9. maijā

Meklēju partneri priekš starptautiskas online web spēles izveides. Dibinam firmu.

Man pieder Pasaule un Saule virs tās!

eskimos

Bella Ragazza

Pastāvīgs apmeklētājs

Bella Ragazza

CT = +38.6°

12.05.2013 18:17:00 0 0

Sastādīju šodien. Gan jau kaut kas izaugs

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"
[das Mädchen—neuter] [die Rübe—feminine]

Pūķīte - tā neesmu es!!!!!!!!!!!!

Bella Ragazza
    1. 1
    2. 2
    3. 3
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
12956174
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa