Cāļa forumi » Bērnu veselība

tapetiite:): Svīst kājas...

Slēdza tapetiite:): ",,,,,".

tapetiite:)

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.6°

28.04.2009 09:37:32 0 0

Ko iesaakt un kaa riikoties, mazai 3 gadi,looti svist apavos kaajas, pat lloti... tas noziime eka truukst kads vitamiins? ja ir peedas bez apaviem, tad ok, bet apavos lloti...

Lai izdodās:)

Nellija

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

28.04.2009 10:16:56 0 0

Man liekas, ka tas ir D vitamīna trūkums. Es savam nedevu visu laiku, jo neviens neteica. Kad slimoja, tad ātrā palīdzība uzreiz man apskatot viņu teica, ka vai es dodu D vitamīnu un man sajūta, ka mazāk slimo, kad dodu D vitamīnu. Bet it kā var dot D vit., kad mēnešos ir R burts, tas ir no septembra līdz aprīlim.

Nellija

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.6°

29.04.2009 12:52:58 0 0

Gribeeju padaliities padomaa, ja kaadai mammai noder, vakar ar mazo bijam uz peedu kabinetu,taa feini sanaaca tikt klaat, un mums ieteica... katru vakaru nozmeereet kajinjas ar vaaju citrona uudeni, respektiivi - citronu izspiezz taa bik un pielej uudeni klaat, vislabaak, ja sso maisiijumu var ieliet kaada pudeliitee ar dozetoru(puussamo) un tad vakaraa un no riita uzsmidzinat uz kajam mazajam, var veel ar vati iesmeereet ozolmizu teeju,veel iebert zekkitees kuras dienaa viks kaaj, kartupellu miltus bik bik un izpurinaat zekki, lai nav ta ka kaarta uz pedinjaam... pieaugussiem ar ssito var, bet berniem ieteicam nelietot - NEKADUS KKIIMISKUS PUUSSMOS!!!! (VARBUUT KAADAM NODER)

Papildināts 29.04.2009 12:54:15:

UN VEELAMS VANNA NEIET KATRU VAKARU,un llaut bernam kuram stipri sviist kajas, biezzi sktaigaat ar kailaam kaajaam...

Lai izdodās:)
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
12962300
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Septembris