Cāļa forumi » Bērnu veselība

rome: Pūžņo acis

rome

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

02.05.2009 08:23:29 0 0

Manam dēlam (2,5gadi) jau trešo dienu pūžņo abas actiņas. No rītiem mazāk a uz vakaru jau sāk vairāk, kā arī pašas acis paliek sarkanākas un bik piepamst. Tīram ar kumelīšu tēju. Vai kāda vēl ir saskārusies ar šādu lietu lielākam bērnam? Googlē pilnīgi nekāda padoma nebij :( Un kad jāsāk domāt kad ir Konjuktīvs (vai kā viņu sauc). Cik zinu tas Konjuktīvs ir ar temperatūru un lipīgs. Šorīt skatos māsai (9mēn) arī bik pūžņo viena actiņa. Tad jau laikam būs? Temeratūras ar ir abiem, bet mums ir arī pamatīgas iesnas.

Meklēju padomu jo ir brīvdienas un pie daktera tieku tikai otrdien.

rome

Novaly

Pastāvīgs apmeklētājs

Novaly

CT = +37.0°

02.05.2009 10:30:24 0 0

rome

• acis labāk tīrīt ar melno tēju vismaz 4-6x pa dienu
  • deguna pilieni, lai noņemtu gļotādas tūsku ( aizsprosto asaru kanālu )- Vibrocil vai citi
  • homeopātiskie pilieni- Occuloheel arī 4-6x dienā
  • ja tas 2-3 dienu laikā nedod uzlabojumus, vizīte pie ārsta, lai izraksta speciālos acu pilienus

Novaly

Marite

Pastāvīgs apmeklētājs

Marite

CT = +37.6°

03.05.2009 10:23:45 0 0

acis labāk tīrīt ar melno tēju vismaz 4-6x pa dienu
un nepiemirst, ka katrai actiņai sava vatīte, kuru uzreiz izmet, un virziens tīrīšanai - no ārējā kaktiņa uz iekšējo ;)

Papildināts 03.05.2009 10:24:05:

melnā tēja krietni labāk līdz kā kumelītes ;)

Marite

soska84

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

03.05.2009 12:01:31 0 0

No manas pieredzes- mazajam jau no pirmajaam dienaam puuzjnjoja viena acs, tiirijaam ar kumeliishu teeju, daktere izraxstiija vairaakus pilienus, nekas neliidzeeja, tas vilkaas meeneshiem...tad mums ieteica pilinaat acii rudzu pukju teeju (nevis apslauciit ar to), taa teeja bija baigais deficiits, knapi sadabuujaam, pilinaaju 1 vai 2 dienas un acs bija tiira un vairs nav nekas taads bijis.

soska84

Hava

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

03.05.2009 14:56:11 0 0

Es saviem pilināju ocuflash. Kādas 4 reizes dienā katrā acī pa pilītei un bišķi pamasēt plakstiņu, lai izkliedējas. Pāriet 3-4 dienu laikā.

Jā, es esmu nemiera gars un kūdītājs! Bet Tu pamēģini mani noķert!!!
Hava

mamma Raivītim & Zanītei

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

30.05.2009 10:31:25 0 0

Paceļu tēmu .

Jautajums kā atšķirt vai tas ir konjuktīvs vai vienkarši no iesnām asaru kanāls aizsprostojis .?

Mums baigie puņķi , actiņas pēc gulēšanas aizlipušas . T nav un nav bijusi !

Mainīja mamma Raivītim & Zanītei, 30.05.2009 10:31:49

mamma Raivītim & Zanītei

Novaly

Pastāvīgs apmeklētājs

Novaly

CT = +37.0°

30.05.2009 22:44:30 0 0

Konjunktivīta gadījumā acis ir apsārtušas, asaro, grauž un pūžņo.

Novaly

kari.ri

Apmeklētājs

CT = +36.6°

21.02.2013 13:14:49 0 0

paceļu tēmu.

bērnam (4.gadi) otro dienu pūžņo actiņas, pamostas un nevar acis atvērt vaļā, salipušas, skropstiņas pilnas ar izdalījumiem, actiņās arī izdalījumi, tādi dzeltenīgi, beiezi.

pilināju Occuloheel un tīrīju ar melno tēju , neizskatās, ka kaut kas uz labo pusi ietu. man pašai tā ir bijis, atceros, ka kaut ko pilināju un pēc 2 dienām pārgāju, tik nevaru atcerēties, kas tie par pilieniem bija.

Varbūt kāds lūdzu var pateikt ko pilinā?

pie ārsta iesim tik un tā.

kari.ri

Mumins

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.02.2013 13:59:34 0 0

kari.ri
Divās dienās šīs aizlipušās acis nevar dabūt vaļā. Parasti vajag vismaz nedēļu. Ārsts izraksta zāles uz receptes, kas ātri palīdz, bet ir antibiotikas, kas jāpilina noteiktu periodu. Vēl svarīgi ir ievērot higēnu- bieži mazgāt rokas, nedrīkst aci aiztikt. Jāmaina spilveni un gultas veļa, jāmazgā virs 60 grādiem. Ļoti lipīga infekcija.

Mumins
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
12991189
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža