Cāļa forumi » Dzemdības

saulites: Asiņošana pēc dzemdībām 2

saulites

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

19.05.2009 13:27:25 0 0

Te tikko jau apspriests šis jautājums,bet man no dzemdībām pagājuši 2,5 mēn.un asiņošana tā īsti nav beigusies.Pāris dienas nav un tad sākas atkal koši sarkanas asinis.8 ned. biju pie savas ārstes teica viss kārtībā,bet man tas vairs neliekas normāli.Varbūt kādai tā ir bijis?

Mainīja saulites, 19.05.2009 14:46:34

saulites

phantom

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

19.05.2009 16:40:10 0 0

saulites
Ieteiktu cilpot pie ārsta, jo jāmeklē iemesls. Tā asiņošana atkārtoti bijusi vienu vai vairākas reizes?

30.10.2007

phantom

saulites

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

19.05.2009 17:44:10 0 0

Jau vairākas reizes!Savai ārstei jau toreiz teicu-atbildēja ka viss kārtībā,atliek meklēt kādu zinošāku ārstu.

saulites

Avena

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

20.05.2009 23:06:42 0 0

Man ar it kā asiņošanabija jau beigusies, bet pēc 2 nedēļu pauzes atkal atsākās. Gāju pie savas dakteres, viņa ilgi un dikti mani pētīja gan no iekšpuses ar USG, gan tāpat "urķējās", lai saprastu, kas varēja izraisīt asiņošanu. Izrakstīja dažas zālītes, ko vajadzēja padzert nedēļu, un, ja asiņošana nebeidzas, nākt vēlreiz, jo tad sūtīs uz dzemdes tīrīšanu. Paldies Dievam, asiņošana beidzās.

Tā kā aizej pie kāda cita daktera, nepažēlo naudiņu konsultācijai, parasti konsultācija pie ginekologa maksā 20-25 Ls. Un privātajās iestādēs parasti ir arī normāla aparatūra - var uz vietas USG caur maksti apskatīt dzemdi, kas tur notiekās.

Avena

ezīc

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

20.05.2009 23:13:43 0 0

saulites

Piekrītu Avena viedoklim- aizej uz konsultāciju pie kāda cita daktera privātpraksē, lai apskatās arī USG, kas tev tur īsti notiek.

ezīc

Puukjis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.05.2009 21:45:54 0 0

Ar šito lietu nevar jokot. Tā var arī pie dieviem aiziet (pilnīgi nopietni, ja dzemdē, kas palicis). Es domāju, ka vari aiziet arī uz Dzemdibu namu un teikt, ka tev nebeidzas asiņošana jau no dzemdībām. Lai ņem un izmeklē (tur vienā stāvā ir LAGS, kas tieši ar to nodarbojas).

La vita e bella

Puukjis

Erika

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

25.05.2009 13:49:22 0 0

Pēc savas pieredzes iesaku dodies pie ārsta,labak pat 2 arstiem,lai liek uz Tv un skatas kas un ka. Man bija ligums ar vecmati+skaista atseviska istabinja+laipna apkalposhan un ttt. Neskatoties uz to ka maksaju par visu,sledzu ligumu,pirku davanu vecmatei un tml.Ljoti daudz naudas atstaju. Palaida uz majam un pec majas pavaditam 3dienam atjedzos tai pieminetaja LAGS Centra. Ja dievinsh klat nestavetu nebutu vairs sai pasaule........

Erika

bugaggiitis

Pastāvīgs apmeklētājs

bugaggiitis

CT = +36.6°

25.05.2009 15:22:37 0 0

Erika Vai daudz atstātas naudiņas garantē, ka nesāksies iekaisums?

saulites Ja atkārtojas asiņošana, tad ļoti iespējams, ka dzemde nav līdz galam iztīrujies. Ne vienmēr tas nozīmē, ka daļa placentas palikusi iekšā vai tml. Man vecmāte skaidroja, ka šādā situācijā var nonākt, ja mamma maz kustas un neguļ uz vēdera. Ja dzmedes kakls noslēdzas, kad vēl liela daļa visu asiņu ir iekšā tad šādas probl. sākas. Tas gan ir tikai viens no iemesliem, jebkurā gadījumā nopietna ginekologa izmeklēšana būtu nepieciešama.

bugaggiitis

Erika

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

28.05.2009 13:09:08 0 0

bugaggiitis
izlasi kārtīgāk ko rakstu par kadu iekaisumu Tu runaruna iet pa to ka vecmāte nenes nekādu atbildību ari ja sledz ligumu,sanjem savu naudinju un ..........

Erika
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
13117121
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Izvēlies tapeti: Rudens