Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā atbrīvoties no piebūruma?

Liepucis

Man interesē kā atbrīvoties no piebūruma. Situācija tāda ka cilvēks netiek vaļā no bijušās mīļākās, ģimene draud izjukt, bet viņš apgalvo ka neko nespējot padarīt, jūtoties kā apmāts, un domā ka varbūt mīļākā ir kaut kādā veidā viņu piebūrusi. Tādēļ arī jautāju vai vispār iespējams kādu pieburt un ja jā tad kā lai tiek no tā vaļā.

Pārskatīju arī vecās tēmas, itkā neko par šo neatradu.

Tikai ar gribasspēku. Ja viņš tiešām negribētu to saistību, tad vienkārši ar nekontaktēšanos tā pārietu īsā laikā.


Memento mori.

Liepucis

Tādēļ arī jautāju vai vispār iespējams kādu pieburt un ja jā tad kā lai tiek no tā vaļā.

Viss ir iespejams un ja sieviete pati to nespēj,tad par naudu vienmēr atradīsies enerģētiski spēcīgi cilvēki kuri izpalidzēs.

Atburt esot krietni grūtāk nekā pieburt,jāpārcert energētiskā saikne tam cilvēkam ar mīļāko,to protams kvalitatīvi izdarīt var vainu kāda spēcīga 'tantiņa" vai šamanis.

Svarīgi ir vai vīrietis jau bija fiziski aizgajis no ģimenes ,kad viņam bija sakars ar mīlāko,vai dzīvoja ģimenē un pa laikam tik piestaigāja?


Dvēselē esmu musulmane,bet šinī dzīvē kristiete...
astora

svarīgi aizlūgt arī par piebūrēju un iesaistītām pusēm, vēlēt labu.


tikai milestiba ir muziga ,par mieru un par milestibu, par muzibu.

Liepucis

Ja ir piebūrums, vīrietis parasti nesaprot to, jo sestā čakra ('trešā acs') tiek bloķēta, lai to visu analizētu un par to domātu.Varbūt kaut kas tur ir darīts tāds nenozīmīgs, ka informācija atnāca pie vīrieša, bet viņš ļoti labi tiks pats ar to visu galā, jo viņš apzinās visu un spēj domāt :ok: Un vēl spēj palīdzēt mīlestība (mīlošā sieva).


Ja es daru, tad es jau ticu...

Paldies visiem kas atbildēja. Tas viss notiek manas māsas ģimenē un viņi joprojām ir kopā, bet man rādās ka māsa drīz zaudēs veselo saprātu dēļ visa šī. Izskatās arī ka tas vīrietis pārdzīvo, nu jau gandrīz gadu viņi šitā ņemas. Viņš sola ka viss šoreiz viss ir beidzies, bet iztur dažreiz ilgāku laiku, citreiz tikai dažas dienas un atkal zvana tai otrai. saka ka mīlot sievu un grib būt kopā ar viņu un bērniem. Tā otra sieviete esot pateikusi ka viņa nepiekrīt izbeigt attiecības un viņš vaļā netikšot.

Nu tik sarakstīju, bet es tiešām ļoti pārdzīvoju par māsas ģimeni, jo bija viena no tām ģimenēm kas tiešām dzīvo saskanīgi. Tāpēc gribēju vēl jautāt vai kāds zin tādu tantiņu kas var kaut ko darīt lietas labā, ja tas tiešām izrādītos kaut kas saistīts ar buršanu.

Liepucis
Sorry, bet tas neizskatās pēc piebūruma. Vīrietim vienkārši vajag atrast sevī gribasspēku pārtraukt tās attiecības. Vai arī saprast, kas viņu traucē tā pa īstam atgriezties pie sievas. Ja tur viss būtu bijis kārtībā, tad viņš nebūtu meklējis mīļāko.

Tad jau tikpat labi visi alkoholiķi varētu vainot piebūrumu pie alkohola, nevis savu atkarību :D

.. Viņš sola ka viss šoreiz viss ir beidzies, bet iztur dažreiz ilgāku laiku, citreiz tikai dažas dienas un atkal zvana tai otrai.saka ka mīlot sievu un grib būt kopā ar viņu un bērniem.

Oj, nu šitam visam murgam es arī pati esmu izgājusi cauri.. Man bija mīļākais. Par randiņiem uzzināja viņa sieva. Sākās skandāli, izskaidrošanās pa telefonu utm.. Viņš sievai dievojās, ka ir visu pārtraucis..bet pēc pāris dienām atkal zvanīja, meklēja tixšanos utt. Sieva arī domāja, ka es šamo esmu piebūrusi un nelaižu vaļā.. Nekā tamlīdzīga nebija, man pat prātā tādas muļķibas nebija nākušas. Banāli - vienkārši bijām iemīlējušies, mums super saskanēja.. un viss...Tā arī mocījāmies, kamēr es nenolēmu, ka pietiks tērēt nervus un labākos gadus kāda āksta dēļ, kurš nevar pieņemt galīgo lēmumu..

Vienkārši vecim gribējās "pasēdēt vienlaicīgi uz diviem krēsliem". Bet vieglāk jau šādā situācijā vainot "pārdabiskos spēkus".., jo tad pašiem nav jāuzņemās atbildība par savu rīcību un sekām.

Protams, es ar neesmu šai stāstā bijusi "balta un pūkaina".. bet tagad runa jau nav par to.. Negribētu sākt moralizēt kurš vainīgs, kurš ne - vnk padalīties pieredzē, ka ne vienmēr vajadzīga ir pieburšana, lai virietim "aizbrauktu jumts" no citas sievietes..


..Ko Tu man vari padarīt - aiz manis zvaigznes! /Rainis/

Vienkārši vecim gribējās "pasēdēt vienlaicīgi uz diviem krēsliem".
Nu ja godīgi es jau ar tāpat domāju, paldies visiempar viedokļiem.

Mans vīrs kaut kad bija skatījies to raidījumu Ņe verojatno, no fakt. Tur tieši bija runa par pieburšanu. Bija it kā izveidota eksperimentālā grupa, kur džeki piebūra meitenes. Ar visdažādākajiem paņēmieniem, bet tipa - uz visām meitenēm esot iedarbojies. un vienīgais veids, kā meitenes atbrīvojušās no šīm važām - jāizsūdz baznīcā grēki...

Cik nu šim raidījumam var ticēt... tur paprasti viskautko fantastisku parāda.


Lai ģimenē valdītu miers, ir vajadzīga pacietība, mīlestība, sapratne un vismaz divi televizori.

 

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13352534