Cāļa forumi » Zaļumu un pūkainīšu stūrītis

evyks: bengalijas kakis

Krūmu suns dingo

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

25.06.2009 20:15:14 0 0

bengaalju kakjis zem uudens masee peedas

Visi cilvēki kā brāļi. Kā Kains ar Ābelu.
Krūmu suns dingo

evyks

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

25.06.2009 20:41:26 0 0

serpieri
nelidoju ar raineri,:P taka izsecini ,ja es varu atlauties kaki pa 500 ls a kas tev skauz? un ja kas pastav tada lieta ka masina kas pasarga no lietus

milule

evyks

sussurs

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

25.06.2009 20:41:43 0 0

Ja atgriežamies pie tēmas, tad Bengālijas kaķis ir īpaša kaķu šķirne, ar kuru ir jāprot sadzīvot. Un ir jābūt pārliecībai, ka šīs šķirnes īpašības (par kurām jebkurš Bengālijas kaķu audzētājs laipni pastāstīs kaut vai kaķu izstādes laikā, nepavisam nemēģinot notirgot savu vienīgo kaķi ) ir tās, ko cilvēks meklē kaķī. Tas nekad nebūs uķi-puķi kaķis. Un vispār - ja galvenais, kas vajadzīgs no kaķa ir, lai patīk ūdens un ir citas "fīčas", tad es ieteiktu nopirkt tamagoči. Būs lētāk.

evyks

Te būs laba info. Diemžēl krieviski, bet ja jau nopietni domā par šo šķirni kā savējo, tad tev nebūs šķērslis ar krievu literatūra, kas par bengāliešiem ir pārsvarā.

Linki uz rakstiem

Un no e-cats.lv

Mainīja sussurs, 25.06.2009 20:49:49

sussurs

evyks

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

25.06.2009 21:14:55 0 0

sussurs
paldies

milule

evyks

Mafalda

Apmeklētājs

CT = +36.6°

25.06.2009 22:14:56 0 0

evyks
Nu vispaar jau labu, veselu Bengaalijas kakji ar ciltsrakstiem par 500 lvl nenopirksi. Par 1000 gan.

Bet pirms peerc to kakji veelreiz apsver visus par un pret. Ja veelies pirkt vinju tik taapec, ka reti kam taads ir un tad nu vareesi palieliities, tad, luudzu, nepeerc.

Man ljoti labam draugam ir Bengaalijas kakjis un nonjemshanaas ar vinju ir liela. Tas, kaa jau te mineeja ir visai mezhoniigs un nepognozeejams, ja vinjam shkjitiis ka tu apdraudi vinja teritoriju, bez iipasha briidinaajuma metiisies virsuu ar zobiem un nagiem. Taapeec, ja ir mazi beerni, noteikti nenjem. Taapat njem veeraa, ka vinjsh nekad nebuus miiljkakjis, tureet vinju tikai dziivoklii nav veelams, tur vinjam buus par shauru. Vinjam vajag vietu, kur izkusteeties, kokus kur kaapeleet un mediijumu, ko mediit. Ja taa visa nebuus, vinjsh kluus agresiivs.

Tas taa, iesaakumam, par ko padomaat

Don't believe everything you think

Mafalda

evyks

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

26.06.2009 01:51:01 0 0

Mafalda
vispariba pa 800 eiro var nopirkt seit irija kvalitativu Ar labiem ciltsrakstiem ,vecakus cempionus utt,par to nesaubos,un turesana ari bus liela maja,nu bet te palasijos ka vins loti piekeras vienam vai diviem cilvekiem. ka nav nemaz tik mezonigs ,tiesi preteji tas atkarigs no audzinasanas ja jau no mazotnes pret vinu ar labestibu izturas un mili tad nekadas problemas nav un nebus

milule

evyks

Mafalda

Apmeklētājs

CT = +36.6°

26.06.2009 02:33:20 0 0

evyks
Taa ir teorija. Esi paarliecinaata, ka zinaasi kaa apieties ar kakji, ja izraadiisies, ka vinjsh neuzvedaas taa kaa internetaa rakstiits?

Mainīja Mafalda, 26.06.2009 02:35:42

Don't believe everything you think

Mafalda

Jānis vienkāršais

Pastāvīgs apmeklētājs

Jānis vienkāršais

CT = +41.6°

26.06.2009 03:28:02 0 0

evyks Piekrītu! Man sanāca dzīvē tikt pie 5 gadīgas minces kura bija nedaudz mežonīga. Gada laikā panācu, ka varu mierīgi viņai bužināt vēderu. Un tagad pēc 2 g. viņa jau pate lien klēpī, lai tik pabužina

Pirms tam bija viņai sanācis ciest no cilvēka kurš stipri lieto alko, bet tas netraucēja man iemantot kaķa sirds uzticību. Kaut arī reizēm iedzeru alu, dzīvnieciņš nāk mīlināties. Laikam tāpēc, ka parunājos ar viņu kaķu valodā

Vispār pirms iegādāties dzīvnieku, veselīgi būtu apmeklēt labu psihologu , lai iegūtu paša cilvēka uzvedības un dabas aprakstu. Pēc kā varētu prognozēt dzīvnieka uzvedības tendences turpmākajā nākotnē. Nevis -es gribu un vis

Jānis vienkāršais

girle

Pastāvīgs apmeklētājs

girle

CT = +36.6°

26.06.2009 09:57:37 0 0

Mafalda
vispār jau audzētavā audzētu šķirnes kaķi ir drošāk ņemt nekā "mājas strīpaino" , jo selekscionētai šķirnei ir izkoptas kaķa īpašības un stabila psihe, konkrētas rakstura īpašības, ko nevienmēr droši var zināt par mājas kaķi.

Papildināts 26.06.2009 09:59:17:

Nu vispaar jau labu, veselu Bengaalijas kakji ar ciltsrakstiem par 500 lvl nenopirksi. Par 1000 gan.

nopirks, nopirks...ja ņem kaķi " uz spilvena" , tad drošī var nopirkt ļoti jauku kaķēnu par 400-500 LvL

girles tanta
[img]http://smiliez.de/img.php/1241.gif[/img]
girle

Lote_Lote

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

26.06.2009 11:25:39 0 0

Es ar reiz gribeeju iegaadaaties so kaki ar ciltsrakstiem un no loti labas audzeetavas maksaaja 600Ls. Tas gan nebija Latvijaa. Manam draugam arii ir sis kakis, nekaadu probleemu ar agresivitaati. Peec rakstura gan atkiraas no citiem kakiem, peec darbiibaam atgaadina suni, piem patiik, ka sam met bumbu, tad sis ker un ness atpakal utt.

Papildināts 26.06.2009 11:30:43:

Es gan aizmirsu piebilst, ka tai pashaa audzeetavaa var arii iegaadaaties kaki par 1000 un uz augshu, bet siem kakiem ir perfekts kazoka raksts. Par 500...600ls var dabuut taadiem pashiem ciltsrakstiem tik ne tik labu ziimeejumu uz muguras

Lote_Lote
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
13366509
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža