Cāļa forumi » Zaļumu un pūkainīšu stūrītis

evyks: bengalijas kakis

undiness

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +38.0°

28.06.2009 21:48:53 0 0

Cilvēks, kurš zin, ka ir idiots nevis idejots nevar būt galīgs idiots
Baisi sarezhgjiita doma. Peec n-daudzuma ruma, shampaaniesha ar zemeenm, shashlika un kas tur veel bija? es nespeeju to domu apjeegt :)

Zivis dēj olas, krievu zivis pat kaviāru.

undiness

evyks

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.06.2009 01:31:00 0 0

nikii
ja man skiet lv ari sie kaki ir ;)

milule

evyks

Mango

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.06.2009 08:43:53 0 0

evyks
Kur var nopirkt šo kaķi pa 500lS? Cena bija lielāka, vismaz pirms gada.

Manuprāt, ja vispār ienāk prātā doma, ka tā varētu būt naudas izmešana, tad nav vērts!

Mango

lilucis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.06.2009 10:17:30 0 0

Īrijā tiešām par tādām cenām var nopirkt šīs šķirnes kaķi. LV nē, vismaz ne labu. Pūkainajās dienās Ķīpsalā šogad piedalījās divi bengālieši, vienam bija pavisam neizteikts krāsojums(kas šiem kaķiem tomēr ir svarīgs), otrs bija kaut cik izteiktāku krāsojumu, bet arī ne visai. Nu ja godīgi, tā pa īstam nepatika neviens Ja runājam par to ka bengālietis neprognozējams...nu principā 100% prognozēt nav iespējams nevienu dzīvnieku. Arī citi šķirnes un bezšķirnes kaķi mēdz būt ļoti agresīvi un neprognozējami. Par naudas izmešanu...nu neviena dzīvnieka iegāde nav naudas izmešana, ja cilvēkam šis dzīvnieks ir sirdslieta, nevis rotaļlieta un pēkšņa iegriba.

lilucis

evyks

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.06.2009 14:06:08 0 0

Mango nu kur lv var nopirkt es nezinu, es jau mineju ka pirksu irija pa 800 eiro.tas sanak kadi 500 ls. paskaties audzetavas

milule

evyks

nikii

Pastāvīgs apmeklētājs

nikii

CT = +36.6°

29.06.2009 22:23:16 0 0

izstaadees buus jaaapskata Latvijas Bengaalieshi.

http://www.a1savannahs.com/savannahs.htm sheit pat iespeejams dabuut F1 paarojumu Ieprieksheejie bijushi uhhh cik smuki, tikai kaa diez ar shaadu eksemplaaru socializeeshanu ir.

ja nezini, ko veelies, dabuusi, kas paliks paari...
nikii

undiness

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +38.0°

29.06.2009 23:35:26 0 0

Nu kaut kaa jociigi... cenas jau sarakstiitas... Nevienaa sunju audzeetavas maajas lapaa nekad neesmu redzeejusi ne kucenu cenas, ne paaroshanas cenas. Izskataas, ka vinjiem tas taads atstraadaats bizness. Un ko noziimee 53% vai 43%? Tas noziimee, ka vinjiem VISU LAIKU ir pieejami sho gandriiz wild un jau domesticeetie. Saakumaa - OK, wild procents buus lielaaks, bet ar katru gadu jau tas kljuust aizvien mazaaks un peec gadiem pieciem taads nieks vien paliek. Kur vinjiem saglabaajas 53% visu laiku? Tas noziimee, ka visu laiku tiek ievesti wild dziivnieki un paaroti. Un tas noraada uz t.s. biznesmenjeim.

Zivis dēj olas, krievu zivis pat kaviāru.

undiness

nikii

Pastāvīgs apmeklētājs

nikii

CT = +36.6°

30.06.2009 07:56:19 0 0

undiness
Un ko noziimee 53% vai 43%?
tas noziime cik daudz no wild buus kakjeenu geenos. Man labaak patiik ka cenas jau maajas lapaa noraadiitas, nekaa paskataas cik kuram ir un tad sauc cenu. Un starp godiigo, kursh man iedos to kakjeenu, kas peec vinja domaam man pienaakas un negodiigo, kas ljaus man no visiem izveeleeties tieshi to kas man patiik, noteikti izveeleeshos negodiigo.

Shaadas cenas es gan nevaru veel pacelt, bet shaads kakjis noteikti ka neienaaks aatraakaa laika posmaa kaa suns. Vismaz 2 gadi veel laiks kraat :D

ja nezini, ko veelies, dabuusi, kas paliks paari...
nikii

girle

Pastāvīgs apmeklētājs

girle

CT = +36.6°

30.06.2009 09:11:12 0 0

nikii
LV vēl ir http://www.supercat.lv ļoti labi kaķi sapirkti, tik īpašnieks tāds diezgan ipatns. Un vēl skatīties vajag Fife izstādēs (www.cfca.lv) nevis "pūkainajās dienās" , jo tur jau kā minēja ir švaki kaķi.

Man slinkums tagad meklēt izstādes katalogu, bet tikko jūnijā izstādē bij diezgan bengāļu kaķu.

Papildināts 30.06.2009 09:15:05:

vēl ukrainā vienai audzētvai bija bagi labi, es polijā izstādē viņiem blakus biju- 2 dienas varīju skatīt man vizuāli patīk skaists bengālis, bet sirdī tie nav "manējie", manējie ir orientālie.

girles tanta
[img]http://smiliez.de/img.php/1241.gif[/img]
girle

sano5

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

30.06.2009 10:16:23 0 0

girle
manējie ir orientālie

Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
13366509
Noderīgas saites