Cāļa forumi » Veselība

circenitis: Tuberkulozes slimnīcas

circenitis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

27.06.2009 23:12:52 0 0

Sveiki! Vai man var kāds palīdzēt strīdā? Vai Upeslejas slimnīca ir viens un tas pats kas Sauriešu slimnīca(tāpat kā Dzelzceļnieki un Biķernieki) vai divas dažādas vietas?

Nebāzies visām pudelēm par korķi...

circenitis

Pebla

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

28.06.2009 10:25:58 0 0

circenitis
tas pats, vnk tauta iegajies ka ta ir sauriesu slimnica bet isteniba geografiski atrodas upeslejas

Cilvēks, kurš neatlaidīgi kaut ko grib, liek liktenim padoties.

Pebla

mamma

Ciemiņš

CT = +36.6°

28.06.2009 11:56:14 0 0

Pebla

tas pats, vnk tauta iegajies ka ta ir sauriesu slimnica bet isteniba geografiski atrodas upeslejas. Kā tad tā? mana draudzene esot gulējusi Sauriešos,bet tagad mans virs guļ Upeslejās un tad,kad abas braucām ciemos pie mana vīra,tad viņa teica,ka viņa nav gulejusi Upeslejās. Upeslejas esot pa kreisi no ceļa,savukārt Sauriešu slimnīca pa labi Netieku vairs gudra? Ir pat autobuss tāds- Rīga- Upeslejas-Saurieši. Kad pirmo reizi ar to braucu,teicu līdz tub.slimnīcai. Man jautāja uz kuru. Ja būtu viena,tad jau tādu jautajumu neuzdotu- vai ne?

tuberkulozes slimniece bijusii

Ciemiņš

CT = +36.6°

28.06.2009 12:23:08 0 0

Tagad ir tikai viena. Gulēju pus gadu atpakaļ.

mamma

Ciemiņš

CT = +36.6°

28.06.2009 12:41:21 0 0

A kas tad ar tiem Sauriešiem- kas tur tagad notiek?

Ciemiņš

CT = +36.6°

28.06.2009 12:52:55 0 0

Varbūt vnk parasta slimnīca, lai konstatētu, ka ir tāda slimība. Nez. Agrāk jau Upeslejas bij tie paši Saurieši.

Asteriksa

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

28.06.2009 13:13:58 0 0

Upeslejas slimnīca ir viens un tas pats kas Sauriešu slimnīca

Vispār ir tikai viena slimnīca, ko cauc par

Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centru

Šī slimnīca atrodas Stopiņu pagastā, blakus Upesleju ciematam (ne pašā ciematā), un pavisam netālu ir arī tuvākā dzelzceļa stacija un ciemats Saurieši - kādas 15 min ar kājām. Tautā šo slimnīcu mēdza saukt gan par Sauriešu slimnīcu, gan arī par Juglas slimnīcu, jo ilgus gadus autobuss, kas kursēja uz šo slimnīcu un ciematu aiz tās, braukāja ar plāksnīti "Tub. slimn. Jugla" - droši vien tāpēc, ka blakus upe "Mazā Jugla".

Uz šo pašu slimnīcu var nokļūt braucot arī uz Sauriešiem un atnākot ar kājām.

Ne jau visiem ir vērts visu paskaidrot!

Asteriksa

mamma

Ciemiņš

CT = +36.6°

30.06.2009 00:12:14 0 0

Asteriksa

Nu es esmu galīgākā grāvī. Man nesen bijusī kursa biedrene jautaja,kurā tub.slimnīcā guļ mans vīrs. Jo kādreiz esot bijušas divas Viena esot bijusi smagākajiem,bet otra vieglākajiem. Kad stāstīju,kā uz turieni braucu un kā tur izskatās,tad viņa teica nē,ka tā neesot tā slimnīca. Ka tagad tik ir apvienotas. Nu kam ,lai tic? circenitis atvaino,ka ielīdu tavā tēmā,bet mani tas ar dikti interesē. Jo manu vec.delu šodien veda uz turieni pārbaudīt- kad jautaju māsiņai uz kurieni- atbilde bija uz Upeslejam. Loģiski man pretjautajums- vai Upeslejas un Sauriesi ir viens un tas pats- viņa uz mani paskatijās un strikti atbildeja- protams,ka ne. Sviests

Mrs Darvin (nelog)

Ciemiņš

CT = +36.6°

30.06.2009 00:44:39 0 0

Upeslejas un Saurieši IR viens un tas pats. Nezinu, kāpēc daudzi sauc slimnīcu par Sauriešiem, Sauriešos vispār nekādas slimnīcas nav, lai gan tie ir netālu (kādi pāris km).

Slimnīca atrodas tuvāk pie Upeslejām. Saucas Tuberkulozes un plaušu slimību valsts aģentūra. Atrodas šeit: http://www.tuberculosis.lv/site/lat/mes_atrodamies/?ord=3000

Citas tuberkulozes slimnīcas Rīgā un Rīgas apkārtnē NAV.

Kā ģeogrāfiska vieta Upeslejas, protams, nav Saurieši, māsiņai taisnība. Droši vien viņa tā teica, lai jūs neielecat autobusā Rīga-Saurieši, vai neaizbraucat ar auto uz Sauriešiem. Jo jums uz Upeslejām vajag.

Kādreiz bija tādi "Ceplīši" vai "Cīrulīši", ja nekļūdos, kaut kur Cēsu apkaimē. Tur nosūtīja piespiedu ārstēšanai tuberkulozes slimniekus, kas ļaunprātīgi izvairījās no ārstēšanās, tāds puscietuma režīms tur esot bijis. Kopš piespiedu ārstēšana ir atcelta, nezinu vai tā slimnīca joprojām darbojas.

Mrs Darvin (nelog)

Ciemiņš

CT = +36.6°

30.06.2009 00:52:46 0 0

Atvainojos, samuldējos, "Ceplīši", izrādās ir Tīnūžos.
Tajā mājaslapā visu informāciju var atrast.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
13383189
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Izvēlies tapeti: Rudens