Cāļa forumi » Auto

portiz: Auto tris bernu gimenei, kaadu?

portiz

Pastāvīgs apmeklētājs

portiz

CT = +38.4°

06.07.2009 08:32:13 0 0

Vel gan treshais dzims, bet problema noteikti bus, jo lidz shim parvietojamies ar Audi kupeju(ne jauno, protams, bet veco:D - mashina 90.taa gada, bet laba, reti nopietni luza, motors gana jaudigs u.c, ta uzturot ripotu vel ilgi labi...) Tachu kupeja ir 4 cilvekiem, ne jau nu 5. Nemaz 5 siksnas nav.

Abi domajam visu ko, bet nav isti ne jausmas, ka ir realaa dzivee. Audi kupeja gan daudz rija benzinu arii, jo jaudigs motors nav ggluzji ekanomiskais gjimenes vagjis Doma shobrid tada atrast zelta viduscelju, lai viram patikami braukt pec sedinatas kupejas, ar gana jaudigo motoru un gjimeni visu var sasedinat(jo pati parvietojos parsvara ar velo vai sab.transportu pa Rigu). Bet nu realitate deres gan jau ar kadi businju varianti, bet...Nu kadi ieteikumi, konkreti modelji?

Papildus lietas - reizem japarvieto ari vecvecaki, kam auto nav. Ta ka busina tipa mashina butu noderigaka. Bet kam jabut, lai butu maksimali letaka uztureshana(braukajam daudz), izmaksas, bet nebutu ari shvaka arpus pilsetas(daudz braucam arpus Rigas lielus gabalus).

Esmu ģeniāls cilvēks.Varu visu.Bet vislabāk man sanāk vērot. Caur fotoaparātu jau desmito gadu ne tikai savam priekam.

VĒROT, IERAUDZĪT, NOĶERT...

portiz

nomiks

Pastāvīgs apmeklētājs

nomiks

CT = +36.6°

06.07.2009 09:06:39 0 0

tepat forumā ir daudz apcilāta šī tēma! Vai tiešām vajag vēlreiz uzsākt šo diskusiju?

Ja 5 cilvēku ģimene + dažreiz 2 vecvecāki, tad te jau ož pēc vismaz septiņvietīga minivena.

Ja joprojām brauat ar divdesmitgadīgu Audi kupeju, tad secinu, ka rocība nav īpaši liela, lai domātu par jaunu/dārgu auto. šī iemesla dēļ variantu nav īpaši daudz.

Pirmie, kas nāk prātā ir Opel Zafira, VW Sharan/Ford Galaxy.

nomiks

miracle

Pastāvīgs apmeklētājs

miracle

CT = +36.6°

06.07.2009 10:09:47 0 0

portiz
un kur tad līdz šim likāt tos 2 vecvecākus?! Beztam 3 bērnus var ietilpināt jebkurā auto, nu galvenais lai ir tās siksnas. Un viss jau atkarīgs kādu komfortu gribat un kādu naudu esat gatavi maksāt.

miracle

portiz

Pastāvīgs apmeklētājs

portiz

CT = +38.4°

06.07.2009 10:58:32 0 0

miracle
Ja vajadzeja aizbraukt, piemeram, uz Cesim - braucam divreiz:D Nav jau biezji - vinji shad tad kaut kur vedami;)

nomiks
Rociba nebij liela un ar diez vai pashi lielaka bus, bet shobrid ir taa, ka butu nauda ari kaut kam dargakam(lifdz kadiem 5tk), bet es pesimists - neko tak nevar zinat, ka ritdiena ar naudam, negribas dargi uzturamu maashinu, kas ari daudz patere braukajot. Negribas ar tadu, kas biezji luzt(ir jau modelji, kam ta kaite biezjak ka citam, vai teiksim - rezerves daljas dargas).

Un ja - ar kupeju braukajam, bet ir bijushas iespejas noprikt un lietot jaunaku mashinu , tik tur sentiments vairak spele, kadel nav pardota, otrs - nebij ar isti pamata mainit - tiesham laba mashina, kaut veca, vienig ta ka jaudigaks motors - daudz norija braukajot(bet nu - daudziem jaunas mashinas luzt daudzkart biezjak, ka mums vecaa kupeja;) - tagad ir taa, ka faktiski ari pashai mashinai daudz kas prasas nomainit vai driz bus jamaina, plus pashiem par shauru paliek.

Butiba baigo komfortu nevajag - galvenais, ka var salikt tris bernus, ideala varinata vel divus cilvekus(tas reizes gan paretas, kad vinji javed kaut kur kopaa ari ar berniem. Kupeja mums vasaraas cepiens, jo uzkarsts nenormali, logus turet valja isti ar nebutu labi - berni aizmuguree. Bet nu - ja jau esam izrtikushi lidz shim un o.k, tad iztiktu turpmak:D Neviens slimojis tapec nav:D

Parejais - man jau liekas, ka ja daudz braukaa - svarigi, ka mazak pateree uztureshanas izdevumos - mazak jaremontee, detaljas nav mega dargas, mazak degvielaa uz lielakiem km u.c Parejas jau tadas mazak butiskas lietas.

O.k, jaiet meklet vecakas temas, jo atri uzmetot acis, neatradu nesenak:)

Esmu ģeniāls cilvēks.Varu visu.Bet vislabāk man sanāk vērot. Caur fotoaparātu jau desmito gadu ne tikai savam priekam.

VĒROT, IERAUDZĪT, NOĶERT...

portiz

Mēmais

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.4°

06.07.2009 11:03:28 0 0

Daudz jau to variantu nav:

• CorollaVerso
  • HondaFRV
  • WVSharan
  • un sieviešu mīļākais ikaruss: Voyager. Var bez Grand

Mēmais

Hermione

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

06.07.2009 11:51:12 0 0

portiz

Mums ir 7 vietīgs Hyundai Trajet. Nesūdzamies. Diezgan mazs bagāžnieks, bet ja vajag lielāku, izņemam vienu krēslu.

sargi savu karmu

Hermione

hmzis

Pastāvīgs apmeklētājs

hmzis

CT = +38.6°

06.07.2009 11:57:48 0 0

AvensisVerso arī ir (iepriekšējā paaudze)

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins
hmzis

Anonimka

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

06.07.2009 12:17:20 0 0

tas pats vecais labais vw Multivan | Transporter | Caravella. Ja nauda ir, tad es no jaunajiem mercedes sprinteriem ar īso bāzi skatītos.

Pat vispelēcīgākās istabas interjeru atdzīvinās visparastākie bērni, smuki salikti kaktos. |||
Nekādu morālo gandarījumu nav iespējams salīdzināt ar amorālo.

Anonimka

grr

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.2°

06.07.2009 15:34:22 0 0

Par Mercedesiem man teica nelagas runas - ka jamajiem esot vadi zem grīdas savilkti n pēc pāris mūsu sāļajām ziemām vados iemetoties zaļais un tad visa elektrība jāpārvelk.

Ja valoda ir pietiekoši izteiksmīga, tad šajā valodā mēs varam izteikt apgalvojumu, kuram nevar pierādīt nedz patiesumu, nedz aplamumu.

Kurts Gēdelis

grr

Anonimka

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

06.07.2009 15:57:56 0 0

izklausās nelāgi, bet tā jau arī ir risināma lieta - kā sporta autiņiem, liekam visai apakšai pannu un nekādi sāļi vairs nebaida.

Pat vispelēcīgākās istabas interjeru atdzīvinās visparastākie bērni, smuki salikti kaktos. |||
Nekādu morālo gandarījumu nav iespējams salīdzināt ar amorālo.

Anonimka
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
13427002
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža