Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

studēt medicīnu- vai nav jau par vēlu?

cobo

Pēc izglītības esmu ekonomiste, esmu strādājusi dažādus darbus, arī labi atalgotus, bet diemžēl nekad neviens darba vēl nav bijis tuvu sirdij..kad piedzima bērniņš, kā apmāta katru dienu domāju, ka gribu būt mediķis..īstenībā jau dziļā bērnībā tāda gribēju būt, bet tomēr nesanāca studēt medicīnu..bet man vairs nav 18, bet gan tuvu 30, šķiet, ka laiks mācīties par mediķi un kļūt par labu, ir nokavēts..vai tomēr vēl var??vai kāda var padalīties ar pieredzi un padomu?Liels paldies!!

Protams, nekas nav nokavēts. Cilvēks mācas visu mūžu. Tev ir visas iespējas, ja tiešām tas ir Tavs darbs, t.i., ko vienmēr ir vēlējusies.

Manuprāt, mācīties nekad nav par vēlu, par mūžizglītību tač ir dzirdēts! Uzskatu, ka šādā vecumā ir pat labāk apgūt medicīnu, pedagoģiju, psihiloģiju, jo jau pastāv dzīves pieredze un cilvēkam ir cita attieksmē pret savu darbu.

Tā kā uz priekšu!

minnie

cobo
Viss tevis rakstītais ir arī par mani mani bremzē mani 29 gadi, 2 bērni un laikam tas, ka jāmācās 10 gadi kopumā, lai būtu labs ārsts un laikam jau vēl klātienes studijas un vēl tas, ka neesmu no Rīgas...

cobo
nav nav par vēlu- ja tik ir gribēšana, tad būs ar varēšana. Turklāt "vēlajiem"studentiem ir pavisam cita motivācija mācīties. Veiksmi!

Man arī līdzīga dilemma. Nezinu ko darīt. Lai kvalitatīvi studētu man ir jāpamet darbs, jo savienot ir praktiski neiespējami laika ziņā, turklāt darbiņš ir pavisam citā profesijā, tā kā darbs ļoti traucē nevis palīdz studijām, bet nezinu ko darīt, visur apkārt visādas pārmaiņas.

minnie
man ir 28..īsti par ārstu negribu, tik par māsiņu..jā, laikam jau jāmācās klātienē gan..un tu tālu dzīvo no Rīgas??Es dzīvoju pierīgā..

cobo
http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=13377805#page-1

te ir lidziga tēma :), domāju ka par māsiņu noteikti nav par vēlu, kad zvaniju uz vienu no skolam, teica ka pie viņiem gan mātes gan meitas mācoties :)

man arī vajadzigs iedrošinājums, varbūt ejam kopā un piesakamies?

Droshi un uz priekshu!

Es nupat iesniedzu dokumentus medicinas koledzhaa - buushu maasinja :) Pat no darba aizgaaju sava meerkja vaardaa, neskatoties uz kriizi, muuzhiigo naudas truukumu un visaadiem citiem simtiem visaadu BET.

Ja kas - man 30, 3 beerni, un nu ari esmu bezdarbniece :D

Un manis iedvesmota, iestajas ari mana ex-kolegje, ar saviem 34 :D

katete
un cik tev ir gadu?

bet man tā kā būtu ērtāk uz skolu, kas ir Gaiļezerā!!kur tev??

un tev bērniņi ir?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13562600