Cāļa forumi » Dzemdības
    1. 1
    2. 2

snukuriene: par pecdzemd. izdalijumiem

snukuriene

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

12.08.2009 11:02:56 0 0

seit tikai paris mazas temas atradu par so jaut., talab uzprasu velreiz. Slimnica pec dzemd. apskatot, teica, ka suves un dzemde daudzmaz ok, un, ka jau ari iepr. temas minets, piekodinaja, ka, ja paradas temp. vai smakoj. izdal., lai atraadaas. Man nekas nesap, bet asinaini izdal. (bet ne riktiigi, kaa mreizu, bet tadi glotainaaki) 4.aja d. pec dzemdibam daudz paradijusies. Lidz tam to bija maz. Vai butu verts skriet uz slimn. (biju Bulduros, bet nedzivoju jurmala), pa galvu kaklu skriet, vai ari vel kadu dienu nogaidiit, yn ko citas calenes lidziga sit. darijasas un ko doks teica? Jo te vecajās tēmās bija doma, ka, iespējams, pēdējie izdalījumi ir intensīvāki. Ipaši jau uz čamdīšanu negribas skriet, bet, protams, arī ko ielaist nav vēlēšanās...

Visu zemju šņukuri- sašņukurojaties!
snukuriene

Avena

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

12.08.2009 11:31:08 0 0

Man izdalījumi bija vēl ilgi pēc dzemdībām - kādas 2-3 nedēļas noteikti. Arī jau sāku uztraukties, zvanīju savai ginekoloģei, viņai teica, ka tā varot būt, tikai jāskatās, vai nenāk ārā asins recekļi (gļotas ir ok) un vai nav nelaba smaka. Bet drošības pēc aizgāju pie savas dokas, viņa visu apskatīja, apstāstīja.

Maanuprāt, pēc dzemdībām rūpes par Tavu veselību atkal uzņemas Tava ginekoloģe, nav jābrauc uz slimnīcu. Ja māc reizes, aizej un atrādies savai dakterei.

Avena

evitar

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

12.08.2009 11:32:22 0 0

Neesmu ārsts, bet man daktere teica, ka nevajag satraukties, ja izdalījumi pēkšņi kļūst vairāk, tad atkal mazāk.

Man arī izdalījumi bija vēl ilgi pēc dzemdībām. Tagad ar otro arī joprojām šad tad nedaudz ir (4 nedēļas gandrīz).

Es arī ietu pie ginekologa nevis brauktu uz Dzemdību namu.

Mainīja evitar, 12.08.2009 11:34:15

evitar

snukuriene

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

12.08.2009 11:43:26 0 0

teica, redz, ka labāk braukt pie viņiem atrādīties, jo, sak, viņi paši labāk zināšot, kas un kā... Tas ir, lai citi neredz, ko šie sastrādājuši :D. Lūk, par to smaku arī šaubos - jo es lieku pamperu biksēs, kurš piesūcina izdalījumus ar savu kkādu aromātu - līdz ar to nevar saprast, vai tā smaka izdalījumiem vai no pampera. Vēl kādu dienu tad pavērošu...

snukuriene

ināriņa

Pastāvīgs apmeklētājs

ināriņa

CT = +37.2°

12.08.2009 12:51:55 0 0

snukuriene

arī biju Bulduros pirms 2 gadiem. Teica, ja ir problēmas, smaka, temperatūra, tad jābrauc pie viņiem pirmās 6 nedēļas (man tā šķiet), jo tiešām viņi zinās tevi labāk, tavu dzemdību procesu. bet vari droši arī pie sava daktera braukt, neviens neliedz. Par smaku - neosti pamperi, bet paosti izdalījumus, kad ej uz tualeti no papīra vai kad apmazgājies tieši no rokas. to smaku uzreiz jūt, tā nav parastā asins smaka, diezgan spēcīga, līdzīga zivju smakai.

ināriņa

Leila.

Apmeklētājs

CT = +36.6°

12.08.2009 12:52:05 0 0

snukuriene
pēc dzemdībām var būt 6nedēļas izdalījumi, pēc pirmā bērna bija 3nedēļas, pēc otrā 5..un arī bija asinaini izdal. (bet ne riktiigi, kaa mreizu, bet tadi glotainaaki) 4.aja d. pec dzemdibam daudz paradijusies. Lidz tam to bija maz

Leila.

rougeberry

Apmeklētājs

CT = +36.6°

12.08.2009 13:07:25 0 0

snukuriene
Tu vari piezvanīt ārstam, kas Tev bija Bulduros. es tā darīju, jo man arī bija šaubas, vai viss ir normā. tad par to smaku man doka toreiz teica tā - kaut kādu sarežģijumu gadījumā tā esot ļoti ļoti izteikta un nepatīkama, to nevarot nepamanīt. tā esot jūtama, nevis paketē, bet pat biksītes nenovelkot. ja Tev liekas, ka varbūt ir nrpatīkams aromāts, tas nozīmē, ka viss ir ok, jo tad, ja tas patiešām ir nepatīkams, tad neliekas, tad tu to skaidri zini.

Būt kopā ir interesanti!
rougeberry

espana

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

12.08.2009 13:52:58 0 0

man teica, lai galvenais nav lieli asiņaini recekļi....

ha, man ķīselis ar gāzās 5 nedēļas, pēdējās protams minimāli, bet bij. citām esot līdz 8 nedēļām.

espana

snukuriene

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

12.08.2009 14:10:37 0 0

tā, es tieši tā arī izdarīju, paostīju nevis paketi, bet uz papīra izdalījumus.. (vispār, labās tēmas še, interneta vidē, apspriest anonīmi savus izdalījumus ).. tur nekas nesmird.. bet nupat tāds riktīgs receklis (tāds tumšs, gļotains - bet ar ko gļotas atšķiras no recekļa? šitas bija tāds tāds kā kunkulis, tumšā asiņu krāsā) iznāca... Bet USG apskatē man dz. nodaļā teica, ka dzemdē esot vēl viens receklis, varbūt tas arī bija šis.. Ej nu zīlēt. Būs jāzvana uz Bulduriem, ja nemazināsies, tad rīt braucu.. Ja jau visi saka, ka galvenais, ka tik nav recekļi, tad ko tie recekļi liecina? Ka pa galvu, kaklu jārikšo?

Mainīja snukuriene, 12.08.2009 14:11:06
Mainīja snukuriene, 12.08.2009 14:15:13

snukuriene

Amari

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

12.08.2009 14:41:47 0 0

snukuriene
Ta mēdz būt - ir mazāk, tad atkal vairāk. Tas ir pavisam normāli (man abas reizes tā bija). Citreiz vispār šķiet, ka jau beigušies nav nemaz gandrīz, bet nākamajā dienā atkal riktīgi...

Ja jau visi saka, ka galvenais, ka tik nav recekļi, tad ko tie recekļi liecina? Ka pa galvu, kaklu jārikšo?
Nu kādas muļķības! Protams, ka tajos izdalījumos IR recekļi un tas ir normāli. Protams, ka tik nav visu laiku vieni vienīgi recekļi, neparādās sāpes un nelīst tā, ka pa grīdu bezmaz tek (atvainojos par tiešumu).

Amari
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
13659220
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty