Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

T/c Tālava

Lety

Tā kā savā pilsētā ar ratu izvēli ir švaki, tad esmu sadomājusi posties uz Rīgu ratu meklējumos. Kā ir ar Tālavu, ir maz vērts tur kratīties, kāds sortiments un kādas cenas? Tiesa, nevēlos atstāt par ratiem nez kādu summu, aptuveni līdz 250Ls. Interesē viegli un izturīgi rati, nav svarīgs firmas vārds.

Var aizbraukt uz Maijinu,Stopiņu un Nīcgales ielu stūrī.Tur šomēnes Peg Perego visiem ratiem atlaides no 50-70 procentiem.Tiesa gan vecajām kolekcijām.

Tālavā rati ir, bet tā kā nav aktuāli, nepētīju piedāvājumu. Turpat netālu ir arī t/c Sahāra, tur otrajā stāvā ir rati un pirmajā arī - Čibu čabu. Nez, citas bērnu preces Čibu čabu ir lētāk kā citur, varbūt arī rati?

Peg Perego visiem ratiem atlaides no 50-70 procentiem.
Izklausās ļoti labi.

ExBandita
Forši, noteikti aplūkošu arī t/c Sahārā.

Peg Perego kaut kā man nevisai! :(

Lety
Tālavas sortimentu un aptuvenās cenas vari paskatīt te un arī te. Manuprāt, pirms došanās, vajag būt aptuvenai skaidrībai, kādas prasības, kas patīk un kas ne. Jo ratu tur daudz un pašai vieglāk būs, ja zināsi konkrētākus modeļus, ko gribi dabā apskatīt, un tad uz vietas salīdzināt.

Paksati tajos sludinājumos arī norādīto mājas lapu, bet iesaku iepriekš uzzvanīt un apjautāties, vai ir konkrētie rati apskatāmi. Jo tajā mājas lapā parādās arī vecie modeļi, kuru viņiem pavisam noteikti nav.


Tiko tur biju pakaļ saviem ratiem+ autobeņķis, piedāvājums tiešām milzīgs Tako, Roan, EM laikam arī bija un vēl kaut kādi. Cenas tiešām draudzīgas.

Mūsu puņčiemītnieks tika pie Roan Maritas ratiem+autobeņķis komplekts pa 250Ls.

Liepaja

Lety
Tikai nebaidies no ratu pardevejas. ;) Loti specifiska dama.

viirasieva

Tikko nopirkām tur ratus(mums gan komplekts izmaksāja nedaudz zem 400Ls). Izvēle par Tevis norādītām cenām ir ok. Pārdevēja tiešām smieklīga man patika, cenšas VISU izstāstīt ĻOTI sīki.

Forši! Tad jau būs jābrauc lūkot gan rati, gan pārdēvējas profesionālās prasmes!

Lety
Vai Ratu depo Liepājā biji?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13688559