Cāļa forumi » Mazulis
    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4

dreammum: Pirmās pasaku grāmatas un multenes.

sangrija

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

31.08.2009 14:08:50 0 0

Man puikam nu jau gan 3,5 gadi, bet jau ilgu laiku ir topā grāmatiņa "Pieneņu piens" ar M.Stārastes zīmējumiem un iekšā dažādi īsi dzejolīši.

http://www.jr.lv/lv/veikals/prece/index.html?shop_currid=2&shop_id=253738

Vispār daudz lasām grāmatas ar M.Stārastes zīmējumiem - Zīļuks, Pelēkais namiņš, Runci,runci, vāri putru!, Rūķu dēlēns Knīpucis u.c.

Zaķīša pirtiņa grāmatas versijā ir ar košiem zīmējumiem.

Vēl patīk Vladimira Sutujeva grāmatiņas - Kas teica ņau?, Kuģītis, Untumainais kaķis....

Visas šīs grāmatas apzināti meklēju, jo tās ir no manas bērnības un nu pa jaunam izdotas. Man kādreiz ļoti patika un dēliņam tagad arī patīk.

No multenēm topā ir Nu pagaģi!, Stremļanka un Makarons (par diviem suņiem un vārnu), Vinnijs Pūks (krievu zīmētā versija) - atkal jau apzināti meklēju šīs multenes un esmu sarakstījusi diskos.

Patīk arī mulenes par aitu Šonu, Dora, SpančBobs...

Papildināts 31.08.2009 14:10:53:

Ā, no garajām multenēm absolūtā topā ir Lotes ceļojums uz Dienvidiem....

sangrija

Muļķītis

Apmeklētājs

CT = +36.6°

31.08.2009 14:16:24 0 0

manai mīļākā grāmatiņa bija tāda ar kāķīti kurš meklēja pelīti un kur bija atveramas bildītes. Un no multenēm Simsoni. Nevienu citu multeni neskatījas , bet to vēl tagad skatās, bet angliski, jo latviski es neriskēju likt. :D

jestraaa

Pastāvīgs apmeklētājs

jestraaa

CT = +36.6°

31.08.2009 19:06:25 0 0

manam puikam topaa Vinnijs puuks, gan multenes gan graamatas un shad tad Shaun the Sheep paskataas .

гламурная зараза ;)

jestraaa
    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
13700806
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa