Cāļa forumi » Bērnudārzi un skolas
    1. 1
    2. 2

Sirmlapsiņa: Ģimenes bērnudārzs Katoļu ielā 14

Sirmlapsiņa

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.09.2009 12:22:57 0 0

gribu apjautāties par šo dārziņu. vai tas ir valdorfdārzs, vai kas cits?

Un darba laiks līdz 18.00. Baigi jāskrien. Taču, ja viss pārējais būtu labs, varētu mēģināt.

Sirmlapsiņa

Persefone

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

10.09.2009 09:45:52 0 0

Mana meita tur iet kopš augusta. Ir patiešām jauki. Tur izmanto valdorfpedagoģiju, piemēram, ēdienreižu un gulētiešanas organizēšanā - dedz svecīti, nodzied vai norunā kaut ko (cik nu drusciņ esmu novērojusi). Laba atmosfēra, jaukas audzinātājas.

Viņi iet ārā savā laukumiņā ar zālīti. Tā kā man patīk valdorfpedagoģija, ļoti priecājos, ka atradu šo dārzu, lai gan atrašanās vieta man nav pilnīgi izdevīga un apkārtne tur nav simpātiska. Bet dārziņš ir labi norobežojies no tās pārējās vides

Persefone

Doroteja1

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

10.09.2009 16:22:02 0 0

Persefone
Vai vari ko sīkāk pastāstīt. No kāda vecuma ņem bērniņus un cik maksa mēnesī? Tas ir licenzēts bērnudārzs vai tikai tāda pieskatīšanas vieta?

Doroteja1

Persefone

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

11.09.2009 13:50:59 0 0

Doroteja1
par vecumu lāgā nezinu. Viņiem ir viena jauktā grupa un mandomāt tur ir 2gadnieki, arī 3gadnieki un manai meitai ir 4 gadi. Viņi visi tīri labi sadzīvo. Maksa šobrīd ir 190 lati mēnesī ar ēšanu iekšā. Laikam jau ir licencēts, jo viņi šobrīd kārto ar Rīgas domi to piemaksu lietu un tādēļ it kā drīzumā cena varētu mazināties.

pašlaik tur iet 8 - 10 bērni, bet nebūšot nekad vairāk par 15.

viņiem ir mājaslapa. pameklēšu un ielikšu saiti

Papildināts 11.09.2009 13:53:52:

http://www.artopen.lv/bernudarzs/?id=vecakiem

Persefone

Doroteja1

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

13.09.2009 13:14:06 0 0

Doroteja1
paldies par info!

Izskatās jau labi un feini, īpaši, ka vīrietis māca ar koku darboties. Citādi bērniem parasti apkārt vienas sievietes...man patīk arī, ka visi vecumu kopā, kā ģimenē. Bet vai viņiem kāda saikne ar katoļu baznīcu?, jo man šķiet, ka tai mājā kādreiz bija katoļu avīzes redakcija.

Doroteja1

Persefone

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

15.09.2009 10:53:18 0 0

Doroteja1
man šķiet, ka viņi ir nopirkuši (vai varbūt īrē?) to māju no baznīcas pavisam nesen. Tā man sākumā pastāstīja (ja pareizi atceros:)). Nekā katoliska viņos nenovēroju:). Uz mājas gan joprojām ir šilte, ka tā pieder baznīcai, bet varbūt vnk nav nomainīts

Papildināts 15.09.2009 11:00:20:

man pašai ļoti patīk, ka viņi vienu dienu nedēļā cep to maizīti.'uzsien priekšautu (mēs mājās tik pareizi nekad neiznesamies) un sacep tādus apaļus graudu maizes rausīšus un tad ņem līdzi uz māju (es parasti dabūju šos noēst). tas gan notiek agri no rīta - pēc 8.30, bet mēs esam miegamices un biežāk nokavējam

Persefone

Musi

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

11.02.2010 23:34:03 0 0

Varbūt kādam laika gaitā vēl ir kādas atsauksmes radušās?

Musi

freesia

Pastāvīgs apmeklētājs

freesia

CT = +36.6°

17.03.2010 14:16:20 0 0

man arī interesētu pēdēja laika atsauksmes!

freesia

Karuuna

Apmeklētājs

CT = +36.6°

15.09.2010 15:19:57 0 0

mans puika (1,8 g.) iet šajā dārziņā kopš vasaras. Šobrīd tur ir ap 10 bērniem, no kuriem lielākā daļa manuprāt ir līdz un ap 2 gadi. maksā Ls 170 ar visu ēdināšanu, pie tam Ls 30 var dabūt piemaksu no pašvaldības, līdz ar to sanāk Ls 140.

Dārziņš ir balstīts uz valdorfpedagoģiju, pati gan nezinu precīzi šīs pedagoģijas nianses, bet nu ir kopā dažādu vecumu bērni, nodarbības (pa vasaru gan bija brīvais režīms), tāda brīva pieeja, respekts bērna individualitātei, zaļs dzīvesveids.. Dzīvojas daudz ārā savā pagalmā, ir sava siltumnīca un pāris dobes, no kurām bērniem dod dārzeņus sezonā.

Pretenziju man nav, patīk, vienīgi rudenī sīcis pa laikam slimo, kas man rada ne mazums problēmas, jo nav kur atstāt, bet dārziņs jau tur nav vainojams.. :)

Protams puņķaini un klepojoši bērni tur iet un tādēl nereti vīrusi arī iet uz riņķi, bet tas jau visos dārzos tāpat..

bet kopumā laikam iesaku, ja ir doma izvēlēties privāto dārziņu

Karuuna

sans

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

22.10.2010 15:48:26 0 0

nu mans bērns ar jau 2us mēnešus apmeklē šo dārziņu. manliekas, ka ir forši, jo mazā katru nedēļu mājās mums arvien jaunas lietas rāda, kuras apguvusi dārziņā. forši, ka maz bērnu, patīk arī tas, ka jaukta grupiņa. samācās tie mazākie no lieliem visu dikti fiksi.

nu nav nekāds standartdārziņš, kautkas alternatīvāks.bērni glezno, veido, cep maizīti. spēlējas ar dabīgām rotaļlietām, nekādu plastmasu, nekā skanoš, mirgojoš. tā kaut kā.

sans
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
13871016
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty