Cāļa forumi » Skaistums

lorix: Hialuronskābe. Vai tiešām brīnums?

miljonare

Apmeklētājs

CT = +36.6°

24.09.2009 14:56:15

mimi7

Man injekcija 1 maksā 85 Ls...

Atradu šeit sludinājumu

http://www.zip.lv/show/?i=783938&search=&place=3

Piezvanīju un pieteicos.

miljonare

niagara

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

24.09.2009 15:11:17

miljonare
Cik ml ampula? Un, vai nebija bailes ne pie plastikas ķirurga špricēties. Pirms gada TV parādīja meiteni, kura bija sašpricējusies pie "vienkārša kosmetologa". Esmu nedaudz izbrīnīta par tik mazu cenu, jo pārsvarā ir 175 ls par 0.5 ml un 205 ls par 1 ml ampulu.

niagara

miljonare

Apmeklētājs

CT = +36.6°

24.09.2009 15:29:54

niagara

Cik ml ampula? 0.6ml ir 85 Ls...

Es pastāstīju, kas man tur ap acīm darās un viņi man ieteica šo mazo tilpumu.

Pie plastikas ķirurga negāju tieši tā iemesla dēļ, ka viņiem ir tik augstas cenas.

Meitene, kas taisa šīs procedūras ir mediķis un ko tad man baidīties? Domā, ka iešpricēt nemācēs ...

Esmu nedaudz izbrīnīta par tik mazu cenu

Man viena paziņa šajā salonā taisīja permanento grimmu - un ar bija izbrīnīta par cenu, bet viņai tika paskaidrots, ka tāda ir šī salona politika - būt pieejamiem.

Tad jau redzēs. Vakarā došu ziņu.

miljonare

Babete

Apmeklētājs

CT = +36.6°

24.09.2009 16:02:48

Es biju salonā, kur veic tādas hil. injekcijas. Bija jānāk 2 reizes. Par pirmo apmeklējumu samaksāju 25 latus, par otro 35. Tikko jaušams effekts noturējās tikai 10 dienas un tad, pat es nezinu, vai tas man pašai tik neizlikās. Man vajadzēja, vien nedaudz piepacelt noslīdējusos mutes kaktiņus un drusku palielināt lūpu apjomu un viss. Diemžēl, es jūtos piečakrēta.

lorix

Apmeklētājs

CT = +36.6°

24.09.2009 16:36:19

Tomēr HS injekcijas uzskatu par radikālu metodi, tāpēc interesējos tieši par krēmiem ar hialuronskābi.

Varbūt kāda no jums mēģināja CHANEL "Precision Hydramax" vai "Hyaluronic acid cream" no PURE (Itālija)? Aptiekās ir redzēti dažādi varianti no EUCERIN...

lorix

Amari

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

24.09.2009 16:39:52

PegPerego
No pirmajām dziļajām grumbām to var darīt. Tas jau nav nekas slikts - nav jau botulīns, tāpēc es domāju, ka var arī pirms 30.

magnoliya
Tāpēc, ka tu neizproti injekciju darbību. Tāpēc pasakas.

Papildināts 24.09.2009 16:40:44:

miljonare
Un tas ir pie plastikas ķirurga? Kaut kā neticās... Jāsaka, ka nekad neriskētu injekcijas veikt pie "kaut kā" ka tik lētāk...

lorix
Esmu izmēģinājusi ļoti daudz ko. Arī tevis pieminēto Chanel. Pupu mizas. Nav jēgas naudu tērēt.

Amari

magnoliya

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

24.09.2009 16:58:11

lorix
nav vērts maksāt lielas naudas, re, paskat, cik patiesībā maksā šī HS
un vajag viņas krēmā tik 0.5%

Papildināts 24.09.2009 16:59:57:

un ņemot vērā, ka injekciju gēls parasti ir 1% šķaidījums varu iedomāties, kā daži LV piepelnās uz šīm injekcijām
tad jau tiešām ir izdevīgi sastāstīt baigās pasakas par šo brīnumu

Mainīja magnoliya, 24.09.2009 17:00:38

magnoliya

niagara

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

24.09.2009 17:11:01

miljonare
Es nezinu...Padod gan ziņu, kā izskatījās uzreiz pēc tam. Ā, un kas bija uz ampulas rakstīts, kāds nosaukums? Domāju, ka tas ir ļoti būtiski. P. Laucis teica, ka ķirurgi ir atzinuši par labiem tikai 2 preperātus. Uz sitiena nosaukumu neatceros. Lai arī salons labs, man tomēr būtu bailes, arī no tā, vai mācēs PAREIZI iešpricēt.

niagara

miljonare

Apmeklētājs

CT = +36.6°

24.09.2009 17:34:57

niagara

Nu tā - esmu atpakaļ.

Nu pasākums nedaudz sāpīgs. Ar mazu adatiņu sadursta visu seju. Izskatos pagaidām pēc krupīša. Tādas mazas baltas pumpiņas ...

Pakonsultējos ar kosmētiķi un tomēr pārdomāju un paņēmu lielo šprici (110)Ls, lai jau tiek visai sejai un pierei ar.

Pēc 2 nedēļām taisīšu otru šprici. Bet vispār esmu apmierināta. Attieksme ar bija laba un kosmētiķe radīja pārliecību.

Pašlaik tāda sajūta, ka apsarkusi tā seja.

varu iedomāties, kā daži LV piepelnās uz šīm injekcijām
magnoliya tāpēc ar izvēlējos šo salonu - šobrīd cena ir diezgan no svara.

Amari
Un tas ir pie plastikas ķirurga? Kaut kā neticās... Jāsaka, ka nekad neriskētu injekcijas veikt pie "kaut kā" ka tik lētāk...

Tas ir parasts salons un nav ķirurgs. Kosmētiķe - Inguna. Es neredzu iemeslu kāpēc man būtu jābaidās. Negriežu jau degunu vai pupus... Tās ir tikai mazas špricītes ar to skābi.

Tas preperāta nosaukums ir tajā sludinājumā.

miljonare

Amari

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

24.09.2009 18:02:10

magnoliya
Besī tie tavi komentāri . Ko tu te muldi par to, ko neesi ne mēģinājusi, nekā? Man tā injekcija ir veikta un man ir pilnīgi pazudusi ĻOTI dziļa vertikāla grumba, kas nekad un ne ar ko citu nav bijusi kaut nedaudz izzudusi.

miljonare
Ar mazu adatiņu sadursta visu seju. Izskatos pagaidām pēc krupīša. Tādas mazas baltas pumpiņas ...
Mēs laikam runājam par divām dažādām lietām....

Amari
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
13998844
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža