Cāļa forumi » Skaistums

lorix: Hialuronskābe. Vai tiešām brīnums?

Beldame

Apmeklētājs

CT = +36.6°

07.04.2010 00:00:13 0 0

aliiina

Sveika!

Nu jau ir pagājušas vairākas dienas. Kā ir ar rezultātiem, vai tu esi apmierināta?

aliiina

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.04.2010 10:40:13 0 0

Beldame

zini, es gaidīju pēdējo - piekto dienu, kad efekts parādoties, bet nekā! Gribēju atbrīvoties no tāda sīkgrumbojuma pa vaigiem, kas parādās, kad dikti smaida. Bet tas nav pazudis. Vienīgi, kas samazinājies - tās ir tādas izteiksmīgākas grumbas, kas parādās pie acīm, kad dikti smaida. Izskatās, ka tās nav vairs tik izteiktas. Zinu, ka citi kā reiz par šādu rezultātu (par acīm) būtu priecīgi, bet mani tās tik ļoti neuztrauca, jo bija ļoti izteiktas tikai tad, ja seju pilnīgi nedabiski savilku, bet normālā stāvoklī tās tāpat praktiski nemanīja. Toties vaigus atlika tikai nedaudz savilkt grimasē, kad varēja redzēt, ka āda nav svaiga. Bet vaigi - kādi bija, tadi ir. Man likās, ka kā reiz ar sīkajām grumbiņām labāk tiks galā, nekā ar redzamākām. Varbūt tās AHA skābes, ko pirms tam taisīju, vainīgas.

Mainīja aliiina, 08.04.2010 10:42:27

aliiina

krasaina saule

Apmeklētājs

CT = +36.6°

14.04.2010 13:44:40 0 0

Es majas jau kadu laiku taisu pati savu kosmetiku un taja skaita ari kremus un zelejas ar hialuronskabi. Man bija baigi sausa ada palikusi un vairs nezinaju ko smeret - biju nez ko izmeginajusies. Un beigas ar savu taisito dabigo kosmetiku, visadam aktivajam vielam un krutam dabigajam ellam es adu sakartoju ta, ka pat tagad neticas, ka man bija tik sudigi pirms paris meneshiem. Sakuma ari neticeju tai hialuronskabei - ko visi tur slave un lieto tik daudz, visas slavenas firmas savos kremos to salikushas ieksha, bet kad izmeginaju, tad sapratu, ka ta lieta tiesham strada. Ada tiek labi mitrinata, paliek gluda. Ja kada velas, varu uztaisit kremus - rakstiet un pastastishu sikak par iespejam.

krasaina saule

snigurka

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

14.04.2010 18:01:23 0 0

tīro hialuronskaabes serumu pa 7 ls ebajaa var dabūt/ ar visu piegādi.

go girl

snigurka

lorix

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.04.2010 21:30:28 0 0

Es pasūtīju atkārtoti hialuronskābes gēlu. Biju patīkami pārsteigta - cena ir samazināta gan uz produktu gan uz piegādi . Un vēl tagad tur var maksāt ar PayPal... bet es nezinu kā. Dzirdēju tas esot ļoti ērts un drošs maksājumu veids. Vai kāda no jums maksā ar PayPal? Kā ir?

lorix

snigurka

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.04.2010 21:35:48 0 0

nekas tur nav lēts, ķer durakus, kas neprot lietot ebaju.

go girl

snigurka

Tvinka

Apmeklētājs

CT = +36.6°

29.04.2010 22:42:06 0 0

snigurka

Šad tad pērku tajā Ebay... Divas reizes pakas vispār neatnāca. No Honkongas gaidīju 1,5 mēnesi!!! Vienu reizi atsūtīja tušu, kurai derīguma termiņš bija gandrīz beidzies. Tātad ir ļoti jauzmanās. Labāk sūtīt no vietējiem interneta veikaliem.

lorix

es maksāju ar paypal. Ļoti ērti. Tikai vajadzēja divas dienas pagaidīt kamēr aktivizēja karti. Nav nakādu komisiju par maksājumiem.

Tvinka

lounge

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

30.04.2010 00:45:35 0 0

snigurka
vai varam sarunāt kopīgu pirkumu nākamreizīt, es nemāku iepirtkities internetā

Ir mērķis iemācīties stāvēt uz galvas

lounge

patiesība

Pastāvīgs apmeklētājs

patiesība

CT = +37.4°

30.04.2010 10:53:03 0 0

iHerb.com labas cenas gan HS vitamīniem, gan serumam http://www.iherb.com/Source-Naturals-Skin-Eternal-Hyaluronic-Serum-30-ml-1-fl-oz/1318?at=0

sūtīšana tikai 4$ līdz 1,3 kg un vēl pirmajam sūtījumam 5$ atlaide, izmantojot kodu GUD039

patiesība

IamAweasel

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

30.04.2010 17:27:45 0 0

patiesība
laba adrese, bet ka var dabut uz Eiropu sutijumus,ja raksta man ka international shipping nav pieejams?

I love my life!

IamAweasel
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
13998844
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI