Cāļa forumi » Skaistums

lorix: Hialuronskābe. Vai tiešām brīnums?

Ella_21

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

04.10.2010 23:25:48

Glamurnaja Gloria
nu nejau uz tausti un sajūtām var to plēvi just..

smaržas 15 ml

Ella_21

Glamurnaja Gloria

Pastāvīgs apmeklētājs

Glamurnaja Gloria

CT = +36.6°

04.10.2010 23:29:15

Ella_21
Man ir bijushi kreemi, kas rada taadu sajuutu it kaa aada buutu ar (plaanu) pleevi paarklaata.

Tikai nespļauj uz augšu! Ka nenokrīt atpakaļ uz galvas... maziem bērniem tā gadās...

Glamurnaja Gloria

Olive Oyl

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

02.01.2011 20:05:01

Tās, kuras taisīja injekcijas 2010.gadā, kādas ir atsauksmes tagad? Āda ir palikusi labāka? Ieguvāt cerēto efektu?

Nopietni domāju par injekcijām, tagad tikai jāsaprot - vai ir vērts?

We can do better.

Olive Oyl

Sandrinja22

Apmeklētājs

CT = +36.6°

03.01.2011 12:50:09

Bācc! Mīļās meitenes nemocat sevi! Ja to visu var izdarīt ar bezadatu mezoterapijas aparātu Infusion (VIORA).

Biju pie savas kosmetoloģītes Stirnu 32b - viss bez sāpēm un pa skaisto

Sandrinja22

Evee

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

20.08.2011 09:31:09

Vai šobrīd ir kāda "jaunāka" pieredze ar Biorevitalizāciju?

Evee

monalisa

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +38.0°

21.08.2011 19:20:15

HS kas ietilpst krēmu sastāvā rada ilūziju, ka āda ir gludāka un atsavaidzina, nogludina, saglabā mitrumu. Patiesībā ādu klāj plēvīte, un ar laiku āda kļūst vēl savītušāka un nogurušāka. - ir lielmolekulārā hialuronskābe, kas dziļākajos ādas slāņos tiešām neiesūcas. ir mazmolekulārā, kura uz ādas plēvīti neveido, jo iesūcas ādā. un ir kombinētās hialuronskābes ar dažādu molekulu lielumu. tā kā nav tas viss tiek viennozīmīgi.
Es atkal tā izlasīju uz sea secret krēma anotācijas.

Mūsu lietotā hialuronskābe - dabīgs bipolimērs, dabīgas izcelsmes polisaharīds, kas veido puscaurladīgu plēvi uz ādas, kas labi aiztur mitrumu, nostiepj ādas virsējo kārtu un izlīdzina grumbas un rievas.

No manas pieredzes šis krēms ir ļoti labs ar jūtamu efektu. Es lietoju nakts krēmu.

Ja iedams pretī mērķim, tu ceļā vāksi akmeņus, lai sviestu pretī katram sunim, kurš tevi aprej, tad tā arī savu mērķi nesasniegsi.

/Fjodors Dostojevskis/

monalisa

Minka-Pinka

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.08.2011 19:53:16

Sen atpakaļ tiku lietojusi no Babe hidragēlu. Bija viens periods, kad pastiprināti pumpas uz sejas metās un pēc tam palika pumpu rētiņas uz zoda līnijas. Katrā ziņā tas krēms deva acīmredzamus uzlabojumus - regulāri lietojot visas tie aknes pleķi pazuda kā nebijuši. Man tas krēms tā patika, ka kādus 3 iepakojumus izlietoju. Vēl tam krēmam bija arī foršs pīlinga efekts - uzklājot krēmu to ar pirkstiem masē un vecā āda nolobās nost. Āda feina, gluda paliek.

Minka-Pinka

alisse5

Apmeklētājs

CT = +36.6°

22.03.2012 11:32:24

Tagad ir iespējams pamēģināt 1 bezmaksas paraudziņu ar hialuronskābes serumu:

http://iherb.com/p/41265?at=0&rcode=ede638

Man patīk, un ar šo vienu pietika 6 reizēm!!!!!!!!

alisse5
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
13998844
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža