Cāļa forumi » Gatavojamies grūtniecībai
    1. 1
    2. 2

miss ML: asinsgrupu nesaderība

miss ML

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

23.09.2009 18:41:04 0 0

Vai asinsgrupu saderība ietekmē bērniņa ieņemšanu?Ja nesader asinsgrupas starp vīrieti un sievieti vai var tā būt ka viņi nevar ieņemt bēbi?

Zane116

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

23.09.2009 19:25:48 0 0

Vispār esmu dzirdējusi,ka tādā gadījumā ir grūtības palikt stāvoklī,un ja paliek,tad esot kaut kas jāšpricē....Nu laikam lai mazajam viss būtu labi...

Zane116

Plekste

Pastāvīgs apmeklētājs

Plekste

CT = +36.6°

23.09.2009 20:49:06 0 0

Man 3. asinsgrupa, rēzuss faktors negatīvs; draugam 1. asinsgrupa un rēzuss faktors pozitīvs... man pietiek uz viņu paskatīties, lai būtu jau stāvoklī :D (divas reizes ļoti viegi tikām pie bēbja)

Bet ir arī tādas, kam asinsgrupu nesaderība rada problēmas bērniņam :( Tepat cālī par to esmu lasījusi. Iespējams, ka var radīt problēmas arī pie bērnu ieņemšanas - visticamāk tām, kam 1. asinsgrupa, jo viņām nav ne A, ne B olbaltumvielu un tad, ja bērnam no tēva nāk kāda no šīm vielām mantojumā, sieviete bērnu atgrūž, tas varētu būt arī ja sievietei 2, vīrietim 3 (vai otrādi) asinsgrupa un tad no viena tiek A un otra B olbaltumvielas, kas rada konfliktsituāciju... un sievietes organisms negrib pieņemt šādu augli. Tā tāda mana teorija, vai tā ir patiesībā nezinu...

Plekste

baibelens

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

23.09.2009 21:00:33 0 0

man pietiek uz viņu paskatīties, lai būtu jau stāvoklī nenosmieties! laimīgā!!!!

baibelens

Elvirina

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

23.09.2009 21:14:53 0 0

mums ir asinsgrupu nesaderiba ar viru, bet stavokli palikšanu tas neietekmē, mums ir ta pat ka Plekste raksta, pietiek tikai paskatities :D:D

man ir A viram B asinsgrupa, metam abam B, lidz ar to nedrikst berninu parnēsāt, lai neveidojas antivielas. Pirmo meitu parnesaju lidz 41n, vinai vajadzeja veikt asinsapmaiņu, jo parak liela dzelte bij, otro stimuleja ara tieši 40n un pietika tikai ar sistemām

ElvīraAmanda

PALIDZI māsiņām ZANEI UN GUNAI

Gribi brokastis gultā? Guli virtuvē

Elvirina

suslicins

Apmeklētājs

CT = +36.6°

24.09.2009 09:35:26 0 0

asinsgrupas bērna ieņemšanu neietekmē... trakāk, ja nesakrīt rēzusi, tad ir grūtāk ar iznēsāšanu un pēc dzemdībām var būt jāpārlej bērnam asinis

suslicins

Elvirina

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

24.09.2009 09:41:39 0 0

suslicins

pie rezusu nesaderibas vel var iešpricet antivielas, pie asinsgrupu nesaderibas vieniga iespeja ir sauļot un asinsapmaiņa sliktakaja gadijuma. Iespejami atri nereaģejot bernam var rasties garigie traucejumi. Un asinsgrupu nesaderibas gadijuma mātes asinīs antivielas var ari neparadities, bet ar katru nakamo berniņu viņas ir arvien vairak

ElvīraAmanda

PALIDZI māsiņām ZANEI UN GUNAI

Gribi brokastis gultā? Guli virtuvē

Elvirina

Laumish

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

24.09.2009 10:13:21 0 0

mums ar vīru nesader rēzusi -man "-", viņam "+" (par asins grupu saderību / nesaderību nezinu); bērniņu ieņēmām pirmajā ciklā pēc izsargāšanās pārtraukšanas ...

Laumish

suslicins

Apmeklētājs

CT = +36.6°

24.09.2009 11:09:37 0 0

Elvirina
nu jā... mazo lika sauļoties... bet tur vainīga nebija asinsgrupa, bet gan barošana... ja mazais būtu dabūjis pietiekami paēst, tā nebūtu

bet grūtniecības laiks gan bija ļoti grūts, jo man ir 0(I) asinsgrupa, bet vīram B(III)... labi, ka bērnam manējā, citādi būtu vēl grūtāk

suslicins

starss

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

24.09.2009 11:21:51 0 0

suslicins
man ir 0(I) asinsgrupa, bet vīram B(III)...

mums ir identiski, kā Jums, bet bērnam ir tēva asinsgrupa. Grūtniecības laiks tiešām visu laiku bija grūts, bet nesapratu kapēc tu raksti , ka ja bērnam būtu tēva asins grupa - būtu vēl grūtāk?

starss
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
13999048
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Izvēlies tapeti: Rudens