Cāļa forumi » Neredzamā pasaule

creeda: Vientulības/bezlaulības vainags?

creeda

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

18.10.2009 11:42:14

Nekādi neizdodas izveidot attiecības ar vīriešiem. It kā viss labi- esmu komunikabla, glīta, gudra.. Bet.. Iepazīstos ar vīrieti, viss labi, skaisti, forši, bet bez turpinājuma. Reiz, man viena sieviete pateica, ka man uzlikts vientulības vainags- toreiz par to pasmējos, bet tagad sāk šķist, ka viņai tiešām izrādījusies taisnība. Ko lai domā/ kā lai rīkojas?

creeda

<Martina>

Pastāvīgs apmeklētājs

<Martina>

CT = +36.6°

18.10.2009 13:08:19

creeda

mans vīrs ar reiz domāja, ka viņam ir tāds vainags, bet tika nost no viņa ar paša spēkiem

<Martina>

creeda

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

18.10.2009 13:21:49

<Martina> Viņš domāja tikai labas domas utt.? uz mani tas, laikam, neiedarbojas

creeda

<Martina>

Pastāvīgs apmeklētājs

<Martina>

CT = +36.6°

18.10.2009 16:22:21

creeda
Viņš domāja tikai labas domas utt.?

nu nē, viņš strādāja ar sevi, kaut kādas čakras esot vēris vaļā, aij, es tak nezinu, tas bij sen, pāris mēnešu pirms mūsu iepazīšanās.

<Martina>

creeda

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

18.10.2009 18:22:15

Kundalini

Vai šādos gadījumos var līdzēt aiziešana uz baznīcu un svecītes iededzināšana?

creeda

Sarandiels

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

19.10.2009 09:40:35

creeda - iesaku pieiet ļoti kritiski Kundalini ieteiktajam. Tā jau saprotu, kāpēc viņš iesaka - savas sektas nodaļas vadītājam Latvijā ir kaut kā līderei enerģija jāpiesaista, bet vai tiešām gribi pakļauties tik prastam vampīrismam? ;)

Par "bezlaulības vainagiem" - nemeklē vainu tajos, bet gan iemeslu sevī - kādas domas, programmas ap sevi un sevī radi, ar kādu domu skaties uz pasauli, ka tās atbilde tev ir šāda?

Memento mori.
Sarandiels

Princa

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

19.10.2009 11:22:57

creeda

Lai 'vientulibas vainagu" noņemtu ar baznicas apmeklejumu un svecītes dedzinašanu vien nepietiks.

Dvēselē esmu musulmane,bet šinī dzīvē kristiete...
Princa

Sarandiels

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

19.10.2009 11:23:47

Tieši tā - galvenokārt ir jāsaprot, ka tas rodas pašas prātā. Nekas no malas to "nenoņems", kā tikai pašas apziņa.

Memento mori.
Sarandiels

creeda

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

19.10.2009 18:08:34

Sarandiels iespējams, pārāk daudz ieciklējos uz to, ka man kādu vajag blakus un tā, bet kā lai par to nedomā? .. Un pret Kundalini teikto skatos ar lielu skepsi- nepatīk man tās indiešu filozofijas, jo gluži vienkārši tās neizprotu...

creeda

skaa

Pastāvīgs apmeklētājs

skaa

CT = +38.4°

20.10.2009 11:50:18

creeda
kāds nu tev tur vainags. domāju, ka esi pārāk ieciklējusies uz šo. viss nāk pats no sevis, kad no vismazāk gaidi. jo vairāk ciklējies un sēdi virsū šai domai, jo mazāka iespējamība, ka kas sanāks. domas un vēlmes ir jālaiž lidojumā, tad tās atgriežas un materializējas :) lūk tā. tā ka strādā vien ar sevi. ;)

skaa
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
14216121
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža