Cāļa forumi » Gatavojamies grūtniecībai

končiņa: Olvadu caurlaidibas parbaude!

končiņa

Apmeklētājs

CT = +36.6°

03.11.2009 20:13:13

Meitenes pastastiet, ka vina notiek? kadas ir sajutas?

kur var to parbaudit? kada cena? un cik ilga laika ir atbilde?

Jau ieprieks liels paldies!

končiņa

spīļaste

Apmeklētājs

spīļaste

CT = +36.6°

04.11.2009 12:11:05

sveika! pārbaudīt var sonoskopijā ar kontrastvielu (man tā bija) un laikam arī ar laproskopiju?

nu- sajūtas ir bijušas labākas! tur ir dzemdē iekšā jādabū katerts, lai ievadītu to kontrastvielu, bet dzemdes kakls ta ciet. (bet laikam te var būt dažadi, atkarībā no cikla un varbūt vēl kaut kā) tad nu man bij tā, itkā stipras MR sāpes, ka gribās cokurā sarauties (bet nevar...). bet nu tas bija dažas minūtes jāiztur (varbūt 3-4), un tad jau viss. (man vadi bij vaļā, varbūt, kam nav- ir savādāk).

un labi, ja ir kāda pakete līdzi, jo tā kontrastviela māzdruscītiņās vēl arī vēlāk patek ārā. man daktere iedeva ikdienas paketi, bet es pārliku parasto- nu MRpaketi, tā mazā tā kā nepietika...

atbilde ir uzreiz redzama. man maksāja 47Ls

bet kad ir atbilde skaidra un skaidra tālākā rīcība, tad jau tie krenķi aizmirstas! tā ka, ja nav skaidrības, kapēc nepiesakās bebe- ir vērts pārbaudīt!!!

spīļaste

Garfīlds

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

04.11.2009 12:24:38

končiņa
man bija usg ar kontrastvielu. Vēl ir variants ar rentgenu un laproskopija.
Man lika ierasties cikla pirmajā pusē (ja nemaldos, ne vēlāk par 10.-12. dienu) un bija jābūt 150% pārliecinātai, ka neesmu stāvoklī.
Par pašu procesu - es nejutu neko. Kaut kas līdzīgs kā parastajā apskatē. Mazdrusciņ dedzināja vienu sānu, kad kontrastviela plūda cauri, bet tā sajūta nav pat īsti pieminēšanas vērta. Man daudz riebīgākas izjūtas ir, kad doka ņem analīzes
Doks jau procesa gaitā stāsta, kāda ir situācija, un, kamēr tu ģērbies, aizpilda papīrus. Iekļāvāmies vienai vizītei paredzētajā laikā - 20 vai 30 minūtēs.
Es arī biju apbruņojusies ar paketēm, bet man viss labums iztecējā laukā, kamēr trausos nost no krēsla un sniedzos pēc drēbēm.
Par to, kur to dara - man doka nozīmēja konkrētu speciālistu, konkrētā klīnikā, bet principā jau laikam to taisa daudzviet (ne visur, bet daudzviet).
Un cena bija, ja nemaldos, Ls 45.
Es pirms tam biju diezgan pārbijusies, bet izrādījās, ka tas nav nekas trakāks par vizīti parasto

Garfīlds

Gui

Apmeklētājs

CT = +36.6°

04.11.2009 22:29:01

palasi šo te tēmu par savu jautājumu - ;)

bet atceries, ka neesam vienādas, kas citam var būt briesmīgi, tas otram itin nemaz

atceros, kā pati gāju uz vienu ne ar šiem jautājumiem saistītu manipulāciju par kuru biju salasījusies šausmu stāstus, tā ka trīcēju no stresa, beigās nesāpēja ne tik cik oda dūriens ... pašai smikls nāca :)

Ar mīlestību radītas ROTAS / Nobody gives you power, you just take it!
Gui

Wallflower

Pastāvīgs apmeklētājs

Wallflower

CT = +36.6°

05.11.2009 00:50:22

Uz tādu olvadu pārbaudi, ko veic ar rentgenu, labāk neiet. Man pēc šīs pārbaudes pateica, ka mans vienīgais olvads (vienu man izgrieza vairākus gadus atpakaļ) - ir ciet. Bloķēts. Necaurlaidīgs.Un ka tur darīt neko nevar.

Paliku stāvoklī pēc mēneša (grūtniecība iestājās dzemdē, nevis "nobloķētajā" olvadā).

Pēc tam uzzināju, ka olvadu pārbaude ar rentgenu esot novecojusi metode. Izvēlies citu, kādu progresīvāku olvadu caurlaidības pārbaudes metodi!

Wallflower

Carrie

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

06.11.2009 01:08:06

Wallflower

Pēc tam uzzināju, ka olvadu pārbaude ar rentgenu esot novecojusi metode.

Muļķības! Ar RTG tieši ir iespējams labāk redzēt, kur tieši ir kādi saaugumi vai nosprostojumi, tā teikt-sīkāk, nu tas gadījumā ja pārbaudes rezultāts nav sevišķi pozitīvs!

BT

After all, computers crash, people die, relationships fall apart. The best we can do is breathe and reboot...

Carrie

zvadzis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

28.01.2010 10:02:29

končiņa
Vakar tieši biju uz olvadu caurlaidības pārbaudi KZS klīnikā pie dr.Zālamanes. Nuuu, nekas patīkams tas nav. Tā kā man pēc ārpusdzemdes GR palicis tikai viens olvads, tad doka uzreiz zināja, ka jāpārbauda tikai otrs esošais.

Vispirms skatījās sonoskopiski. Tad ievadīja katetru ar tādu kā baloniņu galā. Sajūtas tiešām nepatīkamas, liekas, it kā riktīgi vilktu uz MR. Kad katetrs ievadīts, ielaiž to 0,9% NaCl šķidumu. To vispār nejutu. Kopumā procedūra kādas 20 min.

Aa, un KZS klīnikā maksāja 30 Ls procedūra+36,20 katetrs, bet katetrs man kaut kāds speciālais, ja ir abi olvadi, tad var izmantot citu, kas ir lētāks. Ar Gjensidiges Platīna polisi doka nokārtoja tā, ka nepiemaksāju ne santīma.

Mainīja zvadzis, 28.01.2010 10:04:11

zvadzis

Ichuks11

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

31.01.2010 19:46:59

zvadzis
katetrs man kaut kāds speciālais, ja ir abi olvadi, tad var izmantot citu, kas ir lētāks

Diez kāpēc tā? Man arī ir tikai viens olvads,ko plānots martā pārbaudīt. Tagad jāievāc informācija,kur to vislabāk un visizdevīgāk izdarīt!

Kāda ir taisījusi ARSā?

Ichuks11

Wallflower

Pastāvīgs apmeklētājs

Wallflower

CT = +36.6°

01.02.2010 15:30:56

Jā, es taisīju ARSā.

Procedūras laikā daktere izmantoja arī tādus kā vates tamponus, bet pēc procedūras ievietoja tamponu ar marles striķi, kuru piekodināja pēc kādām 30 minūtēm pēc procedūras izņemt, ko arī izdarīju.

Pagāja viena nedēļa un, mazgājoties dušā, atklāju, ka manī bija palicis vēl viens tampons (bez striķīša), ko daktere bija aizmirsusi izņemt. Atceros, ka sākumā pat sabijos, jo nevarēju saprast kas par lietu (lasi: kas man tur tāds). Izvilku pelēki rozā vates gabalu (jeb, precīzāk sakot, materiāla konsistence jau bija grūti nosakāma) olas lielumā. Zvanīju uz ARSu un jautāju, vai šādā gadījumā varu saņemt apskati par velti, uz ko man atbildēja, ka nē, - par apskati man šādā gadījumā būtu jāmaksā tie paši 30 Ls vai cik tur - kā parasti...

Nu fui mums tie medicīniskie pakalpojumi.

Wallflower

littlefrog

Pastāvīgs apmeklētājs

littlefrog

CT = +36.6°

01.02.2010 15:34:45

Wallflower
un kura tad bija tā daktere, kas šitā izdarījās?

littlefrog
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
14361817
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža