Cāļa forumi » Bērnu veselība
    1. 1
    2. 2

zeltene184: vēdera aizcietējumi!

elizija

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

22.11.2009 15:54:21 0 0

man ar meitiņu bija šāda problēma,kas ilga jau gadu,tas posms likās drausmīgs,jo ārsti neko nevarēja pateikt un tik sūta uz analīzēm un lika dzert Forlax un Vēl kaut kādu sīrupu,izdzērām tonnām,kaku dabūjām laukā tikai ar klizmu,līdz kādās analīzēs uzrādīja,ka viņa vispār pienu nevar dzert,bet citus piena produktus ta ka var,to atmetām un beidzot mums vēders iziet regulāri,bez mokām un bērnam pašam prieks! Nedēļa gan pagāja,kad beidzām pienu dzert un tad tiešām kā ar roku viss bija prom. mums tak pilnīgi vēderiņš bija kā bumba,ka nedēļām neizgāja,tagad viss ļoti labi.Un nekādas ēšanas vainas tur nebija,kā arī man lika visu laiku ēst to un to,bet nekas nepalīdzēja.Gads gan vajadzēja,lai pateiktu,ka bērns pienu nevar dzert!

elizija

Bite8

Apmeklētājs

CT = +36.6°

22.11.2009 16:21:33 0 0

Manam bērniņam (3,5) arī problēmas ar vēdera izeju, tā gan ir reizi vai reizi divās dienās, bet ļoti cieta, bija par nedaudz ar asinīm. Aizgājām pie proktologa, dr. Sarajeva, ļoti laba dakterīte , "uzlika" bērnam diētu, izslēdza piena produktus, baltos miltus, saldumus, citrusaugļus, svaigā veidā dārzeņus. Tā dzīvojam nu jau gandīz gadu. Sākumā vēders tiešām palika normālāks, taču kopš sāka dārziņa gaitas, atkal paciets palicis. Sākumā ēda daudz sautētu dārzeņu, pat gaļu sāka ēst, ko pirms tam nedarīja, putras u.c. lietas, kam pirms tam pat virsū neskatījās

Pēdējā laikā esmu novērojusi, ka kivi ļoti palīdz vēdera izejai, dienā apēd divus kivi, nākošajā rītā ir normāla vēdera izeja, gan nedaudz sūdzas par to, ka dupsis sāp, bet domāju, ka kivi var kairināt dupša galu.

Bite8

puikas_mamma

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

28.11.2009 00:47:35 0 0

Bite8

Aizgājām pie proktologa, dr. Sarajeva, ļoti laba dakterīte
Saki, lūdzu, kur šī daktere strādā.

"uzlika" bērnam diētu, izslēdza piena produktus, svaigā veidā dārzeņus.....

Vai tas nozīmē,ka nevar grauzt burkānus un kā ar jogurtiem?

puikas_mamma

ZuuB

Pastāvīgs apmeklētājs

ZuuB

CT = +36.6°

07.12.2009 22:41:40 0 0

elizija

Saki lūdzu, kas ts bija par analīzēm, kas noteica par to pienu? Mana gan nedzer parasto pienu - tikai to bērnu maisījumu, bet nu jau arī diezgan ilgu laiku cīnamies ar aizcietējumu. Neiroloģe, kurai arī ieminējos teica, ka kaut kāda alerģija - arī ādiņa tāda grubuļaina, ka varētu būt alerģija, bet kā noteikt no kā. Tāmēģināšana ar kaut kādu ēdienu izslēgšanu man liekas par sarežģītu:(

Aste starp kājām un turu muti ;)

ZuuB

Kristīna

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.12.2009 15:00:24 0 0

esmu devusi savam puikam Microlax klizmiņu,bet ar viņām nedrīkst aizrauties.

Papildināts 08.12.2009 15:07:27:

manam puikam jau 12.g.uz tualeti gājām ar asarām, izkārnījumi bija ar asinīm.uztaisam klizmu, normālam cilvēkam ja uztaisa klizmu,knapi uz podu paspēs, bet manam puikam knapi kaut kas iznāk laukā un ar asins piejaukumu un ar llielām sāpēm. esam izstaigājuši ārstus,pagulējām slimnīcā, bija akmeņi,kkurus viņi dabūja ārā, ilgstoši bija jādzer zāles (DUPHALAC). Īpaši nekādas problēmas neatrada,zarnai ir viens teiksim tāds lieks maziņš līkumiņš kur tas viss krājās,darīt neko nevajag, ar laiku pāries.vnk jāseko līdzi ko ēd un ilgstoņi jādzer ir zāles.

Kristīna

Sancheta

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.12.2009 19:22:08 0 0

Man bērnam arī šī problēma ļoti saasinājās, bet nu sāku dot pa retam activia, ikdienā kefīru dzert (to gan maz dzer), tāpat arī ikdienā actimelveidīgos. Tagad viss normāli.

Papildināts 08.12.2009 19:25:05:

Vienreiz arī pat gribējām uz slimnīcu vēlu vakarā vest - bērns slābans, nomocījies no kārtējā aizcietējuma. Man pat vienalga, ko saka par tiem actimeliem, ka tikai bērnam viss normāli funkcionē, citādi šādi aizcietējumi rada arī psiholoģisku traumu.

Jo mazāk, jo vairāk.

Sancheta

Vecā miza

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.12.2009 11:24:59 0 0

Mums ļoti labi palīdzēja augļu biezsulas, kivi un kliju sausmaizītes.

Vecā miza

Sancheta

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.12.2009 15:03:52 0 0

Kivi ir ļooooti labs šādiem gadījumiem (mans bērns gan to neēd), tāpat plūmju biezenis vai pašas plūmes, ja ir pieejamas.

Jo mazāk, jo vairāk.

Sancheta
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
14502779
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens: