Cāļa forumi » Mazulis

Liepaajniece: Par lielo darīšanu kārtošanu bikses?

Liepaajniece

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

01.12.2009 15:03:49 0 0

Sveiki!

Gribēju uzzināt kādu padomu, kā rīkoties ja bērniņš kakā bikses, bet čura uz podņa.

Mums ir 3.gadi un pa lielo mes tikai darām bikses, jo uz poda pat nevaru noturēt kliedz un blauj, it ka saka ka sap, bet vedrs ir normals un tiesham nekas tur nesap.

Ko darīt un kā rīkoties, jo b/d ta jau ari neviens nedarot.

Liepaajniece

spirinja

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

01.12.2009 15:13:40 0 0

Liepaajniece
ui, ka tevi saprotu...man bija tas pats. Mazajam jau 3 gadi, cura poda, bet kakaja, tikai ja uzlika pamperu...darzinja gaitas uzsakot itka bridinaju audzinataju, ka to nedara poda, bet taaka berns pats bija iemanijies to darit tikai vakara, tad darza problemu nebija...Bija jau nolaidusas rokas, jo domaju, ka viss bija izmeginats, lai pierunatu to darit podinja...nelidzeja nekas. Bet pec kartejas sarunas ilgas, tomer apsedas, un ar manu pierunasanu to izdarija podaaa. Bet nu ko tik es nestastiju....tik gari pat uzrakstit nevar. Velak varbut bus laiks, tad aprakstisu...bet nu jau 3 nedeljas ka to dara poda.

spirinja

_Anna_

Pastāvīgs apmeklētājs

_Anna_

CT = +36.6°

01.12.2009 15:17:38 0 0

Zinu gadījumu, kad tā lieta aizgāja tikai pēc piesolītās lilumlielās dāvanas Noteikti tur nekas nesāp- tikai un vienīgi pieradums. Mana meitiņa pagaidām arī nav iekakājusi podiņā nevienu reizi, tiesa arī iečurā tikai katru piekto :) mēs vēl mācāmies :) es tā saprotu, ka tas būtu līdzīgi, ka mums pašiem vajadzētu tās lietas nokārtot piemēram guļus- nu nekas jau nesanāktu...

_Anna_

Liepaajniece

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

01.12.2009 15:19:40 0 0

spirinja
Tiesham esat daudz panākuši, es jau ari stastu, bet vina pat nedoma tur iet sedet, noturet nevaru. Audzinataja saka ka neviens ta nedarot, vinas saka ka varbut vainigs mazais bralis jo mums jau 2.menesus ir bralitits, es nezinu man galva sap.

Vakar meginaju mikro klizmu un aiznesu uz poda, vispar nekas nebija

Mainīja Liepaajniece, 01.12.2009 15:20:24

Liepaajniece

trentasells

Apmeklētājs

CT = +36.6°

02.12.2009 01:21:12 0 0

Varu tikai nomierinaat.Manam puikam janvaarii arii buus triis,bet kakaa tikai biksees!Beernudaarzaa pa dienu nekakaa,bet vakaraa!Arii visaadi nemamies bet pagaidaam bez rezultaata!

trentasells

Hefalam

Pastāvīgs apmeklētājs

Hefalam

CT = +36.6°

02.12.2009 03:13:48 0 0

Liepaajniece
pavēro sevi - vai nav tā ka, tu izrādi prieku par mazā brāļa kakām pamperā un lielais to ir netīšām dzirdējis/redzējis??? bez tam - vai puika nekad nav kakājis podiņā vai tikai tagad tā nedara? vai mazais iet tikai uz savu mazo podiņu vai arī sēž uz lielā poda ar palikni (nezinu precīzi, kā saucas tas ko var uzlikt uz pieaugušo poda, lai mazais normāli var sēdēt) ? ja tikai uz mazā podiņa - tad jau var taisīt ar puiku ĪPAŠO lietu - pastāstīt, ka abi dosieties uz veikalu un nopirksiet lietu, lai puika var kā LIELIE sēdēt uz poda un nebūt mazs bebis, kas sēž uz mazā podiņa un tad darīt visas savas lietas. Tikai uz veikalu gan vajadzētu tad doties ar puiku divatā, lai jūtas, ka patiesi tas ir LIELO cilvēku padarīšana, nevis bēbju.... man paziņai palīdzēja šāda veida spēle un mazais visu tikai tagad uz lielā poda dara, jo neesot nekāds bēbis, kas kakā vai čurā pamperī vai sēž uz mazā podiņa.... un protams, sajūsma par labi izdarīto darbu - pakakāšanu podā ir jāizpauž kādu brīdi, lai puika sajūt, ka ir izdarījis labu darbu

Hefalam

duuda26

Apmeklētājs

CT = +36.6°

02.12.2009 04:59:46 0 0

Man armeitinju tas pats bija,,bet mes ka jau forsas un pratigas meitenes,piekakatas bikses ar rokaam bloda izmazgajam!Pamegini ari savai tadu lietu,lai izmazga paris reizes!Paris reizes un maneja kaka tikai uz poda,drizak retu,retu rezi,kad aizspelejusies,piecura bikses!

duuda26

Liepaajniece

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

02.12.2009 15:51:28 0 0

paldies par padomiem

Liepaajniece
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
14616267
Noderīgas saites

Rīga

°C