Cāļa forumi » Bērnu veselība

Marksa: Bērns kakā biksēs

Marksa

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

13.12.2009 16:39:09 0 0

Kauns jau ir to publiskot, bet..... apmēram gadu mans lielākais puika kakā biksēs. Bijām jau pie psihologa, tas nosūtīja pie psihiatra, kā dēļ gribot vai negribot esam uzskaitē. Mums tūlīt būs 10 gadi, ne vienmēr, bet reizi nedēļā viņš pilnībā piekakā bikses:( Mana mamma aizstaav - tas ir it kaa tad, kad viņš ir aizrāvies ar kaut ko, bet tā reāli nav, nupat viņš bija ārā, uzskrien mājās - pilnām biksēm. Pats neko nevar paskaidrot..... Neko - nenoturēja un viss... Psihologs un psihiatrs meklēja iemeslus, traumas, vēl nezin ko, kāpēc tas tā ir, bet varbūt iemesls ir fizisks??? Dakteri neko pateikt nevar. Nesūta pie proktologa, vai velns viņu zina kur:( Tika pārbaudītas pat versijas par pedofiliem, nu nav!!!!! Varbūt kāda ir saskārusies ar šādu problēmu, varbūt nekautrējas, un var mani apgaismot, lai zinu kur vērsties:(

Marksa

Rairita

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

13.12.2009 16:51:09 0 0

Marksa
man vecākajai meitai ap 7 gadiem dažreiz gadījās iesmērēt biksēs, nu ne tā ka visu, bet iesmērēts pastipri. Problēma bija fiziska rakstura, gulēja slimnīcā uz izmeklēšanu, bij vaina sfinkterī (slēdzējmuskulis). Tas pārgāja pats no sevis augot, arvien mazāk un mazāk un dažu gadu laikā izbeidzās vispār. Es arī biju baigi sastresojusies, bet kad noskaidrojām vainu, tad nomierinājos, bērns arī palika mierīgāks (nevis visu laiku tirdam, prasam utt). Dakteri teica, ka dažreiz tas pāriet pats no sevis augot (arī bērnam pieaugot psiholoģiski viņš vairāk pie tā piedomā, galu galā kaunās un pats to muskuli uztrenē). Ja nē, tad esot ķirurģiska operācija.

Rairita

Marksa

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

13.12.2009 17:05:18 0 0

paldies, kā lai pasaku to ģimenes ārstam, pie kāda speciālista lai sūta? Man jau arī šķiet, ka problēma fiziska rakstura....

Marksa

Rairita

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

13.12.2009 17:26:50 0 0

Marksa
mēs vispirms gājām uz rentgenu man šķiet, tur tukšā dūšā taisīja tā kā klizmu, laida kontrastvielu un skatījās. Tad nosūtīja uz slimnīcu uz padziļinātu izmeklēšanu. Tas bij sen un neatceros gan kā sauca to procedūru uz kuru nosūtīja. Tas noteikti Tev jāizrunā ar ĢĀ viņai taču jādod kāds risinājums problēmas vispusīgai pārbaudīšanai, neizslēdzot tomēr fizioloģisku vainu.

Rairita

troll

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

13.12.2009 18:30:57 0 0

manam bernam bija tiesi tada pati problema,gandriz gada garuma,berns gaja darzina kur bija dazada vecuma berni un lielie tos mazos apcela,kad nomainijam darzina viena diena kakasana bikses ka ar roku nonemta,varbut mammai vairak paintreseties kas notiek maza dzive,kas vinu uztrauc?!bet tik pat svarigi ir izmekletie pie proktologa,es ieteiktu iet kaut bez norikojuma,par maksu!lai veicas!

troll

Marksa

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

14.12.2009 09:37:09 0 0

Paldies. Es tomēr domāju, ka vaina IR fiziska, jo kā jau minēju psihologi un psihiatri tika izieti, psiholoģiska rakstura vainas netika atrastas. Būs stingrāk ģimenes ārste jāņem pie dziesmas.

Marksa

apvedceļš

Apmeklētājs

CT = +36.6°

14.12.2009 10:33:39 0 0

Manam bērnam bija tāpat - griezos Olīva centrā pie darktera Laizāna un palīdzēja. Norīkojums nav vajadz;gs, konsultācija 20 Ls.

apvedceļš

Vivitav

Pastāvīgs apmeklētājs

Vivitav

CT = +36.6°

14.12.2009 15:13:53 0 0

Marksa

BKUS 1.nodaļā regulāri ir vairāki bērni ar šādām vainām uz pārbaudēm. Tā kā (1) nomierinies, paprasi nosūtījumu pie ķirurga vai uzreiz pie proktologa (nezinu va bērniem ir tāds speciālists). Ja vaina fiziska, noskaidros. Tad jāievēro ēšanas un visi citi režīmi. Varbūt parādījusies kāda pārtikas produkta nepanesamība. To gastroenterologs var palīdzēt noskaidrot. Reti, bet iespējams, ka nepanesamība izpaužas nevis ar caureju, bet aizcietējumu, rezultātā - retāku vēdera izeju.

(2) Ne jau visas psiholoģiskās vainas tā vienkārši var konstatēt. Nomierinies pati, neuztver to kā vislielāko problēmu pasaulē.

(3) Abos gadījumos svarīgs vēdera izejas režīms - jāpierod katru dienu vienā un tajā pašā laikā pasēdēt uz poda un pagaidīt rezultātu. Ja liels bērns (un iespējams ir savs mobilais tel.), lai uzliek sev atgādinājumu - 21os vakarā - podiņš!

Esmu to piedzīvojusi, tagad jau liels pusaudzis, problēmas vislielākās bija pirmsskolas vecumā un līdz 8-9 gadiem.

Papildināts 14.12.2009 15:15:28:

Šī lieta vairāk zēniem, kas pačurā stāvus un "nepamana", ka vajadzētu pasēdēt!

Vivitav
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
14729929
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža