Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

spēles , atrakcijas bērna ballītei

ciks

Sveikas! šodien rokos pa i-netu, bet neko atbilstošu nevaru atrast, bet varbūt nemāku Lieta tāda, ka gribas noorganizēt tādu foršu mīļu dzimšanas dienas ballīti savam 5 gadniekam. Esam sataisījuši ielūgumus, kautko cienastam jau sarūpēšu, bet gribētos, ko jautru padarīt, kādas atbilstošas spēles, atrakcijas, ko varētu veikt iekšā telpās, bet nekas nenāk prātā. Varētu kādas sīkas balviņas vai diplomi. Pāgājušā gadā mums ciemojās vinijs pūks, visiem ļoti patika, bet nu pasūtīto ciemiņu atļauties nevaram, bet gribas ko foršu mazajiem sarūpēt lai tikai nav ēšana un bezsakarīgs jandāliņš. varbūt varat padalīties. bērnu skaits 9-10, un vecums no 5-10. Paldies!

reagla

iesaku painteresēties, vai gadijumā tiem visiem tēliem cenas nav samazinājušās ..., bet spēles.. apskaties grāmatnīcā ir vairākas spēļu gramatas.. un izvēlies kādas gribi.. pat nav jāpērk.. tik palasi un iedvesmojies..


augumaja.lv

ciks

Spēle "Ansīti, iepīksties". Visi sēž aplī, izņemot vienu, kas ar aizsietām acīm, turēdams rokā lielu karoti, atrodas apļa vidū. 'Viņu pāris reižu apgriež, pārējie bērni tikmēr samainās vietām. Tad "aklais" tuvojas bērniem, tiklīdz tas pieskaras kādam bērnam, sauc:"Ānsīti, iepīksties". Bērnam jāiepīkstas, mainot savu balsi, lai neatpazītu. Drīkst pīkstēt 3x. Ja vidū stāvošais nevar atminēt, atkal iegriež pa jaunam, spēle sākas no jauna. Ja atmin, tad acis tiek aklo tēlo tas bērns, kurš tiek uzminēts.

"Noasa šķirsts"

Nepieciešamas kartītes ar dzīvnieku nosaukumiem.

Katrs dzīvnieks ir atrodams uz 2 kartītēm. Visas kartītes saliek 2 kaudzītēs. Arī viesus sadala 2 grupās: vienā stūrī viena komanda, otrā - otra. Katrs izvelk vienu kartīti, tad telpā nodzēš gaismu. Vienas sugas dzīvnieki mēģina atrast viens otru, atdarinot attiecīgajam dzīvniekam raksturīgās skaņas.

"Skriešanās ar riekstiem"

Spēles piederumi: 20 rieksti (vai jebkas sīks), 2 naži (var būt plastmasas),kāds trauks.

2 komandas. Stafete. Dalībnieku priekšā katram noliek 10 riekstus. Uzdevums ir uz naža pārnest riekstus uz trauku, kas novietots, piemēram, 3 metru attālumā. Kura pirmā komanda to izdara ātrāk, tā vinnējusi.

"Balonu medības"

Katram spēles dalībniekam pie abām kājām piesien balonus. Visi nostājas aplī un sadodas rokās. kad ieslēdzas mūzika, katrs pēc iespējas vairāk balonus mēģina saspridzināt. Tas, kurš zaudējis abus ablonus, no spēles izstājas. Kurš paliek pēdējais, ir visveiklākais balonu mednieks.

Papildināts 21.01.2010 15:17:30:

Vēl jautrākam noskaņojumam, it sevišķi tas varētu patikt kaimiņiem, ir Mājas kapela.

Katram iedod kādu no virtuves rīkiem, (katliņš, vāks, dakšiņas utt.), ar kuriem taisīt troksni. Tad viens ar īstu instrumentu spēlē pavadījumu. Ja nav ne klavieres, ne ermonikas vai kas tmldz. mājās, 'pavadījumu atskaņo uz CD. Dalībnieki cenšas radīt ritmisku pavadījumu, ievērot takti un spēlēt kā īstā koncertā. Troksnis neizsakāms, bet pēc tam var apbalvot koncertmeistarus par brīnišķīgu sniegumu

Mainīja IlvaV, 21.01.2010 15:26:39
Mainīja IlvaV, 21.01.2010 15:27:05


Nekad nesaki nekad

reagla
paldies painteresēšos un arī grāmatnīcā palūkošosIlvaV
IlvaV
Liels paldies, Spēle "Ansīti, iepīksties". derēs par 100%, nebiju nemaz tādu dzirdējusi arī par citām padomāšu.

ciks

Protams, viss atkarīgs arī no tā, cik daudz ciemiņu un kādā vecuma grupā, bet noteikti vajag mēģināt spēlēs iesaistīt arī vecākus, un tās nemaz tik daudz nevajag, ar 5-6 jau, manuprāt, ir gana.

Ir vēl tāda mierīga "Čūsku audzēšana". Katram iedod vienu avīzi un liek plēst no vienas malas strēmeles, tā lai nepārplīst. Beigās mēra, kuram garāka sanākusi, ta suzvarējis.

Vai vēl viena mierīgā, "Gudrie pirksti', kur galvenais ir uz tausti noteikt, kāds priekšmets atrodas maisiņā. Nu tur nu izvēle plaša. Ja uzminēts, balviņa nopelnīta.

No ātrajām vēl ir skriešana ar ķerru, kur viens bērns ir ķerra, otrs stūmējs. Respektīvi, "ķerra noguļas, atspieža suz rokām, bet stūmējs satver viņa kājas. Nu un atkal jāizdomā, kāds gabals jāpārvar abiem, var pa vidam kādu šķērsli uzlikt (cauri krēsliem, piemēram). Stafetes veidā.

Var, protams, manuprāt, visiem zināmās apļu, bumbiņu mešanas mērķī arī adaptēt pilsētas dzīvoklim.


Nekad nesaki nekad

Tagad Zvaigznes outletā ir nopērkama pa lēto "Lielā triku grāmata". Lielākais brālis(5g ) un māsīca(6g) kopā ar mani uztaisījām mazajam jubilāram un viņa viesiem nelielu "triku šovu". Visiem patika. :) Kaut kas savādāks.

Liela daļa triku ir ļoti elementāri, bet nezinātājiem interesanti. Jubilārs var šādā veidā pārsteigt savus ciemiņus. ;)

ciks

Vecāki arī turpat? Diezgan daudz bērnu izklausās. Vai nevari padalīties ar ielūguma tekstu?

Papildināts 28.01.2010 19:34:56:

27024314 iesaku šo cilvēku, iesaistīja spēlēs nevien bērnus, bet vecāus arī. Pirms 2 gadiem bija par 2 h 25 Ls, tagad domāju būs daudz lētāk.

garnele
Ir arī vecāki, bet mājas kārtībā tas pasākums, tā kā radiņu un draugu mums daudz, tad lielie pa pirmo stāvu un mazie otrajā stāvā puika istabā, telpa ~ 20 kv. vietas viņiem pietiek. Ai, ielūgumus taisījām veselu nedēļu puikam apnika un man ar, bet darbiņš bij jāpabeidz. Jāsaka, ka gandrīz visu darīja pats, izgrieza no papīra formu kā balons, nokrāsoja ar ūdenskrāsām, tad pāri spīdīgo līmi un vēl pa virsu cukurs, piesien bantīti un tāds vizuļojošs balons, iekšā pa vienkāršo- mani mīļie druagi , radiņi - man jau 5 gadiņi un .... gaidīšu Tevi uz manu dzimšanas dienas ballīti, pats parakstas. Priekšpusē erī pats raksta ielūgums. Kāds nu sānāca, tā ir labi, bērnišķigi, bet mīļi. Nēesam Rīgā, tā ka pie cenas jāskaita vēl 20 ls ceļa izdevumi un tas sanāk padārgi, pāgājušā gadā, kad bij mums pūks ar bīja 20 ls par stundu + 20 ceļam, tā ka tas atkrīt. Domāšu pati, bet laiks iet un vīzijas vēl īsti nav un laika ar nav, bet cerēsim uz labāko, cilvēks jau skaita dienas...

ciks

Ielūgumiem laba ideja. Paldies. Es ar ļautu rakstīt pašam, lai raksta kā raksta. Vienīgi laiku un vietu pati rakstītu, lai kļūdas neielaiž.

Piepūšamo atrakciju noma www.piepusamasatrakcijas.lv

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15020945