Cāļa forumi » Mazulis

Suncoasts: Kakāšana

Suncoasts

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

02.02.2010 22:34:54 0 0

Sveiciens visām un visiem.

Pamazām sāk pārņemt izmisums. Dēls, kuram tikko palika 6 gadi ir novedis mūs visus ar lietām, kas saitās ar kakāšanu. Trakākais ir tas, ka grūti ir atcerēties tādu reizi, kad puika pats ņemtu un aizietu izkakāties. Parasti kādas 3 dienas ciešās un tad, ka viņu aizdzen, tad sēž pusstundu un kakā. Diemžēl, praktiski vienmēr ir nocieties tik ļoti, ka mazās biksītes ir stipri netīras no sūdiem.Ar puiku ir gan normāli runāts, gan klapēts par to, bet rezultāta nekāda...

Kapēc tā ir? Vai ir kādam bijusi pieredze? Mums nāk virsū izmisums.

Ar cieņu un pasmaidam...

Suncoasts

evitar

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

02.02.2010 22:50:51 0 0

Vai nevēlaties aiziet pie speciālista ???

evitar

Chapsy

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

02.02.2010 23:26:37 0 0

Ar puiku ir gan normāli runāts, gan klapēts par to, bet rezultāta nekāda...

Varbūt iemesls tiešām psiholoģisks, par to ka klapēts par to....?!?

Chapsy

lapor

Pastāvīgs apmeklētājs

lapor

CT = +36.6°

02.02.2010 23:38:01 0 0

Suncoasts

a ko bērns pats saka par to, kāpēc ciešās?

lapor

*es te

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

03.02.2010 00:17:54 0 0

Nevareeju nokluseet.. nu atvaino, bet kaa var beerna kakas par suudiem saukt? Tak vinjam ir nopietna probleema, sheit ir jaapbrunjojaas ar pacietiibu!

Taadas probleemas, starp citu, sheit ir ljoti daudzu mammmu beerniem. Ir ljoti iespeejams, ka tavam deelam kakaajot reiz ir bijushas saapes un tagad vinjsh censhaas no taam izvairiities kaku turot iekshaa peec iespeejas ilgaak. Mans septinjgadiigais deels ar shaadu lietu mocaas jau pusgadu un neizskataas, ka paliek labaak. Vinjam vispaar ir bail uz poda pakakaat, taapeec katra kaka ir tikai autinjbiksees. Kliinikaa uz kuru mees ar sho probleemu ejam, es redzu dazhaadu vecumu beernus, pat liidz tiineidzhera vecumam.

*es te

Boka

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

03.02.2010 08:43:44 0 0

Mēs šim esam gājuši cauri, tiesa gan bez klapēšanas...

Varu teikt, ka tas bija process vairāk kā gada garumā. Vispirms tika ar dienas režīmu un zālēm tikts galā ar aizcietējumiem un kakāšanu reizi 3 dienās, tad ar diētu (izslēdzot baltmaizes produktus un saldumus) savests kārtībā zarnu trakts un tad, beidzot bērnudārzu, kas viņas ĻOTI nepatika un sākot iet skolā, atrisinājās arī šīs problēmas psiholoģiskā puse, jo, kā izrādījās, manam kautrīgajam puisim iet bērnudārzā uz tualeti visu acu priekšā bija īstas mocības un tamdēļ viņs tgo vienkārši nedarīja...

Boka

Kļukva

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

03.02.2010 09:19:19 0 0

pie gastroenterologa un ĀTRI.

man puikam ar bija 3-4 gadi kad beidzot dadomājāmies aiziet. es vēlaizvien nevaru sev piedot, ka neaizgājām krietni ātrāk, bet mēģinājām risināt paši. sanāca kādreiz arī "norauties". bet bērns pie tā NAV vainīgs un tava problēma šobrīd ir tā, ka tu uzskati, kla bērns VAR, bet NEDARA. problēma sāk risināties brīdī, kad tev iedod ar mietu pa pieri - tavs bērns arī būtu laimīgs, ja varētu pakakāt PATS un bez PROBLĒMĀM, bet viņš to NEVAR.

un neklausi tu te visas tās, kuras stāsta par "psiholoģiju, bailēm no sāpēm, utt." visticamāk bērnam vnk nav izteiktas kakāt-gribas sajūtas. nu neizjūt viņš, ka gribas un ka nu ir jāiet kakāt. a bikses piesmērē visticamāk no tā, ka sūdi krājas zarnās un pēc laika sāk šķidrināties (nevis kā te ir doma'jas liea daļa, ka paliek aizvien cietāki) un tecēt laukā. nerisinot problēmu ar speciālistu, liela iespēja iedzīvoties izstaipītās zarnās, zarnu kabatās un problēmās pakakāt visu atlikušo dzīvi.

interesē vairāk info - raksti uz meilu, pastāstīšu savu pieredzi.

xipoid@inbox.lv

Visu veidu pakalpojumi: pampersings, dibendraijings, pasacings pirms slīpiniga...

Kļukva

Suncoasts

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

03.02.2010 10:17:36 0 0

*es te

Cik ļoti es te esmu kādu aizskāris sūdu nosaucot par sūdu... Nu labi, speciāli priekš Tevis sūds tad lai būtu šokolādes konfekte...

Ar cieņu un pasmaidam...

Suncoasts

Khepri

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

03.02.2010 11:01:08 0 0

mja... Kļukvas ieteikums ir vērtīgs, tomēr psiholoģiju nevajadzētu atmest!!! Bieži (ļoti, ļoti bieži) veselības traucējumi tieši sākas ar PSIHOLOĢIJU (psihosomatika)!!! Bez tam, laikam autors nesaprot, kāpēc kādu te "aizskar", ka kaku sauc par sūdu... tā ir ATTIEKSME... bērns sevi vienādo ar visu, kas ir viņā un iziet no viņa... tas ir VIŅA... ja ir riebums, uztraukums un dusmas pret kaku, ka nesanāk, ka ne tā to dara - viņš to attiecina uz sevi, vaino sevi... ja nemīli viņa kaku - nemīli viņu... tā ir.

Khepri

Biezpienmaize

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

03.02.2010 12:03:11 0 0

Man meitukam bija ideja nekakat, vinkarshi ciesties kamer pa acim nak lauka... jo vinai nepatika to darit. To problemu mes atri atrisinajam klausos pedagogu padomam. Vienkarsi nepieverst tai lietai uzmanibu, no serijas, ja gribi tad kakaa, ja nee tad nee. Musu centigie uzmundrinajumi iztuksoties (kur nu vel draudi) vinju sastresoja un attiecigi nelava atslabinaties (uz ko principa balstas shi procedura). Kopsh mes neliekamies (itka) ne zinis, shi problema lenitem sak pazust. It ka negribigi, bet tomer pakakaa pati. mes maksimali centamies koriget uzturu, lai nebutu aizcietejumu. ir pat speciali homeopatiskie lidzeklji tabletishu veida, kas palidz uznemt nepiecieshamas skiedrvielas zarnu trakta darbibas uzlaboshanai (zinu ka ir berni kas loti izveligi ediena un neko arpus ierastas edienkartes vinos ieksa nedabusi).

Protams, nevajag laut problemai parak vilkties garuma, un ka Klukva mineja varbut verts apmeklet arstu.

Mainīja Biezpienmaize, 03.02.2010 12:05:58

Bebitis      Meitinja

Biezpienmaize
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
15148240
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty