Cāļa forumi » Bērni ar īpašām vajadzībām

maara7: ♥♥♥ Dauna sindroms 7 ♥♥♥

Slēdza maara7: "limits".

loreta80

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

15.08.2011 18:37:17 0 0

njā, meitenes... ārējās pazīmes! mums itkā esot ieslīpas atstiņas un pavājināts muskuļu tonuss, un tas arī viss! Lai vai kā, es jau esmu pieņēmusi šo par faktu, bet par cik ar šo dzīvoju tikai 7 dienas, tad nezūd vel niecīgā cerība.... sajūta ir tāda, it kā man dzīve būtu apgriezta ar kājām gaisā....

kā bija ar Jums, vai arī pirmajās dienās šīs ārējās pazīmes neredējāt?

es atvainojos par šiem jautājumiem, bet kam gan vel lai jautā!

http://b1.lilypie.com/vNfBp3.png

http://bd.lilypie.com/Cmo5p3.png

loreta80

mincis1508

Apmeklētājs

CT = +36.6°

15.08.2011 19:59:55 0 0

loreta80
Manā gadījumā bija tā, ka mazo dažas stundas pēc dzemdībām pārveda uz Bērnu slimnīcu Vienības gatvē, jo vēl bija aizdomas par iedzimtu sirds kait.Tākā mazo vien redzēju dažas minūtes pēc ķeizera, kad man viņu parādija.Tākā biju redzējusi šadus bērniņus pirmais, kas man krita acīs, kad biju pie viņa Vienības gatvē bija tas ka viņš bieži bāzā mēlīti no mutes ārā... bet protams cerēju ka tomēr mazajam būs viss ok. bet diemžēl manas cerības nepiepildījās, jo analīzes apstiprināja ka mazajam ir DS un vēl arī aizdomas par sirdskaiti apstiprinājās, kas ir diezgan raksturīgi šiem bērniņiem.

12 mēnešos mums uztaisīja sirsniņai operāciju un tagad ir viss ok.Es mierināju sevi ar domu, ka citiem vecākiem bērniņi ir ar daudz smagākām diagnozēm.

Protams ir ļoti grūti pieņemt to, ka mazais ko gaidīji nebūs tāds ka citi bērniņi, bet viņš tāpat kā citi smaidīs, skries un samīļos tevi.

mincis1508

loreta80

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

15.08.2011 21:13:04 0 0

mincis1508
PALDIES

Jūtos mazliet apjukusi, jo nespēju kontaktēties ar radiem draugiem, kas tik ļoti ar mani kopā gaidija šo mazuli...

zinu, ka kādreiz man tas būs jāpasaka viņiem, bet pagaidām, gaidīsim oficiālu diagnozi!

P.S sirsniņa un nierītes ir teicamā kārtībā (lasiju, ka šīs divas lietas ir bieži ir problemātiskas)

loreta80

mincis1508

Apmeklētājs

CT = +36.6°

15.08.2011 21:26:36 0 0

loreta80
Protams, vispirms jāsagaida analīžu rezultāti,varbūt ka tomēr ar mazo viss ir kārtība.

mincis1508

dany

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

15.08.2011 22:11:07 0 0

loreta

es patiesībā neievēroju ne acis, ne pārējās pazīmes, tikai to mēli. Vēlāk tikai ārsti nosauca pazīmes, tad jau jā, pamanīju, ka mazs deguntins, mazas ausis, īss kakls, un īpašās acis.

pagāja ilgs laiks līdz tā pa īsto ar visu samierinājos, un tieši draugi tev iespējams būs lielākais atbalsts, jo to vajag visvairāk

dany

loreta80

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

15.08.2011 22:41:24 0 0

dany
nu es koncentrējos uz tām paīmēm ko doks nosauca... vājais tonuss un acis... vairāk es neko arī neredzu... actiņas pat izskatās fifīgas (ja tā vispār var teikt) bet nu, neba jau tas vizuālais ir tas par ko bažīties....

mincis1508
paldies, es uz to ceru, be ttas dakteres "ļoti" mani dikti dikti piesardzīgu dara attiecībā uz cerību!!! jo reāli, jau es piekrītu, ka tās divas pazīmes ir, un diez vai tā ir sagadīšanās bez tās liekās hromosomas (ja es pareizi sapratu par tām hromosomām)

loreta80

Vineta25

Apmeklētājs

CT = +36.6°

15.08.2011 22:53:37 0 0

Man vispār vēl nav savu bērnu, bet es bieži palasu šo forumu par Jūsu apmaiņas pieredzi, man jāteic, ka Jūs esat foršas māmiņas! Godīgi sakot, es ļoti bieži aizdomājos par bērniem ar Dauna sindromu, nevaru pat pamatot kapēc... bail, no tā, ka pašai var piedzimt tāds bērniņš, varbūt skan muļķīgi, ka esmu vēl jauna un par to daļēji satraucos, bet tāda nu es esmu... ziniet es esmu lasījusi, ka bieži vien ir tā, ka tikai bērniņam piedzimstot apstiprina DS, bet vai tiešām mūsdienās to nevar noteikt grūtniecības laikā?

Vineta25

Kery

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

15.08.2011 23:31:14 0 0

loreta80
Man bija tiesi ta pat, ka Tev, bet mus pec 5 dienam DzN aizsutija uz Bernu slimniicu, jus arii sutija uz turieni? Un vel jau diezgan raksturiiga pazime ir liinija rokaa, kas iet pari visai plaukstai, pec ta jau ar tie dr spriez vai ir vai nav!!! Cik atceros tas analizes no genetikas centra bija diez gan ilgi jagaida, kadas 2 ned, man tas bija loti ilgi, jo cereju, ka neapstiprinasies!

Vineta25
Ir jau ta, ka nekas cits neatliek, ka dzivot un priecaties par visu, ir jau ar tadas reizes, kad laizas rokas, bet tad jasanemas un jaiet talak. Ari es te bez nekadas vajadzibas sad tad ieskatijos, kad biju stavoklii, es to skaidroju ar kkadu nojautu, bet vispar domaju, ka man taa nevajadzeja toreiz darit, bet Tev es gribu teikt, ka ta noteikti nebus, vienkarsi Tu busi viens no tiem cilvekiem, kas neradis ar pirkstu uz tadiem berniem un pienemsi vinus ka savejos, jo redzi seit, ka vini nav briesmoni, dazai labai bernu darzu vaditajai ari vajadzetu ienakt seit un palasit

Nezināšana nepadara patiesību nepatiesu.

Kery

Vineta25

Apmeklētājs

CT = +36.6°

15.08.2011 23:55:39 0 0

Kery
Es vispār nespēju pat iedomāties, kā var uz bērna (neatkarīgi no tā kāds viņš ir) skatīties citām acīm, un ja pat kāda bērnudārza vadītāja uz bērniņu ar īpašām vajadzībām skatās kā Tu saki ( uz briesmoni) es domāju, ka šāds cilvēks nav nekā vērts. Patiesībā dzīve nav prognozējama, un mēs neviens nezinām, kas ar mums var notikt, tāpēc ir labi, ka blakus ir līdzcilvēki kas viens otru atbalsta dzīves grūtībās! Es tikai novēlu Jums, māmiņām, to pašu labāko - mīlestību, izturību un labus rezultātus!

Vineta25

dany

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

16.08.2011 07:31:11 0 0

Vineta25
par to, vai var noteikt jau grūtniecības laikā. Var, veicot amniocentēzi, bet šīs analīzes parasti bez īpaša iemesla netaisa. Tā teikt, ja rados nav bijusi slimi bērni, jua neesi virs tiem 30 (laikam) gadiem, ja, veicot ultrasonogrāfiju, viss izskatās okei un ja parastās analīzes normālas, tad nav iemesla vēl veikt amniocentēzi. Un tad šo sindromu var palaist garām

dany
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
15165270
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Izvēlies tapeti: Rudens