Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Aspirīns grūtniecības pēdējos mēnešos

saldumiņš

Sveikas! Gribēju lūgt padalīties ar pieredzi par aspirīna lietošanu šajā laikā. Varbūt vēl kāda dzer grūtniecības laikā šīs zāles vai varbūt jau bērniņš piedzimis un vai nav nekādu negatīvu seku? Tā kā man pārspiesta kaut kāda zemnabas vēna un tagad ir ļoti lielas problēmas ar vēnām pa visu labo pusi , sākot no vēdera līdz potītei, ginekoloģe lika dzert Thrombo ASS 100mg 1 reiz dienā, lai nerastos trombi. Nopirku, bet izlasīju instrukcijā, ka nedrīkst lietot pēdējos trīs mēnešos, jo varot izraisīt dzemdībās pārāk lielu asiņošanu gan mātei, gan bērnam, man šobrīd iet septītais mēnesis. Ginekoloģe it kā pieredzējusi, bet man bail. Tomēr bail arī nelietot, jo, piemēram, insultu vai ko citu arī negribētos dabūt.

Danais

saldumiņš
Ārsts noteikti ir izvērtējis visus par un pret un izvēlējies mazāko no ļaunumiem. Asiņošana dzemdībās ir kontrolējama- jo nedzemdēsi tak mājās (vai ne? ). Bet insulta risks šobrīd ir krietni bīstamāks.


Es par zvēriem

Tas Thrombo ir tas pats kas aspirins?Cik zinu aspirinu nevar lietot,bet ja jau arste teica ka vajag,tad jau jadzer,jo varbut no ta ka nedzersi var but lielakas sekas.

man bija cits gadijums.man bij urinpusla iekaisums un ginekologe lika dzert zales,pec tam ari izlasiju,ka grutniecibas laiak nedrikst.drosibas pec parzvaniju vinai un pajautu vinai velreiz vai tiesam var dzert,ka izlasiju anotaciju.vina teica,ka var dzert,ka biezi zalu anotacijas raksta ka nedrikst,jo nav pietiekami izpetits.

es vienmer visam zalem parlasu 2 x anotacijas.pat kumelisu tejai ko pardod aptieka ir rakstits ka nav ieteicams lietot grutniecibas laika.

Varbut pazvani arstei un parjauta. Pa galvu jau neviens nedos

vincene

saldumiņš

Vispār ir jau citas zāles, kas neļauj veidoties trombiem un šķidrina asinis. Es, piemēram, lietoju Fraxiparin (špricējāmās), zinu, ka ir vēl arī citas. Pajautā dakterei, vai tomēr nav kāda cita alternatīva, un kāpēc tieši aspirīnu?

ulla
Tas Thrombo ir tas pats kas aspirins? Jā.
Es jau viņai vakar vizītes laikā vairākas reizes jautāju, vai tiešām neko nekaitēs, jo par aspirīnu vispār nebiju labās domās, bet viņa apgalvoja, ka nekas slikts nebūšot.

vinceneNākošnedēļ man jāaiznes vēl analīzu rezultāti un atkarībā no tiem man arī varbūt būs jāšpricē, nosaukumu minēja, īsti neatceros, bet liekas, ka arī bijaFraxiparin, bet es sapratu, ka jebkurā gadījumā arī aspirīns paliks, bet noteikti vēl pārjautāšu.

DanaisNē, mājās nedzemdēšu gan.

Paldies jums. Kaut kā sirdsmieram gribējās par šito aprunāties.

saldumiņš es arī dzeru aspirīnu, daktere ir ļoti labs specss un arī ģimenes ārste apstiprināja, ka kautkādā kongresā runāts,ka aspirīnam nav negatīva ietekme uz mazuli, ja ievēro pareizās devas, es dzeru pret trombiem un arī asinsspiediens vairs nav tik augsts kāds bija,protams pastāv risks ,ka dzemdībās var asiņot, bet tapēc jādzemdē slimnīcā un ārstu uzraudzībā. dakteri zin ko dara, klausam.

santuciosMan arī teica, ka jādzer, lai nerastos trombi.

dakteri zin ko dara,klausam

Man atkal ir info, ka mūsu aspirīnu gan neiesaka, bet gan ASV ražoto (ko arī tur tikai var nopirkt)

Man pie pirmās grūtniecības ārste nozīmēja pirmos mēnešus dzert asperīnu 1/4 daļu nevairāk. Bet uz beigām cik esmu lasījusi, ka labāk nedzert. Bet, ja ārsts tev saka ka jālieto, tad labāk lieto:)

Acīmredzot tavā gadījumā ieguvums ir lielāks par risku. Tromboze nav joka lieta, tādēļ labāk klausīt ārstu.

Man atkal ir info, ka mūsu aspirīnu gan neiesaka, bet gan ASV ražoto (ko arī tur tikai var nopirkt)

Tās nu gan ir pilnīgas muļķības, nemusini cilvēkus. Aspirīns ir un paliek aspirīns, un zāļu kvalitātes standarti Latvijā (kā ES dalībvalstī) ir visnotaļ augsti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15178965