Cāļa forumi » Nekustamais īpašums
    1. 1
    2. 2

cherish: Īres līgums - ar notāru vai bez?

Slēdza cherish.

saulespuķe99

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

12.02.2010 13:52:23 0 0

luluuu

Ja cilvēki vispirms domās un tad darīs, juristi bez darba paliks:)

kaut rāpus, bet galva vienmēr jātur augšā! :)
saulespuķe99

luluuu

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

12.02.2010 14:47:40 0 0

saulespuķe99

luluuu

cherish

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

13.02.2010 12:21:50 0 0

saulespuķe99 Negribētu, lai vienu dienu dzīvoklis būtu iztukšots vai izdemolēts.

Anonimka Esam jau atraduši netā dažādus līgumu variantus. Vīrs ir zvanījis dažiem notāriem, lētākais, ko mums piedāvāja: līguma sastādīšana - 46.59ls, apstiprināšana 49.88ls. Tas ir par diviem eksemplāriem ar divu personu parakstiem.

nero Nu ja, vīram kā reiz šitos ciparus sauca, bet galu galā sarēķināja par apstiprināšanu 49.88. Kur viņi tādu rāva??? Man sanāk par katru eksemplāru 7.70+3.30=11,- ,par 2 eksemplāriem 22 lati.

Starpcitu, citā firmā bija par apstiprināšanu 56 lati.

Man jau dikti negribās izmantos tos notāru pakalpojumus. Es vēl palasīšos likumu par dzīvojamo telpu īri. Liksim kopā savu līgumu, ņemot par pamatu vairākus jau gatavus līgumus.

luluuu
Paldies par piedāvāto palīdzību, varbūt vēl griezīšos pie tevis :)

cherish

luluuu

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

13.02.2010 12:57:54 0 0

cherish

Ar notāriem var gadīties dažādi. Bieži notāri sastāda standarta līgumu , vadoties no likumdošanas, un ja gribas kādai no pusēm kaut ko papildināt,tikai tad papildina. Bet principā, daudzi notāri(tāpat kā daudzi juristi) nepārzina tās sīkās , svarigās nianses, kādas būtu ļoti būtiskas pie īres līguma noslēgšanas.

Negribētu, lai vienu dienu dzīvoklis būtu iztukšots vai izdemolēts.

Pret šito NEVIENS nav pasargāts. Var tikai iekļaut līgumā dažus punktus, kas varētu nomākt vēlmi demolēt:) Parasti tam gan ir domātas drošibas naudas, bet var ar to nepietikt.

luluuu
    1. 1
    2. 2
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
15246192
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Rudens