Cāļa forumi » Gatavojamies grūtniecībai
    1. 1
    2. 2

kitcons: Iesakiet labu ginekologu.

kitcons

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.03.2010 17:47:46 0 0

Vajadzīgs labs ginekologs. Vispār stāsts par manu draudzeni. Viņai jau apmēram 5-6 gadus ginekologiskas problēmas. Precīzi to stāstu nezinu, bet ir asiņošana cikla vidū, un jau visus šos gadus. Ir izstaigāti dažādi ārsti. Neviens neko konkrētu pateikt nevar un palīdzēt ne tik. Bėt tā taču nevar būt, ka nav tāda ārsta, kas nevar neko līdzēt. Audzējs nav. Visi grūž viņai tikai hormonus no kuriem viņa atsakas. Bernu nav.Dzimumdzīve regulāra.Jāpiebilst, ka bērnu nav ne tāpēc, ka nevar, bet negrib pagaidām. Nu vispār iesakiet ginekologu kurs iedziļinās, nevis skata tikai virspusēji. Mirstamā vaina nav un var pielāgoties. Viņa starp citu pa šiem gadiem pie tā pieradusi un ir rokas nolaidušās, jo netic, ka vispār kads viņai palīdzēs. Taču gribas cilvēkam palīdzēt. Viņam labprāt ietu pie ārsta, bet nav ideju pie kura lai iet. Tātad lūgums ieteikt spējīgus un ieinteresētus ginekologus.

kitcons

kurpītes

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.03.2010 17:55:09 0 0

kitcons
Kurā vietā latvijā to ginekologu vajag? Man arī ir asiņošana cikla visū, kad ir OV un tas ir normāli. Bet protams tā saiņošana ir ļooooti maz. Tikai smērējums uz papīrīša.

Nelaime ir akmens, uz kura es asinu savu zobenu...

Kamēr vien cilvēks nepadodas,viņš ir kaut kas vairāk par likteni...
Stipras gribas cilvēks un ūdenskritums paši lauž sev ceļu...

kurpītes

sig

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.03.2010 18:02:06 0 0

kitcons

Asiņošana cikla vidū ir zema progesterona pazīme. Kā zināms to var pacelt ar hormonu ( dufastons vai utrogests ) lietošanu otrajā cikla pusē.

Jocīgs traktējums- Ir izstaigāti dažādi ārsti. Neviens neko konkrētu pateikt. Visi grūž viņai tikai hormonus no kuriem viņa atsakas

Kādu ārstēšanu, tad draudzene grib? Tad jau jāmeklē kāds, kas ārstē ar strāvām, dzīvo ūdeni, vārdošanu- respektīvi ne-ginekologs. Ginekologam jau nav iespēju bez tiem hormoniem neko noregulēt.

Bet kāpēc Tevi tas uztrauc?

sig

kitcons

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.03.2010 18:12:54 0 0

ar to, ka grūž hormonus ir domāts, ka liek dzert hormonālās kontracepcijas tabletes.

viņai tās asiņošanas laikā jāliek vismaz ieliktnītis, un ilgst kadu nepilnu nedēļu,tad tā kā pāriet un sākas mr, kas arī ļoti vājas iztiek ar ieliktnīti. es viņai jautāju, kā viņa atšķir kad viņai mr, kad asiņošana, sak,ka pēc sāpēm tikai. it kā kad ir sāpes,tad viņas prat ir mr.

Papildināts 21.03.2010 18:13:34:

ginekologu laikam jau no Rīgas, vietējais gals ir izstaigāts.

Papildināts 21.03.2010 18:15:16:

uztrauc mani tas viss tāpēc, ka man nešķiet normāli, ja sieviete pusmēnesi jau gadus 5-6 regulāri asiņo. man viņa ir tuva draudzene. gribas viņai palīdzēt, vismaz iesakot speciālistu.

kitcons

SOSO

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.03.2010 18:23:17 0 0

kitcons
Ar mocijos ar so problemu, ilgi ateicos no hormoniem, ta nomocijos 2. gadus. Beigas sakas asinosana, nokluvu slimnica. Piekapos, padzeru hormonus 5. menesus un viss ok! Esmu aizmirsusi asinosanu cikla vidu. Vaina bija tur, kad notiek ovulacija - nepietiek sievisko hormonu lai proces norisinatos un tapec sakas smeresanas. Ilgi mekleju kautko dabisku - bet diemzel hormoni bija vienbiga izeja.

Dzeru - homeopatiju, tejas - bet nekas nelidz.

SOSO

Cirslīte

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.03.2010 18:24:01 0 0

kitcons
Man bija šāda problēma, kas arī ilgstoši netika ārstēta, jo nevienam dokam neienāca prātā, ka man tik jaunai var būt endometrija hiperplāzija (polipi utt.). Beigās tomēr viena doka nopietni šai lietai pieķērās un ar hormoniem (+ abrāzija) visu saregulēja. Kā jau te teica - pie vainas zems progesterons.

Viņa, protams, var staigāt visu dzīvi asiņodama, ja negrib hormonu terapiju, bet, ja kādreiz gribēs bērnu, tur tomēr visu vajadzētu savest kārtībā. Ja hormoni un endometrija slānis nav kārtībā, maz cerību, ka kaut kas sanāks. Un, pasarg Dievs, ar laiku kaut kas ļaundabīgs varbūt pat var attīstīties...

Un vēl - kā jau iepriekšējā komentētāja teica - šai problēmai pie vainas ir hormoni un to tikai ar hormoniem var noregulēt. Šeit tējiņas, vingrošana vai parunāšana nelīdzēs. Ja arī vajadzīga neliela operācijai, lai tur visu iztīrītu (abrāzija vai histerorezektoskopija), tad arī tas nav nekas traks, vēderu pušu negriež un to visu izdara ar speciālu aparatūru caur maksti tieši 10 min laikā pilnā narkozē.

Cirslīte

Solli

Pastāvīgs apmeklētājs

Solli

CT = +36.6°

21.03.2010 18:25:14 0 0

grūti jau ko komentēt par to hormonu dzeršanu vai nedzeršanu... bet, manuprāt, labākais dakteris, kas tiešām zin, ko runā un dara, ir JURIS VĪTOLS. dakteri var sastapt Ars`ā un Linezera slimnīcas privātajā klīnikā Embrions.

Solli

Cirslīte

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.03.2010 18:28:32 0 0

Iesaku aiziet uz Stradiņiem pie dr. Lesiņas, viņa ar šādiem gadījumiem ņemas. Viņa arī bija tā, kas manā gadījumā beidzot noskaidroja, kas par vainu.

Cirslīte

SOSO

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.03.2010 18:28:39 0 0

kurpītes Man arī ir asiņošana cikla visū, kad ir OV un tas ir normāli ( tas nav normali - manuprat) Man tas trauceja palikt stavokli. Un uzkatu, ka tas nav normali - ja sieviete ir vesela.

Varbut iesakuma lai tava draudzene uztaisa hormonu analizes, un pakatas kadu hormonu trukst. Analizes taisa 2. posmos. Vairs netacer to procesu, bet gaju pie sis artes http://www.kzsklinika.lv/?s=1208296812&ln=lv

SOSO

Cirslīte

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.03.2010 18:30:10 0 0

SOSO
O, jā, šī arī ļoti laba ārste. Var iet droši!!

Cirslīte
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
15592160
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty