Cāļa forumi » Skolēni

lauvux: Izlabotie kontroldarbi un obligātā literatūra

Slēdza lauvux: "...".

lauvux

Pastāvīgs apmeklētājs

lauvux

CT = +36.6°

29.04.2010 18:08:13

Vispār velk uz kašķi. Vai arī jūsu bērniem izlabotos kontroldarbus neatdod? Mums atdod, bet semestra beigās, kāda tad vairs jēga? Es gribu redzēt laicīgi, ko mans bērns nav sapratis, nevis pēc pusgada. Uz manu skaļo protestu vecāku sapulcē kl. audz. noteica, ka jāvelkās uz skolu pašai, ja man interesē, kas nav bijis pareizi. Redziet, kd jāglabā viņai, ja nu mācību daļa sadomā paskatīties, kas un kā. Vai nav sviests?

Nākamais - obligātā literatūra. Nu kāda xa pēc trešklasniekam jālasa 10 grāmatas, dažas pat pie 200lpp. Nesaku, ka nav jālasa nemaz, bet ar mēru. Ar ko latviešu valoda šādu godu izpelnījusies? Katram skolotājam savs mācību priekšmets liekas svarīgākais ( arī man ). Nākamreiz ierosināšu gada laikā izrēķināt 500 uzdevumus. Domāšanu trenē..., un vēlāk fizikā, ķīmijā....

lauvux

artele

Pastāvīgs apmeklētājs

artele

CT = +36.6°

29.04.2010 18:14:43

lauvux
teorētiski tāpēc, lai skolotājām vieglāk atkauties no tādām piekasīgām mātēm kā tu tipa, savāc skolēna portfolio, kur visa viņa attīstība redzama un tā. tad nu var skatīties, analizēt, pierādīt, secināt u.t.t.

praktiski - cik nu bieži to pielieto.... visbiežāk jau semestra beigās atdodot, skolēni pat neapskatoties izmet ārā. kuru tas vairs interesē....

par lasīšanu viedokļa nav. tiešām tik daudz? varbūt ir 10 grāmatu saraksts, no kurām var izvēlēties x skaitu?

Mainīja artele, 29.04.2010 18:15:22

artele

lauvux

Pastāvīgs apmeklētājs

lauvux

CT = +36.6°

29.04.2010 18:32:46

artele iedomājos, kas būtu ja visas piekasīgās mātes vilktos uz skolu pēc katra kd, kārtīgs tusiņš .

varbūt ir 10 grāmatu saraksts, no kurām var izvēlēties x skaitu?
nee, precīzi visas 10

Es savu skolēnu darbus atdodu, paturot tikai galvenās ieskaites, bet manam bērnam neatdod neko. Un kā lai es zinu, ko viņš nesaprot? Matemātikā ir jāzin viss, tur nevar 3dienas mācīties, 40 nē.

lauvux

zuziite

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.04.2010 18:47:31

Mūsu skolā (arī mana meita kā reiz iet 3. klasē) kontroldarbus iedod uz mājām, un vecākiem tie jāparaksta, pēc tam bērns aiznes atpakaļ, lai skolotājai skaidrs, ka vecāki ir redzējuši.

Par obligāto literatūru - nu nezinu par tām 10 grāmatām, vai tur nav kāds pārpratums? Manējai ir noteikts, ka jālasa vienalga kāda grāmata/as, bet tā, lai iznāk 2lpp. t.i. 1 lapa no abām pusēm dienā. Tad nu arī visu gadu lasa vienu biezu grāmatu un kladē uzraksta kaut ko par katru nodaļu.

Prātīgiem cilvēkiem pieder labas dienas, bet vislabākās tiem, kuri uzdrošinās būt neprātīgi.
zuziite

lutekle

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.8°

29.04.2010 19:02:37

jālasa vienalga kāda grāmata/as, bet tā, lai iznāk 2lpp. t.i. 1 lapa no abām pusēm dienā
Tā ir norma 3.klases bērnam? Viena grāmata pa gadu???

lutekle

minkasi

Pastāvīgs apmeklētājs

minkasi

CT = +37.4°

29.04.2010 21:17:00

lutekle
un kad tad lai tas 3.klasnieks lasa? vel tak mājasdarbi, projekti, rokdarbi, pulcinji, utt.

Pirms pielaid mani sev tik tuvu-padomā, vai tiksi ar to galā 

minkasi

Novaly

Pastāvīgs apmeklētājs

Novaly

CT = +36.6°

29.04.2010 21:32:15

Tā ir norma 3.klases bērnam? Viena grāmata pa gadu???
Es arī brīnos. Meita mācās 2. klasē- mācību gada laikā katru mēnesi jāizlasa 40 lpp., jāieraksta burtnīcā ( autors, galvenie varoņi, interesantākais notikums ) un vēl jāuzzīmē zīmējums. Pa vasaru jāizlasa 3 grāmatas, ja nemaldos, tad 100 lpp. katra, bet brīva izvēle.

lauvux
Meitai kontroldarbus iedod uz mājām parakstīt, pēc tam jānes atpakaļ. Dēlam 9. klase- nevienu kontroldarbu neesmu redzējusi.

Novaly

Marite

Pastāvīgs apmeklētājs

Marite

CT = +37.4°

29.04.2010 21:33:59

Mūsu skolā kontroldarbus iedod uz mājām, un vecākiem tie jāparaksta, pēc tam bērns aiznes atpakaļ, lai skolotājai skaidrs, ka vecāki ir redzējuši.

mums tāpat, vecākajās klasēs atņem, lai tie, kas nav uzrakstījuši, nenošpiko :D

a par lasīšanu - kad tad iemācīsies lasīt, iepazīt daiļliteratūru, ja tagad jau grūti? (atļaujiet minēt, pie tv un datora gan ir laiks sēdēt? :D)
p.s. manējie lasa, bet pateicoties manām pūlēm iepazīstināt ar labu, interesantu literatūru, bet tas starp jauniešiem jau sen ir nepopulāri - lasīt grāmatas.

Un es jūs lūdzu- pamaniet, kad esat laimīgi! /K.Vonnegūts/

Marite

Kārļa mamma

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.04.2010 21:45:20

Jā, šis ir punkts, kur esmu neapmierināta ar sava dēla skolu. Nes mājās atzīmes par kd. Ir labas, ir ne tik labas. Parasti atzīmes ir jau krietnu laiku pēc kd rakstīšanas, raksta bieži. Tādēļ, kad prasu- par ko 6 un 7- neatceras vairs, par ko. Arī apsveru protestēt pret šito portfolio vākšanu.

Kārļa mamma

minkasi

Pastāvīgs apmeklētājs

minkasi

CT = +37.4°

29.04.2010 22:00:50

Novaly
Un kas tad tas ir 40 lpp...:D pa gadu knapi viena biezaka gramata salasaas. Nu labi - divas.

Pirms pielaid mani sev tik tuvu-padomā, vai tiksi ar to galā 

minkasi
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
15907055
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža