Cāļa forumi » Gatavojamies grūtniecībai
    1. 1
    2. 2

melleniite098: grūtniecibas pazimes !!!!!

Slēdza melleniite098.

melleniite098

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.05.2010 21:02:51 0 0

Sveikas jaukās:)

Cik ātri ir iespējams sākt just grūtniecības pazīmes? Pēc pāris nedēļām, varbūt pēc pāris dienam? :)

Mums ar mīļoto pāris dienas atpakaļ bija pārtrauktais. Tā bija pēdējā mēnešreižu diena. Un šodien jūtu dīvainas izjūtas vēdera lejasdaļā, pat grūti aprakstīt, bet tādas parasti ir nedēļu, varbūt mazliet vairāk pirms mēnešreizēm. Var jau būt, ka iedomas. :)

Un vēl tas, ka vienmēr man pēdējas 2 MR dienās ir brūngani izdalījumi, bet tagad nav.

melleniite098

Spodra

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.05.2010 21:46:33 0 0

Diezvai tik ātri olšūna būtu jau izdalījusies no olnīcām. Ovulācijas laiku vispār varot just - cikla vidū nedaudz sāpīgs vēders, piepūties. Bet īpaši par to jāpiedomā, jo just to ir grūti. Bet varbūt grūtniecība ir jau iestājusies ātrāk, tad kaut kas līdzīgs MR varot būt...

Spodra

melleniite098

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.05.2010 22:52:02 0 0

ātrāk stāvoklī palikt nevarēju, ja būtu tad no šīs liktenīgās reizes :)

es jau arī domāju, ka nevar neka būt. bet ir tādas dīvainas izjūtas vēdera lejasdaļā. parasti pēc MR nekad tā nav.

es nezinu vai tas ko maina, bet man cikls nav regulārs. bieži ir nobīdes par pāris dienām.

nu laikam jau par velti sadomājos

melleniite098

Spodra

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.05.2010 12:50:54 0 0

Nu, ja cikls neregulārs, tad var jau būt visādi... Man pati pirmā pazīme bija netipiska reakcija uz smakām. Nu grūtniecības pirmā nedēļa tā bija. Tad, kad piedomāju, tad arī vēders likās tāds velkošs... Ja tu uz to gāji, tad pilnīgi saprotu tavas vilšanās sajūtas...

Spodra

melleniite098

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

10.05.2010 09:53:52 0 0

...ir vilšanās

tad varbūt manas dīvainās sajūtas varētu būt kāda ginekoloģiska kaite. (tpu tpu tpu). peteicos jau pie ginekoloģes. viņa man teica, ka viņai izklausās pēc iekaisuma.

man vēl viens jāutājums. cik liela iespēja palikt stāvoklī ir tad kad sākumā kad mīlējamies, daram to bez prezervatīva!? uzvelkam tikai uz beigām. man jau šķiet, ka tur jābūt super auglīgai sievietei lai paliktu tad stāvoklī, jo kā zināms pirms ejakulācijas izdalās sķīdrumiņš kurš var saturēt spermatozoīdus. bet tur tak sperma nav pietiekami daudz lai apaugļotu. vai tomēr ir?

Mainīja melleniite098, 10.05.2010 09:55:54

melleniite098

izzi

Pastāvīgs apmeklētājs

izzi

CT = +36.6°

10.05.2010 11:05:09 0 0

melleniite098
Šādā veidā palikt stāvoklī var, bet iespēja niecīga. Viens ir tas, ka pirms ejakulācijas izdalās (ja vispār izdalās) ļoooti mazs daudzums astaiņu... bet jārēķinās, ka prezervatīvi parasti satur vielas, kas vēl vairāk apgrūtina astaiņu dzīvotspēju... Nu, ja nu vienīgi esi hiperauglīga! Un tavs vīrietis arī.

Ja saki, ka pāris dienas atpakaļ beidzās mr, tad visdrīzāk tās visas sajūtas tagad liecina par ovulāciju.
Grūtniecības pazīmes NOTEIKTI nevar sākt parādīties nedēļu pēc apaugļošanās... kur nu vēl ātrāk! Nu nevar!

Cik esmu dzirdējusi, tad pirmās pazīmes var sākt vērot uz ~5to grūtniecības nedēļu (3ned. pēc OV).

Un vēl tāds sīkums- kāpēc jūs izmantojat prezervatīvu, ja gribat bērnu?

izzi

melleniite098

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

10.05.2010 12:56:15 0 0

izzi

mēs prezervatīvu izmantojām kādu laiciņu atpakaļ. tad darījām kā aprakstīju-sākumā mīlejamies bez, bet uz beigām uzvilkām. tapēc sāku domāt vai varbūt tad varēju palikt jau stāvoklī. bet tas atkal neiespējami, jo man tak bija mēnešreizes kā vienmēr-ar visiem gļoti izdalījumiem, nevis plika viegla asiņošana.

tagad izlēmām, ka to darīsim vispār bez prezervatīva. pirmajā reizē vēl izmantojām pārtraukto, jo es tā pēdējā brīdī izdomāju :D

vai kādas ginekoloģiskas kaites var izraisīt vēdera vilkšanu? šorīt čučēju un pamodos jo vēderu vilka. izklausīsies jocīgi, bet es to vilkšanu olnīcu rajonā izjūtu visvairāk kad man ir galīgi tukšs puncis, nekas vel nav apēsts. ceru, ka saprotat ko ar to domāju :)

Tev šķiet, ka varētu būt OV? Bet vai tad OV var sākties jau nākamajā dienā pēc MR beigšanās? Bija reizes kad esmu jutusi OV sāpes nedēļu pirms MR, citreiz cikla vidu. Nu vismaz doks man teica, ka tās ir OV sāpes.

es zinu, ka daudz muļķīgu jautājumu, ceru uz saprašanu :)

melleniite098

Liaana

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

10.05.2010 13:25:50 0 0

Tad nesaprotu - jūs izmantojat prezervatīvus? tad cenšaties vai nē tikt pie mazā?

Ja mīlējāties MR pēdējā dienā, MR var arī ātrāk beigties un smērēšanās var netipiski nebūt. Bez tam, sievietes nav roboti - stress, ēdien un vēl 101 lieta var ietekmēt sievietes ciklu, MR stiprumu, vājumu, PMS, to vai smērējas vai nē utt.

Velkošas sāpes var būt uz OV, bet nedomāju, ka tām būtu jābūt tik stiprām, ka pilnīgi pa nakti jāmožas augšā.

Jā, OV var būt arī uzreiz pēc MR. Sāpes, ja nemaldos var sākties pāris dienas pirms OV. Tās jau nav tikai OV dienā. Man ātrākā diena, kad bija OV bija 9. c.d.

Jā, sāpes var liecināt arī par iekaisumu. Bet - varbūt arī par to, ka kaut kas ieēst ne tas un patiesībā problēma var būt zarnās.

Nē, neticu, ka tik ātri pēc apaugļošanās (ja tā tiešām būtu notikusi) Tu varētu ko jau just. Pirmās izjūtas manuprāt sākas maksimums nedēļu pēc OV, kad daļa sieviešu jūt ieligzdošanos. Bet pat to var nejust.

Papildināts 10.05.2010 13:26:49:

Pamēģini nopirkt šodien OV testus un patestējies šodien, rīt un tad jau redzēsi vai tās sāpes ir OV.

Liaana

izzi

Pastāvīgs apmeklētājs

izzi

CT = +36.6°

10.05.2010 13:48:07 0 0

melleniite098
Es ovulācijas sāpes parasti jūtu kādas 3 dienas pirms OV. Ja Tev nav garš cikls, tad droši vien tā varētu būt OV.

Vilkšana nedēļu pirms MR diez vai bija OV sāpes , jo ovulācija parasti ir ~ 2 nedēļas pirms MR.

vai kādas ginekoloģiskas kaites var izraisīt vēdera vilkšanu?
Jā, var gan! Cik es zinu, tad var būt visādas cistas, hormonu problēmas utt... Bet to labāk prasi savai dokai.

Pamēģini nopirkt šodien OV testus un patestējies šodien, rīt un tad jau redzēsi vai tās sāpes ir OV.

izzi

melleniite098

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

10.05.2010 13:55:10 0 0

paldies par atbildēm!

Liāna, mēs prezervatīvus izmantojām kādu laiku atpakaļ. bet arī tikai uz mīlēšanās beigām uzvilkām. tādēl iedomājos ja nu tad var palikt stāvoklī. tagad to daram bez prezervatīva.

piektdien pie ginekoloģes tad jau redzēs kas un kā.

vēl viens jautājus :) - ja jau man OV bija uzreiz pēc MR tad varēja iestāties grūtniecība? jo pēdējā MR dienā bija pārtrauktais. sākumā jau bija doma līdz galam darīt to lietu, bet es satraucos jo nekad vēl nebijām to tā darījuši :D

ai es te murgoju un taisu sevi par muļķi ...

melleniite098
    1. 1
    2. 2
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
15968856
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Izvēlies tapeti: Rudens