Cāļa forumi » Gatavojamies grūtniecībai

Rainyday: Dr. Margarita Puķīte

Rainyday

Apmeklētājs

CT = +36.6°

10.05.2010 16:41:48 0 0

Ja jau esam iesākušas runāt par Veselības centra 5 ārstēm - kādas atsauces par Dr.Puķīti? Thank U!;)

Rainyday

Vanadzene

Pastāvīgs apmeklētājs

Vanadzene

CT = +36.6°

10.05.2010 16:51:34 0 0

man viņa bija grūtniecības novērošana daktere :) mana privātprakses daktere ieteica, lai meklēju voavas dr, lai nav jāmaksā tās lielās naudas, teica, lai labāk bērnam to naudu tērējot- es tā arī izdarīju. par puķīti-tā kā grūtniecība bija viegla un problēmu nebija- viss ok, gāju uz ikmēneša svēršanos, mērīšanos utt. man viss patika- attieksme ok

bet tepat forumā esmu lasījusi diezgan negatīvas atsauksmes .

Vanadzene

lindaans24

Apmeklētājs

CT = +36.6°

10.05.2010 20:21:26 0 0

ja viss kaartiibaa, tad vnk ikgadeejaa viziite, tad viss oki. Bet, ja kaadas probleemas, tad attieksme nav taada, kaadu gaidiiju, jo konveijera stilaa. aizgaaju prom.

Ievice

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

10.05.2010 20:29:47 0 0

Ievice

Ruksiks

Apmeklētājs

Ruksiks

CT = +36.6°

10.05.2010 21:22:47 0 0

Rainyday
Puķīte bija mana daktere 8 gadus. Ikgadējās vizītes viss notika ātri, bet likās, ka viss kārtībā.

Mazā laikā notika SA, pēc kuru nekādas analīzes netika veiktas, izņemot kārtējās uztriepes. Pateica, lai dzeru vitamīnus un var uzreiz censonēt. Tā arī bija, ka nākošajā ciklā iestājās grūtniecība. Nodevu Gulbī HCG un PG. Sazvanījos ar Puķīti, rezultāti labi, sarunājam vizīti pēc 2.5 nedēļām. Pēc nedēļas uztaisu vēlreiz analīzes sirdsmieram, bet diemžēl pieaugums nav tik labs kā vajadzētu un PG, lai gan joprojām labāks par labu, bet ir liels kritums. Sazvanījos, lika iet pie Seržanta uz USG. Tur pasaka, ka viss ir beidzies', vai nu jāgaida, lai tīrās vai jāiet slimnīcā. Zvanu Puķītei, kā bija norunāts, lai pateiktu par USG rezultatu. Biju domājusi, ka teiks, lai pie vinas aizeju (pieņemšanas laiks tas bija un atradās 2 kvartālu attālumā), bet tik nosaka, nu tad nāc parīt tuksā dūšā, iedošu norīkojumu uz tīrīšanu... Tajā brīdī man kaut kas sagriezās... Saprotu, ka es biju viena no viņas praksē, bet tomēr gaidīju iejūtīgāku attieksmi tādā brīdī. Varbūt par daudz gaidīju?

Nākošajā dienā pārgāju pie citas dakteres, kura neļāva uzreiz tīrīt, vēl cīnījāmies par mazo, bija cerības, bet diemžēl tomēr pēc mēneša bija MA.

Protams, tagad esmu gudrāka un saprotu, ka nevajadzēja uzreiz pēc mazā laika SA atkal palikt stāvoklī, bet es taču uzticējos dakterei... Un vajadzēja jau ātrāk ieklausīties meitenēs no šiem forumiem, kas mani brīdināja, ka Puķīte ir palaidusi garām svarīgas lietas grūtniecībās...

Atvainojos par garo rakstu

Visa šī gara raksta galvenā doma - protams, katrs izvēlamies savu doku pats, bet es laikam īsti neieteiktu, diemžēl :(

Ruksiks

Helēnīte

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

10.05.2010 22:27:17 0 0

Rainyday
Diemžēl arī es neko labu nepateikšu, kā jau meitenes minēja, ja viss ok, tad nekāda vaina, bet ja arī nebūs ok, tad dažreiz var arī laicīgi nepamanīt.

Papildināts 10.05.2010 22:27:34:

konveijers ...

Helēnīte

amandai

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

10.05.2010 22:32:10 0 0

Man tāpat kā Vanadzene. Eju pie Puķites jau ntos gadus un viss ir labi. Palasot gan te sliktās atsauksmes sāku domāt vai nevajadzētu pārbaudīties pie citas, ja nu kas .

Bet vispār varu teikttikai to, ka pirms tam esmu bijusi pie 3 ginekologiem, kuru attieksme bija nekāda, lai neteiktu vairāk., Nu nepatīk man dr., kura vervelē kko savos medicīniskajos terminos, paaugstinatā toni utt. Sajūties kā pēdējais mēsls .

Un vēl domāju, ka jebkuram Latvijas ārstam ir savas "lažas". Skumji, bet fakts.

amandai

Nelty

Pastāvīgs apmeklētājs

Nelty

CT = +36.6°

11.05.2010 14:00:07 0 0

man ir bijuši vairāki ārsti: Ļoti Super ir Vidnere Arsā, bet nu kā man vairs nav polises eju pie Puķītes-sanāk ļoti pa demokrātiskām naudiņām. Esmu apmierināta- visu izskaidro pastāsta utt.

Nelty

Lauminja

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

12.05.2010 18:57:44 0 0

Pie dakteres Puķites eju gadus 12 jau ... Man patīk. Cenas demokrātiskas, ja kaut kas steidzīgs - nekad neatsaka un ļauj ieskriet tajā pašā dienā! Neesmu bijusi ne pie vienas citas dakteres izņemot slimnīcu. Piekrītu,ka viņa ir ikdienas daktere. Ja problemātiska grūtniecība būtu - meklētu citu. Mums nepiesakās otrs bebis - runāju ar Puķīti - viņa tik ieteica aiziet vīrietim pie doka, jo NEKO nesaprotot no tām lietām ( pa vīriešu līniju). Man jau gribas domāt, ja strāda ntos gadus šajā jomā - vajadzēja jau būt kādiem ieteikumiem. Tā kā man viss ir ok, bet problēmas vīrietim, tad dakteri mainīt negrasos.

Lauminja

naughty

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

12.05.2010 19:20:08 0 0

Abas savas grūtniecības pie viņas biju uzskaitē - paliku ļoti apmierināta, arī tagad turpinu pie viņas iet. Attieksme ļoti jauka, visu vienmēr izskaidro, un neskatoties uz to, ka viņa ir voava daktere un mēdz būt konveijers (bet ne vienmēr), tāpat var veltīt vairāk laika par tām 15 vizītes minūtēm, ja ir kas runājams un neskaidrs. Ok, atzīstu, ka man nav bijušas problēmas, tāpēc nevaru spriest no cita viedokļa.

naughty
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
15980290
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Rudens