Cāļa forumi » Veselība
    1. 1
    2. 2

ateni: Help -faringīts.

ateni

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.4°

25.05.2010 22:52:58 0 0

Ka ātrak un efektīvāk tikt vaļā no faringīta? Nevaru norīt siekalas,temperatūra 37.3 ,lauž kaulus ik pa laikam ,no rīta sapēja visas malas.

Dzeru -Decatylen, pūšu faringospray ar smilkšeršķiem un kliņģerītēm, dzeru Coldrex ,Additiva ar C citamīnu un Calciju. Uz kakla zīmēju joda resti.Ir par kapeiku labak,neka no rīta.

Par cik reti slimoju ,tad nezinu vai daru visu pareizi.Pie doka nebiju.

Paldies Jums visiem!

ateni

smaidam!

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

25.05.2010 22:59:24 0 0

visu dari pareizi tik vajag organismam ar dot laiku, lai tiktu galā ar slimību. Pacietību un viss būs labi.

veseļojies!

smaidam!

Zilace

Pastāvīgs apmeklētājs

Zilace

CT = +36.6°

26.05.2010 09:48:44 0 0

Skalo kaklu 1 x stundā, kaut vai ar kumelīšu tēju.

Zilace

jaunais mammucis

Pastāvīgs apmeklētājs

jaunais mammucis

CT = +36.6°

26.05.2010 15:33:22 0 0

tiesi so pasu kaiti jau izslimoju ,man bija jadzer strepsils intensive sukajamas tabletes un boiparox japus kaklaavarbut pamegini noder

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2082.gif[/img]
jaunais mammucis

Marite

Pastāvīgs apmeklētājs

Marite

CT = +37.6°

26.05.2010 15:46:14 0 0

ateni
es tāda no vakardienas:
dzeru mārsila tēju (vakar 2litrus izdzēru) ar medu, pūšu hexoral, faringospray, skaloju ar sālsūdeni, vakarā nevarēju izturēt, iedzēru paracetamolu un tavegilu, šorīt jūtos krietni labāk. kakls sāp pavisam drusku, temp nav, ir nespēks.

turpinu tējas, faringospray, skalošanu.

Un es jūs lūdzu- pamaniet, kad esat laimīgi! /K.Vonnegūts/

Marite

inx

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.4°

27.05.2010 00:40:17 0 0

smaidam!

man arī sāp kakls jau ilgāku laiku! neoangīna plāksne nosūkāta, tagad pūšamais - igauņu kliņģerīte uz spirta bāzes! bet rīt siekalas grūti! ko vēl lietas labā? paldies!

inx

smaidam!

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

27.05.2010 07:54:40 0 0

inx
man personīgi tās visas sūkājamās tabletes nepatīk- pirmajā brīdī liekas, ka labāk, pēc tam nāk atsitiena efekts ar vēl "jēlāku" gļotādu.

Sāpes labi noņem kakla skalošana ar salvijas tēju, no pūšamajiem anginal. Smiltsērkšķu eļļas aerosoli šajā gadījumā būtu viens no pareizākajiem risnājumiem, jo pārklaj gļotādu un ļauj tai sadzīt.

smaidam!

MiMi

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

27.05.2010 08:36:12 0 0

Man palīdz Kametons pūšamais. Tas bija vienīgais, kas noņēma nenormālās sāpes.

MiMi

Marite

Pastāvīgs apmeklētājs

Marite

CT = +37.6°

27.05.2010 08:45:20 0 0

man personīgi tās visas sūkājamās tabletes nepatīk- pirmajā brīdī liekas, ka labāk, pēc tam nāk atsitiena efekts ar vēl "jēlāku" gļotādu.
pilnīgi piekrītu, ciest nevaru visus tos neoangīnus, vienīgais, ko sūkāju, ir islandes ķērpis :)

ja kas, ar savu ārstēšanu esmu jau vesela :)

Un es jūs lūdzu- pamaniet, kad esat laimīgi! /K.Vonnegūts/

Marite

Aiza

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

27.05.2010 09:57:39 0 0

Esmu novērojusi tiešu likumsakarību starp aizliktu degunu/puņķiem un kakla sāpēšanu un aizsmakšanu.

Ārstēju sākotnēji- deguna pilieni, kādi nu pašai tīk, un kaklam - skaloju ar stipru sāls ūdeni, sodas ūdeni. Pēdējās kakla sāpes pirms nedēļas(kaut kā bija baigi ieilgušas, jo biju piemirsusi par deguna dakterēšanu) sadakterēju ar sāls/sodas ūdeni un skalinot eļļu mutē, bet nerijot un tikai pēc deguna pilienu lietošanas.

Aiza
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
16096446
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty